Įkraunama...
Įkraunama...

šaltiena

o visa mesyte ar butina ismirkyti ar galima is karto, is parduotuves ir i puoda? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(salta @ 2008 12 08, 15:31)
o visa mesyte ar butina ismirkyti ar galima is karto, is parduotuves ir i puoda? tongue.gif

jei parsinesei karkute- pamirkyk ir paskutinek peiliu oda, nuplauk; mesyte tai reik pamirkyti, kad kraujas issitrauktu (saltam vandeny)... Paskui dek i puoda, graibyk putas, kai uzvirs ir pavirs pora minuciu- ta vandeni visai nupilk, uzpilk nauju ir tada jau 3 valandeles tegu verda... Bus skaidri skaidri ax.gif
Atsakyti
[Aaaaaccccciiiiuuuuu!!!!!Dabar jau viskas aisku. thumbup.gif
Atsakyti
Atsinesu savo saltiena tongue.gif Pirma karta ja maliau ir galiu pasakyti jog man taip skaniausia taps blush2.gif
Zodziu issiemiau is kameros karkute,idejau i puoda ir nuviriau,vis putas nugraibydama.Tada nupyliau vandeni ir vel nauju uzpyliau.I puoda idejau svoguno galva, pora lauro lapeliu,pipiru ir druskos.Uzdengiau ir viriau 2,5val kol jau mesa nuo kaulo krito.Isemiau,sumaliau ir uzpylus perkostu nuoviru dar pora min pakaitinau bei paprieskoniavau.
user posted image
Atsakyti
Man labai patinka drebuciai.Siuo metu verdu.Rytoj pabandysiu ir as ikelt savo kurinio nuotraukyte smile.gif Bet jau matau, kad nebus skaidrus drebuciai.
Atsakyti
rasiau jau,neuzdenk dankcio ir saltiena bus visad skaidri. saltiena be drebuciu-man nesaltiena.megstam kai ju daug.
Atsakyti
Labai gaila kad man nepavyksta ikelti paveikslelio, bet saltiena gavosi ne taip jau ir bloga.Likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
Aciu tau JOLKA. thumbup.gif ia viskas tik tavo deka. smile.gif O saltienos jau mazai liko.Labai skani gavosi ir tie drebuciai visai ne drumzlini kai sustengo. smile.gif
Atsakyti
SAUNUOLE,DZIAUGIUOSI,KAD TAU PAVYKO smile.gif 4u.gif . O TAVO SALTIENOS MIELAI SUVALGYCIAU,JAU SENOKAI VIRIAU,TAI DABAR SEILE ISTYSO..REIKS IR MAN ISIVIRT
Atsakyti
neskaiciau visos temukes,bet ar imanoma is vistienos vien padaryt kokia saltiena?ir koks receptukas butu,is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Man skaniausia yra saltiena is vistos sparneliu.
Darau labai paprastai:
I puoda idedu sparneliu, ipilu vandens tiek, kad butu truputi virs sparneliu.
Uzvirinu, nubraukiu putas, pakeiciu vandeni.
Imetu tik morkytes.
Virt reikia ilgai, kol kantrybes turit biggrin.gif Apie 2-3 val.
Tada isimt sparnelius, mesyte atskirt nuo kaulu ir idet i indelius.
Tada i nuovyra ispaust pora cesnaku grezineliu.
Nuovyru uzpilt mesyte, atvesint ir pastatyt i saldytuva

Labai paprasta, o svarbiausia labai naturalu. Labai skanu su bulvytem rolleyes.gif

Vyras mano nemegejas saltienu, bet sita valgo labai labai noriai
Atsakyti
[O nuoviro su cesnaku uzvirti nereikia?
Atsakyti