Įkraunama...
Įkraunama...

Kovinukai, 51 tema

Mudra, saunuole wub.gif

Mano nuotaikos jau optimistines darosi po truputi puodo atzvilgiu. Jau si savaitgali pradejo prasytis dazniau. Pasitaiko dar avariju nemazai, nelengvai bet vistiek judam i prieki smile.gif Pradejo nesamones daryt doh.gif - siandien ateinu klausiu ar nori sysiu? O ji be zodziu man atnesa masina pasispiriama, atidaro (sedimoj vietoj padaryta "bagazine")-o ten prisysiojus... doh.gif doh.gif doh.gif Triusikeliai sausi, vadinasi kol as lauke buvau ji samoningai taip padare laugh.gif Paslepiau ta masina, kad nepradetu pastoviai taip daryt lotuliukas.gif

Atejo "vasara" - pradejo kraujas lietis laisvai doh.gif Po savaitgalio keliai, kojos pas abu nubalnoti, dar vakar nustume turbut Rytis ja nuo lovos, tai atejo rekdama kraujais is burnos pasruvus- dvi skyles liezuvyje, barzda nubrozdinta... Vienu zodziu... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sakiau, parasysiu posta ir eisiu migdyti-nespejau laugh.gif, pati uzmigo "skaitydama" ir dar kokioj pozoj lotuliukas.gif
user posted image
Beliko tik nunesti i lova smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.ieva @ 2012 05 21, 15:11)
Sakiau, parasysiu posta ir eisiu migdyti-nespejau laugh.gif, pati uzmigo "skaitydama" ir dar kokioj pozoj  lotuliukas.gif
user posted image
Beliko tik nunesti i lova smile.gif



Super smile.gif

Aciu merginos uzpagyras mano triusui smile.gif Atsiprasau, kad tersiu tema savo ale ,,darbais'' blush2.gif

Shliopke, kas cia per vidine krize? Kas nutiko?
Atsakyti
labukas smile.gif

p.ieva smagu skaityt,kad situacija gereja thumbup.gif panele tavo tai kaip tikra damacka miega wub.gif

mudra grazus darbelis, itariu daug kantrybes pareikalavo smile.gif

as va sedziu ir mastau,kad reiktu prie juros nueit su mazium..dickis darziuke, kai nuvezem ir kovinukas labai pasilikt norejo laugh.gif galeciau bandyt jau vest, bet kazkaip vasara kai sujungtos grupes nesinori..ir siaip ten kieme vienam pastoviai, o cia kol nedirbu ir parkas ir jura..nzn nzn..
Atsakyti
Shliopke, pervargai gal nuo darbų unsure.gif? Lai greičiau energijos ir nuotaikų gerų atsiranda 4u.gif

QUOTE(P.ieva @ 2012 05 21, 13:55)
Pradejo nesamones daryt  doh.gif  - siandien ateinu klausiu ar nori sysiu? O ji be zodziu man atnesa masina pasispiriama, atidaro (sedimoj vietoj padaryta "bagazine")-o ten prisysiojus...


oi geras lotuliukas.gif, maniskis lygiai tą patį ketino padaryt doh.gif, tik prie manęs, nusimovė kelnes, atsisėdo ir juokias, neva stena, tai akivaizdu, kad supranta, kad negerai, sudraudžiau, daugiau nebandė, bet..

QUOTE(Mudra @ 2012 05 21, 15:45)
Atsiprasau, kad tersiu tema savo ale ,,darbais''  blush2.gif


nu nu nu tau cool.gif, čia tikrai darbas, be reikalo kuklinies smile.gif

............

user posted imageuser posted image miego trūkumas ir kojos sunkios, vakar daaaaaaug vaikščiojau user posted image..
Atsakyti
Sveikos
nu ir karsta rolleyes.gif net i lauka nesinori eit. Faina prie kokio ezeriuko butu pasedet pavesy, ale gi nenulaikysiu mazojo, kad i vandeni nepultu doh.gif . Taigi sedim namie ir i lauka lysim tik vakare
QUOTE(P.ieva @ 2012 05 21, 15:11)
Sakiau, parasysiu posta ir eisiu migdyti-nespejau laugh.gif, pati uzmigo "skaitydama" ir dar kokioj pozoj  lotuliukas.gif
user posted image
Beliko tik nunesti i lova smile.gif

fainulka wub.gif

QUOTE(LT saulele @ 2012 05 22, 10:10)
user posted imageuser posted image miego trūkumas ir kojos sunkios, vakar daaaaaaug vaikščiojau user posted image..

mes tai siandien atsikelem puse desimtos ir siaip daznai miegam iki 10 val su mazuoju, jatus kaip gerai, bijau net pagalvot apie kasdieni kelimasi 6 ryto, kas man greituoju laiku gresia doh.gif

Mudra, auksaranke tu. As vis ziuriu ziuriu i tavo darbus, galvoju is kur tiek kantrybes. As tai ir nemoku, bet ir noro nelabai turiu tokiem dalykam blush2.gif
Atsakyti
laba 4u.gif


Rasa, megaukis ilgais miegais, megaukis, nes paskui tik geruos prisiminimuos miegai ilgi liks laugh.gif
Jo, siluma tai neispasakyta, ryte 9 i darba atidrozus buvo galima isvirt karsta.gif

Mano mazojo, kaip ir minejo Pieva, visos alkunes, keliai nuarti doh.gif tik uzdejau sortukus ir trumpas rankoves, nusiare iki krauju taskymosi doh.gif

O as seja vis uzsiimu, drauge padovanojo grazia hortenzija, reiks kazkur ikonponuot. Dar melisu nusipirkau, reiks ikist kur nors. Siltnamyje 50 papriku ir 65 pomidorai biggrin.gif , agurkai irgi jau iskiso savo nosis is po zemiu, tada keliaus i lauka su moliugais, zirniai irgi jau dygsta.
Vat, kokia mano ``uke`` biggrin.gif
Vakare pas kaimynus varom pasisedet, uzkviete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 22 gegužės 2012 - 14:15
QUOTE(*AJR* @ 2012 05 22, 09:38)
as va sedziu ir mastau,kad reiktu prie juros nueit su mazium..dickis darziuke, kai nuvezem ir kovinukas labai pasilikt norejo laugh.gif galeciau bandyt jau vest, bet kazkaip vasara kai sujungtos grupes nesinori..ir siaip ten kieme vienam pastoviai, o cia kol nedirbu ir parkas ir jura..nzn nzn..

nuodeme butu neiti! Jetau kad man dabar jura, kopos, smelis butu ranka pasiekiama... ech.
Prasivezinom mieste kelias valandas mudvi- taip gera masinoj, nesinori nei i lauka islipt, nei i namus eit. Reikia gal iki tos juros vaziuot - trumpam, nes vien tolimesne kelione "atgaivintu" lotuliukas.gif Kad tik "neprisigaivintume" su tom kondiskem, proto ribose naudojam.

QUOTE(LT saulele @ 2012 05 22, 10:10)
4u.gif
oi geras lotuliukas.gif, maniskis lygiai tą patį ketino padaryt  doh.gif, tik prie manęs, nusimovė kelnes, atsisėdo ir juokias, neva stena, tai akivaizdu, kad supranta, kad negerai, sudraudžiau, daugiau nebandė, bet..

cirkininkai doh.gif

QUOTE(Ra$a @ 2012 05 22, 12:17)
fainulka  wub.gif

4u.gif
QUOTE(Shliopke @ 2012 05 22, 15:14)
O as seja vis uzsiimu, drauge padovanojo grazia hortenzija, reiks kazkur ikonponuot. Dar melisu nusipirkau, reiks ikist kur nors. Siltnamyje 50 papriku ir 65 pomidorai  biggrin.gif , agurkai irgi jau iskiso savo nosis is po zemiu, tada keliaus i lauka su moliugais, zirniai irgi jau dygsta.
Vat, kokia mano ``uke`` biggrin.gif


Apie uki pakalbam lotuliukas.gif :
O vaikyti! blink.gif tai kokio dydzio tavo siltnamis? g.gif Pas mane tada juokuciai laugh.gif pernai 6 agurkai ir ~30 pomidoru aukstaugiu sugrudus buvau- tai ir paciai sunku pralist buvo ir pomidoru per akis. Prisidariau sulciu, prisivakavau ir pridalinau dar kiek. Siemet pasodinau erdviai 16 pomidoru ir 10 agurku siltnamyje:) Pakrasciuose dar yra krapu, salotu, laisku. Jei bus kaip pernai derlius-pakaks. Eisiu vakare parisineti, nes jau svyrduliuoja cool.gif
Su paprikom man nesiseke pernai. Palikau lopineli ir siemet, bet kazkaip vis nenusiperku daigu. Sejau, nedygo- nesusisneku as su jom zodziu.
O dabar tai labai laukiu braaaskiu. Zydi graziai, nemazai turetu buti uogu siemet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(P.ieva @ 2012 05 22, 14:37)
Apie uki pakalbam  lotuliukas.gif :
O vaikyti!  blink.gif  tai kokio dydzio tavo siltnamis?  g.gif  Pas mane tada juokuciai laugh.gif pernai 6 agurkai ir ~30 pomidoru aukstaugiu sugrudus buvau- tai ir paciai sunku pralist buvo ir pomidoru per akis. Prisidariau sulciu, prisivakavau ir pridalinau dar kiek. Siemet pasodinau erdviai 16 pomidoru ir 10 agurku siltnamyje:) Pakrasciuose dar yra krapu, salotu, laisku.  Jei bus kaip pernai derlius-pakaks. Eisiu vakare parisineti, nes jau svyrduliuoja  cool.gif
Su paprikom man nesiseke pernai. Palikau lopineli ir siemet, bet kazkaip vis nenusiperku daigu. Sejau, nedygo- nesusisneku as su jom zodziu.
O dabar tai labai laukiu braaaskiu. Zydi graziai, nemazai turetu buti uogu siemet  wub.gif  [/size]

na, nera jis jau toks didelis, 6 metrai ant 3,5 gal. g.gif
Tai MB ir dar buirba, kad jam papriku mazai 50 blink.gif , sakau su galva tau negerai. Mano pomidoru liko dar daug daigu, *****, niekam nereikia, o tokius grazius ismest gaila doh.gif niekam nereikia? biggrin.gif
Siltnamyje ir as pasejau ridikeliu ir salotu, ridikeliai su salotom dygsta, tada svoguniuku laiskais siltnamy, gvazdikeliu pasejau, tada pikiuosiu i lauka, porus ir pasejau, pikiuosiu i lauka. O ezytese sejau lapnius burokelius, morkyciu biskuti, svogunu 3 rusiu, mairuno, sparaginiu, zirniu, rabarbaru, ropiu, ridiku, visko po biski, tada ramuneliu vaistiniu, melisu, spinatu, rukolos, nu beveik viska musiau suvardinau biggrin.gif zemuogeliu dar beusiu, medetku. Siltnamyje ilgavaisiqai agurkai bus 3, palikau vietos. Vot kiek biggrin.gif Is pomidoru labai adziku darau as , sultis, kaimynka neturi duosiu, zodziu suvartosim.
Atsakyti
oje oje, nu jus ir ukininkes lotuliukas.gif as tai tik megeja- bandytoja. Pasisodinau i siltnami 12 pomidoru, 3 saldzias paprikas, 2 astrias ir 3 agurkus. Vienas neprigijo, du nezinau dar, laukiu... Reiks gal dar nusipirkt ir bandyt biggrin.gif O lauke tai labai graziai sudygo salotos, ridikeliai, zirniai. Dar pasisodinau truputi svogunu, burokeliu, sparaginiu pupeliu, spinatu. Nu va toks mano ukis biggrin.gif
Atsakyti
Ūkininkės user posted image, gerai gerai, darysim meetus palei kiekvienos šiltnamį, šviežias salotytes valgysim user posted image

Anksti šiandien pabudo maniškiai, tai vėl pėsčiom į mokyklą dičkį lydėjom, atgal irgi parėjom, tai dešimt km. nueita sparčiu žingsniu user posted image, "užskaitom" už mankštą, vakare dar pakartosim tą patį ir tie rytiniai Senamiestyje švieži kruasanai user posted image, kvapni kava sąžinės negrauš user posted image..

Labas rytas user posted image
Atsakyti
Laba diena,pagaliau vasara ir pas mus smile.gif net protas kitaip dirba,o tai jau manem,kad vasariniu rubu neprireiks seis metais,nepatikesit,bet jie dar tebera palepeje lotuliukas.gif toks sezonas siemet uk
usisakeme kelione i Tenerife liepos menesiui savaitei tik ir pradejom gailetis,kad ne dviem,nes labai norejome ten nuvykti visada,tai vat ir isauso ta diena kai bilietai kiseneje kaip sakant
aciu mumrikui uz nuoroda viesbucio 4u.gif kas patikrinta daugiavaikes seimos manau abejoti neverta,nes jai be vaiku vaziuotume man pakaktu apartamentu,kuriuose ilsisi pensininkai,nes ilsetis ir tegryztume,o dabar reikia,kad ir jura salia butu ir baseinas mazas negilus tokiems maziems,ir zaidimu aikstele ir ttt uh kaip laukiu wub.gif
Atsakyti