Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai, 51 tema

Ledinuke, pasakiškai gražus šuniukas wub.gif

Ir man patinka dideli, šuniški šunys - nemėgstu visų tų šukuojamų kaspinėliais puošiamų kišeninių šuniukų blush2.gif

........................

Labai labai dėkui visoms už šaunią kompaniją - buvo viskas super puper thumbup.gif Iš vaišės niam niam - ačiuks šeimininkėms wub.gif Ir apylinkes apėjom vaikus migdydamos, ir ir prisitinginiavom smagiai. Vaikai labai gražiai kartu žaidė, leido mamoms pailsėt, o vyrija po to ir smagiai miegojo - vienintelė Sofija buvo ištverminga ir atsilaikė prieš pietų miegą biggrin.gif Bet vat Arminas pirmas užmigo ir parpė tikrai virš trijų valandų - atsikėlė paskutinis thumbup.gif

evvva, labai dėkui už pagyrimus - gėliukai tiek kambary, tiek lauke yra mano hobis ir relaksas wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Eglu @ 2012 05 04, 20:12)
Mes tai ka, sparcia su statybom judam, tai daug visokiu reikaliuku..laukiu nesulaukiu kada namelyje isikursime...smagu butu maximaliai viska uzsibaigti pries atsikraustant...bet klausimas is kur paimti papildoma maisa pinigu? g.gif  biggrin.gif

tai pratesiant tradicija, siais metais kaledu mytas bus pas Eglu rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(anileva @ 2012 05 10, 21:57)
tongue.gif  butu mano norima veisle, tai nebuciau tokia kategoriska

jjei tureti suni, tai suni, lai neisizeidzia mazu sunu laikytojos, bet ziurkiuku nenoriu biggrin.gif 

o kokia tavo norima veisle?
o man patinka ziurkiukai lotuliukas.gif , pati toki turiu biggrin.gif
o siaip man visokie ir dideli ir mazi patinka.

Miledi ir Bazas grazuoliai wub.gif

Ledinuke ir tavo dvimetukas koks grazus berniukas wub.gif

O as siandien namus kuopiu. Jau antra savaite vis ka nors prigalvoju, kad tik nereiktu but namie ir tvarkytis lotuliukas.gif Vis "reikalu" kokiu turiu. O siandien va atsiraitojau rankoves ir dirbu biggrin.gif
Atsakyti
Ledinuke pasakiskai grazus abu tavo kovinukai wub.gif nuotraukos tikrai kaip fotografo profesionalaus padarytos smile.gif man sokoladiniai tokie grazus,bet jie retesni,kai rinkomes net nemaciau..

Pieva prisimenu ir as skylutes rubuose nuo dantu,o kiek visko sugrauze tai neispasakociau laugh.gif iki pat dabar megeja pagrauzt, nors as vis viliuosi,kad isaugs tas iprotis ir igaus daugiau proto g.gif

anileva kazkiek pritariu del dydziu sunu, nebaisu ir kai vaikai niurko, neuzniurkys ir siaip yra ka paglostyt laugh.gif bet va kai mb buvo savaite isvykes ir su dviem maziais reikejo trecia vedziot..tai jetau kaip as mintyse keikiaus..nutampe mane kaip turi but..ypac laiptais kai isilekia tai neduok d..dazniausia mb vedzioja uztai ja biggrin.gif
Papildyta:
susitikimo foto thumbup.gif bet tai kaip uzauge jau kovinukai, vos pazinti eina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2012 05 11, 15:28)
o kokia tavo norima veisle?

anglu mastifas, dogas, haskiai, cane corso, dar visai nieko kurtsharas ir labiausiai perkareliai kurtai, kuriu nemegsta mano isrinktasis, del to as jo ir neturesiu biggrin.gif bet uz tai jis netures sarpejaus tongue.gif dantis uz danti lotuliukas.gif

QUOTE(*AJR* @ 2012 05 11, 16:38)
anileva kazkiek pritariu del dydziu sunu, nebaisu ir kai vaikai niurko, neuzniurkys ir siaip yra ka paglostyt laugh.gif bet va kai mb buvo savaite isvykes ir su dviem maziais reikejo trecia vedziot..tai jetau kaip as mintyse keikiaus..nutampe mane kaip turi but..ypac laiptais kai isilekia tai neduok d..dazniausia mb vedzioja uztai ja biggrin.gif

tai reiskiasi reikia tau arba treniruotis lotuliukas.gif arba grieztai aukleti suni, kad netampytu biggrin.gif
as tai kadangi noriu namo, tai pasakiau, kad jei bus namas, gales koki nori suni tureti, kad ir ta plika su iskistu liezuviu ir su kuokstu plauku ant galvos biggrin.gif bet tada ir as turesiu koki noriu biggrin.gif
Atsakyti
Pabuvom su mažuoju desetką dienų Briuselyje, lijo beveik visas dienas doh.gif, gerai, kad turbūt kokius penkis kartus jau buvus g.gif ir dažniausiai netrumpai, tai ramiai laiką leidom, nesirūpindami, kas "mieste" nematyto, turistinėse vietose net nebuvau, pabuvom su sesės šeimyna wub.gif, palepinta jaučiaus, kai pabusdavau nuo atnešamos kavos su šokoladu rolleyes.gif, mažasis migdėsi geriau nei namie, o esant krizei, labai padėdavo maniežo su juo nutempimas į sesės su vyru ir pusseserytės kambarį, kur be mamos nepasišakosi lotuliukas.gif, pramoko pats užmigt smile.gif Lietuviškai nemoka kalbėt dar, tai bent prancūziškų vaikiškų pora žodelių išmoko iš pusseserės biggrin.gif

Apie puodukus kalbėjot, tai maniškis sugalvojo ir vakar nusiėmė sauskelnę, šiandien irgi ištisai išmeta į šiukšlinę, kai uždedu, bėgioja pats ant puoduko, na žiūrėsiu, kaip čia bus, vakar pasysiojo ir nutarė išpilt į tualetą, o ten brolis sėdėjo doh.gif, tai tam ant kojos lotuliukas.gif, o šiandien pavyko pora kartų, taip pat pora kartų į kelnes, o blogiausia, kad pakakojo į kelnes, nepasakė, o nuskuodė į WC ir nusimovė, atsisėdo ant puoduko, tai ir jį maudėm, ir viską šveitėm doh.gif Nevedžioju aš jo, nes jei siūlau nueit, tada neina, paliksiu saviveiklai lotuliukas.gif, vis pasakau, kad nepamirštų puoduko, kilimų nėra pas mane, sofų vertingų nėra, tai lai laksto, vakarop mačiau, kad jau pavargo, tai susitarėm, kad nenusiims sauskelnės. Žodžiu, dar pati pradžia mokymosi smile.gif

.........

Smagu meeto nuotraukėles pamatyt, Rasiukas man įstrigęs miegantis baseine lotuliukas.gif, ot vaikas moka bet kaip užmigt thumbup.gif

Ledinuke, fainas šuo wub.gif, vienas iš dviejų, kuriuos ir aš kada nors auginčiau drinks_cheers.gif, vaikams jie tinkami cool.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2012 05 12, 20:45)
anglu mastifas, dogas, haskiai, cane corso, dar visai nieko kurtsharas ir labiausiai perkareliai kurtai, kuriu nemegsta mano isrinktasis, del to as jo ir neturesiu biggrin.gif bet uz tai jis netures sarpejaus tongue.gif  dantis uz danti  lotuliukas.gif
tai reiskiasi reikia tau arba treniruotis lotuliukas.gif  arba grieztai aukleti suni, kad netampytu biggrin.gif 
as tai kadangi noriu namo, tai pasakiau, kad jei bus namas, gales koki nori suni tureti, kad ir ta plika su iskistu liezuviu ir su kuokstu plauku ant galvos biggrin.gif bet tada ir as turesiu koki noriu biggrin.gif


fainos veisles patinka tau, jei nname butume ir as noreciau ka nors is ju smile.gif man is perkareliu dar patiko vipetas, raso,kad tinkamiausias vaikams, ypac iveikt gyvunu baime ir panasiai..bet kazkaip gaila buvo 3000lt paklot biggrin.gif ir plius gaila jei ka padarytu vaikai, nes ir trapus,kadangi perkare laugh.gif

siaip aukleti tikrai reiktu ir norejau ziauriai i sunu mokykla vest, bet cia aplink nieko neradom..o tas grieztai aukleti lauke velgi sudetinga..nes siais laikais patempk stipriau kas su telefonu nufilmuos ir tuoj pat gyvunu teises prisistatys biggrin.gif bet is esmes jau mastom apie tramdoma pavadeli, kad ismoktu eit salia normaliai, nes cia kai vasara zmoniu privaziuos tai bus kosmaras su ja praeit..
Atsakyti
QUOTE(*AJR* @ 2012 05 12, 23:18)
fainos veisles patinka tau, jei nname butume ir as noreciau ka nors is ju smile.gif man is perkareliu dar patiko vipetas, raso,kad tinkamiausias vaikams, ypac iveikt gyvunu baime ir panasiai..bet kazkaip gaila buvo 3000lt paklot biggrin.gif ir plius gaila jei ka padarytu vaikai, nes ir trapus,kadangi perkare laugh.gif

siaip aukleti tikrai reiktu ir norejau ziauriai i sunu mokykla vest, bet cia aplink nieko neradom..o tas grieztai aukleti lauke velgi sudetinga..nes siais laikais patempk stipriau kas su telefonu nufilmuos ir tuoj pat gyvunu teises prisistatys biggrin.gif bet is esmes jau mastom apie tramdoma pavadeli, kad ismoktu eit salia normaliai, nes cia kai vasara zmoniu privaziuos tai bus kosmaras su ja praeit..

patinka man labai ir vipertai, net labai biggrin.gif bet va yra kam nepatinka biggrin.gif realiai is to ka isvardinau, tai ponui itiktu tik cane corso, bet tai suo skirtas ne butui smile.gif sesuo mano turi, tai kaip teliukas vaiksto, ant sofos uzlipa, tai jau niekam vietos nelieka biggrin.gif

o del dresavimo, tai as kai griezta, manes sunys klauso, net svetimi biggrin.gif pvz seses suo gan agresyvus, nepastums jo niekas, jam tik sese seimininkas, bet kai atvaziavau paskutini karta pas ja i svecius, tai greitai pastaciau suni i vieta biggrin.gif bande Martei kasti, tai maza nepasirode, nuo mano zvilgsnio nusisukdavo, greitai pradejo ir lietuviskai suprasti lotuliukas.gif ir kai vedziau pasivaikscioti ejo salia vezimo kaip gerutis kaip nzn kas, nors pvz seses vyra ir vaikus tampo bilekaip, tie pavarksta lakstyti paskui biggrin.gif
matyt suo jaucia pries ka nepasokinesi lotuliukas.gif

kaip gaila, kad nesudalyvavau meetuke, tikiuosi greitu metu vel bus cool.gif
Atsakyti
Sveikos.

PAVARGAU... verysad.gif
Padariau klaida, kad ir Godai nuemiau pami - vistele visai nesipraso verysad.gif Nu per 4 dienas tik kokius 3 kart pati nusimove kelnes ir ejo daryt. Kol vienos namie tai ganetinai normaliai gaunasi- vis pasiulau, nueinam padarom (bet ne puoda, o i wc). O kai brolis namie-betvarke visiska. Uzsmirsta ir privaro vis... Bet ir nestabdo ozkute- jau kai pradeda tai varo iki galo doh.gif Ir dzin jai. Jei ****** suslampa tai nusiauna ir nuoga laksto, o jei kur atsitupus, atsisedus padaro ir kojos sausos lieka-tai net nesivargina nusiaut irnesakyk.gif
Is kur gauti kantrybes? doh.gif Mesti nenoriu to reikalo. Bet paskutinem dienom grynai kaip PMS'ine vaikstau - tik baruosi, rekiu, o raminuosi paskui- sluodama saldytuva... umn.gif doh.gif Aisku cia viskas susideje i kruva: ir suo, ir maze, ir namai "griuna"... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P.ieva: 13 gegužės 2012 - 15:31
Sveikos
QUOTE(P.ieva @ 2012 05 13, 16:29)
Aisku cia viskas susideje i kruva: ir suo, ir maze, ir namai "griuna"...  doh.gif

Patikek labiau nei pas mane siuo metu pas tave tikrai tiek negriuna 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O del to puodo tai nesuk galvos.... dek pampi ir lauk... dar kuri laika mirksiukas.gif 4u.gif PAs mane ir panasi situacija buvo... tik va sunio nebuvo lotuliukas.gif nesedo ir viskas... vare ten kur stovi... ir kada nori... puodas buvo tik dulkiu kaupikas.... Bet atejo laikas ir pati pasiprase... Aisku miegam su pampiu dar... bet diena be jo... taip kad islauk... ir bus visiems sveikiau... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 05 13, 17:30)
Sveikos

Patikek labiau nei pas mane siuo metu pas tave tikrai tiek negriuna  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O del to puodo tai nesuk galvos.... dek pampi ir lauk... dar kuri laika  mirksiukas.gif  4u.gif PAs mane ir panasi situacija buvo... tik va sunio nebuvo  lotuliukas.gif nesedo ir viskas... vare ten kur stovi... ir kada nori... puodas buvo tik dulkiu kaupikas.... Bet atejo laikas ir pati pasiprase... Aisku miegam su pampiu dar... bet diena be jo... taip kad islauk... ir bus visiems sveikiau...  mirksiukas.gif  4u.gif

o kas pas jus vyksta? unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pas mus wc papludymys doh.gif Neaisku kurioj vietoj leidzia vamzdis einantis i gyvatuka- dauzys plyteles kad surast ir sutaisyt sad.gif Atrodo beveik naujas namas, bet tai tas, tai anas vis islenda ir islenda... O atrodo netaupem statybu metu, rinkomes ir meistrus patikrintus, ir medziagas geresnes. O va vistiek is "sss" neislipam sad.gif
Ne pasaulio pabaiga. Tik dar dasidejo man valymo ne i tema devil.gif

O del pampio, nu nemesiu dar. Gaila. bandysiu dar atsilaikyti. PO apskundimo cia viena karta pati nuejo i WC. Tada dar karta nuvedziau, o po to seke 2 nesekmes, bet nusimovus kelnes ejo pabaigti i wc bigsmile.gif Pazanga vistiek rolleyes.gif . Siandien 4 nelaimes buvo, 1 pacios nuejimas, ir 4 mano nuvedimai. Tai gal visai neblogai g.gif Bandysiu dar, gal "pramusim" ta reikala po truputi. Noriu iki vasaros atsikratyti tu pampersu (naktim dedu, nors ir su sausu prabunda dazniausiai).
Atsakyti
P.ieva, vietoj tavés daryciau 2 savaiciu pertrauka ir vel bandyciau 4u.gif
Atsakyti
P.ieva, kantrybės didžiulis balionas ir ištvermės - mes be šuns ir tai tvarkymosi per akis doh.gif Mantas jei pliku užpakaliu, tai jau šimtu procentų ant puoduko padaro, o kai su pėdkelnėsm ir triusikėliais visoko būna.

Juokingiausia būna kai žaidžia pas brolius kambary ir jau girdžiu kaip atlekia rėkdamas "tsiiiiiii" ir puodo ieškodamas lotuliukas.gif Ir dar visad pasako atsisėdęs "tsiiii lio" - vadinasi kai pasysios visi šauks valio thumbup.gif Jam tai labai smagu - atsistoja, paima puodą, pademonstruoja, kas pavyko ir laukia, kol pagirsim lotuliukas.gif tada būtinai pats turi nunešt išpilt ir jau kitam duoda puoduką praplaut biggrin.gif

o pas mane žiedai pasipylė ax.gif

Vienas iš mano gėlių darželių (kažin ką galvojo kaimynai, kai užsikorusi ant tvoros fotografavau biggrin.gif )

šiapus ir anapus tvoros

user posted image

apsisukus 180 laipsnių kampu ax.gif

user posted image

iš arčiau

user posted image

Be žiedų, bet tik kol kas biggrin.gif Mūsų žalioji zona

user posted image

user posted image

Kitas mano rūtų darželis - užsiropštus ant vartų lotuliukas.gif

user posted image

uch kaip laukiu kada rododendrai žiedus išskleis

user posted image


Atsakyti