Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai, 51 tema

QUOTE(Eglu @ 2012 05 14, 18:51)
Mumrikai..nu zinok negaliu atsiziureti  wub.gif vaizdai uzburia...kaip is zurnalo virselio wub.gif ..oijk kaip noriu greiciau i savo namus ax.gif ..nors aplinkos puoselejimui jauciu dar laiko ilgai nebus biggrin.gif


wub.gif wub.gif wub.gif dėkui didžiausias wub.gif patinka, oi patinka man apie gėliokus tupinėt blush2.gif

o dėl mėtų, tai aš jas pasodinau kibire be dugno ir jį prieskonių daržely įkasiau - plečiasi jos parazitiškai doh.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Ale kiek cia isryskejo sodininkiu/gelininkiu/darzininkiu lotuliukas.gif ...

Man tai ir su geriausiais norais 5 a sklypelyje be sansu sutalpint darzoves, geles, vaismedzius ir vaiku lauko zaislu atributika...jauciu apsistosim tik ties vaiku zaidimo aikstele ir vaismedziais bei gelemis biggrin.gif

QUOTE(Ra$a @ 2012 05 11, 13:28)
Sveikos
tai pratesiant tradicija, siais metais kaledu mytas bus pas Eglu  rolleyes.gif  biggrin.gif


Butu smagu mirksiukas.gif

* mes kazkaip neissikapstom is ligu...nesakau, kad labai sergam, nes i lauka ir visur varinejam..bet kazkaip atrode, kad jau snargliai i pabaiga..o dabar bats antra diena kosti mazas be perstojo doh.gif ..tikiuos greit kosuly isvarysim, o tai negaliu su jokiom draugem, kurios turi vaiku susitikt, bo baisu uzkrest...va pasiguodziau ax.gif
Atsakyti
Mumrikai, super aplinka pas jus sutvarkyta smile.gif saunuole smile.gif Bet isivaizduoju kiek laiko uzima toki grozi sukurti ir dar ji palaikyti tokiam lygyje smile.gif
O pas mane rododendras jau zydi mirksiukas.gif Tik kazko negausiai siemet, bet vis tiek baaaisia grazu smile.gif

Na o mus aplanke klasikine 3 metu krize....... doh.gif Nezinau is kur tos papildomos kantrybes ir supratimo gaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2012 05 16, 16:16)
Na o mus aplanke klasikine 3 metu krize.......  doh.gif Nezinau is kur tos papildomos kantrybes ir supratimo gaut?  g.gif

oi kaip as jus suprantu 4u.gif pas mus amzina krize, net nzn 3 metu ar jau cia paauglyste uzejo doh.gif neklauso visiskai, sakyti galiu po 50 kartu ta pati ir vistiek daro savo doh.gif ir ypac tas karimasis visur doh.gif tik uzkaiciu puoda, jau prie kaitlentes sedi, tik nusisuku, jau ant palanges, 5 sekundes ir jau wc su semeciu valo, kad iki alkuniu sulindes doh.gif pervargau juodai, kazkaip nejusdavau to taip baisiai kai i darzeli ejo. Ryt eisiu jegas bandyti i viena darziuka, gal pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2012 05 17, 20:31)
oi kaip as jus suprantu 4u.gif  pas mus amzina krize, net nzn 3 metu ar jau cia paauglyste uzejo doh.gif neklauso visiskai, sakyti galiu po 50 kartu ta pati ir vistiek daro savo doh.gif  ir ypac tas karimasis visur doh.gif  tik uzkaiciu puoda, jau prie kaitlentes sedi, tik nusisuku, jau ant palanges, 5 sekundes ir jau wc su semeciu valo, kad iki alkuniu sulindes doh.gif  pervargau juodai, kazkaip nejusdavau to taip baisiai kai i darzeli ejo. Ryt eisiu jegas bandyti i viena darziuka, gal pasiseks smile.gif


console.gif ta pati situacija ir pas mus..... Jau galvojau, kad cia man su galva nebegerai, arba vaikui kazkas su nervais netvarkoj smile.gif Bet pasiskaiciau ir nusiraminau - gi krize biggrin.gif
O tu nebandei i Pagranduka eiti? Cia prie Baltarusijos ambasados. Ten teikia pirmenybe netoli gyvenantiems.
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2012 05 18, 00:14)

O tu nebandei i Pagranduka eiti? Cia prie Baltarusijos ambasados. Ten teikia pirmenybe netoli gyvenantiems.

cia mum butuidealiausias variantas, nes kokios 2 minutes kelio nuo namu, tik i kalniuka uzkilti reikia. NUejus nebuvau, bet skambinausi, tai vilciu nesuteike, sake pagal pirmenybe eileje laukia 115 vaiku. Nzn kiek tiesos, bet oficialiame Vilniaus savivaldybes puslapyje, kur skelbiama laisvos vietos ugdymo istaigose, tai to darzelio nera, vadinasi nemelavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2012 05 18, 10:41)
cia mum butuidealiausias variantas, nes kokios 2 minutes kelio nuo namu, tik i kalniuka uzkilti reikia. NUejus nebuvau, bet skambinausi, tai vilciu nesuteike, sake pagal pirmenybe eileje laukia 115 vaiku. Nzn kiek tiesos, bet oficialiame Vilniaus savivaldybes puslapyje, kur skelbiama laisvos vietos ugdymo istaigose, tai to darzelio nera, vadinasi nemelavo smile.gif


Kai as skambinau, tada butumem buve 77, bet jei butume gyvene salia (turiu galimybe deklaruoti gyvenama vieta Naugarduko g.), butume is karto pakile iki 30 vietos smile.gif Taip, kad manau, geriau pabandyk pati nueiti, nes kiek skaiciau, direktore labai maloni moteris yra. Gal pavyks rasti abiem priimtina sprendima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2012 05 16, 11:28)
Labukas 4u.gif

Ale kiek cia isryskejo sodininkiu/gelininkiu/darzininkiu lotuliukas.gif ...

Man tai ir su geriausiais norais 5 a sklypelyje be sansu sutalpint darzoves, geles, vaismedzius ir vaiku lauko zaislu atributika...jauciu apsistosim tik ties vaiku zaidimo aikstele ir vaismedziais bei gelemis biggrin.gif
Butu smagu mirksiukas.gif

* mes kazkaip neissikapstom is ligu...nesakau, kad labai sergam, nes i lauka ir visur varinejam..bet kazkaip atrode, kad jau snargliai i pabaiga..o dabar bats antra diena kosti mazas be perstojo doh.gif ..tikiuos greit kosuly isvarysim, o tai negaliu su jokiom draugem, kurios turi vaiku susitikt, bo baisu uzkrest...va pasiguodziau ax.gif

nesutinku,as turiu maziau nei jus,ir turiu visa ka isvardinai mirksiukas.gif
Atsakyti

Gal ir ne visai i tema, bet pasigirsiu paskutiniu 3 savaiciu darbo rezultatu smile.gif Birzeli iskeliauja i Londona smile.gif

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
pravaikštinėjau pusę dienos su berniokais Senamiestyje, kad jau gatvės muzikos dienos smile.gif, pasiklausėm įvairiausios muzikos, padainavom, pajudėjom smile.gif, smagu būtų ir vakare pavaikščiot, bet kad "rankinukams" vakarienė, miegas ir t.t.

QUOTE(mumrikas @ 2012 05 15, 20:31)
o dėl mėtų, tai aš jas pasodinau kibire be dugno ir jį prieskonių daržely įkasiau - plečiasi jos parazitiškai


oi, jokia problema, mojito mojito mojito ir dar daug mojito biggrin.gif, jei mėtų ir nesunaudosi, tai bent į galvą neimsi biggrin.gif

QUOTE(anileva @ 2012 05 17, 19:31)
tik uzkaiciu puoda, jau prie kaitlentes sedi, tik nusisuku, jau ant palanges, 5 sekundes ir jau wc su semeciu valo, kad iki alkuniu sulindes


kaip apie mano namus kad būtum parašius doh.gif

QUOTE(Mudra @ 2012 05 19, 16:39)
Gal ir ne visai i tema, bet pasigirsiu paskutiniu 3 savaiciu darbo rezultatu smile.gif Birzeli iskeliauja i Londona


labai gražu wub.gif, seniau netiko mano namuose tokio tipo, o dabar turiu baltą nertą, kasdien ji beveik būna, tik takelius keičiu pagal nuotaiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mudra @ 2012 05 19, 17:39)
Gal ir ne visai i tema, bet pasigirsiu paskutiniu 3 savaiciu darbo rezultatu smile.gif Birzeli iskeliauja i Londona smile.gif

Grazu!!!
Atsakyti
Mudra, nu bet tu ir greita, tada tik gabaliukas maziukas buvo, o dabar-wow bigsmile.gif !!! Saunuole, l.grazu.


Labukas, tai ka, atejo vasara?
O pas mane nuotaiku-0 sveiku doh.gif vidine krize musiau....
Atsakyti