Įkraunama...
Įkraunama...

***Teisių laikymas UK***, Mokinamės ir vairuojam

Jo nera egzo. ax.gif man siule uz 60 svaru su savo masina, o insurance sumazetu 10% nu tai kokiu 60-70 svaru, tik gal pamokintu dar kokiu manevru g.gif . tas pats ant to paties g.gif
Atsakyti
Sveikinu Jurida 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2012 05 03, 14:43)
Merginos ar kuri lanke pass plus kursus??? Inciurensas turetu sumazet??? Verta ar ne?? Instruktorius is karto pasiule g.gif

Man ir gi siule ..bet tos firmos kurios duoda draudima su pas plius schema pacios yra brangios ,mes su b jau bandem visokius variantus .instruktoriui sakiau kad per ta firmas kur duoda su pas plius net gi brangiu gaunsi nei kitose,tai jis sake negali buti ,bet kompas tai mete kainu skyrtuma rysku...


























Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2012 05 04, 02:36)
Man ir gi siule ..bet tos firmos kurios duoda draudima su pas plius schema pacios yra brangios ,mes su b jau bandem visokius variantus .instruktoriui sakiau kad per ta firmas kur duoda su pas plius net gi brangiu gaunsi nei kitose,tai jis sake negali buti ,bet kompas tai mete kainu skyrtuma rysku...

per kokia kompanija apsidraudei??? As per aviva, tai ji siulo 10% nuolaida su pass plus.
Oi sia pirma kelione i kita miesta apturejau. Nzn tikslaus kelio tai GPS pasiemiau, biski pripjoviau dideliuose zieduose, nu bet nieko, pirmas kartas, kita kart jau zinosiu ax.gif
Aciu Meluge 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurida28: 04 gegužės 2012 - 15:15
QUOTE(jurida28 @ 2012 05 04, 14:14)
per kokia kompanija apsidraudei??? As per aviva, tai ji siulo 10% nuolaida su pass plus.
Oi sia pirma kelione i kita miesta apturejau. Nzn tikslaus kelio tai GPS pasiemiau, biski pripjoviau dideliuose zieduose, nu bet nieko,  pirmas kartas, kita kart jau zinosiu ax.gif
Aciu Meluge  4u.gif

nebeprisimenu ,kazkokia negirdeda firma ,as is visu ismestu firmu issirinkau pigiausia ir taip moku daug doh.gif
saunuole ,as tai dar niekur toli labai nebuvau isvaziavusi ..bet va rugpjuti laukia kelione i stansteda ,mane net purto pagalvojus kaip reikes zieduose persirikiuoti i kitas juostas doh.gif doh.gif dar nesenai pazystamas ten masina sudroze tai taip ir stovi akyse vaizdai visokie man....brrrr..paniskai bijau ziedu su daug juostu ..
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2012 05 04, 17:47)
nebeprisimenu ,kazkokia negirdeda firma ,as is visu ismestu firmu issirinkau pigiausia ir taip moku daug  doh.gif
saunuole ,as tai dar niekur toli labai nebuvau isvaziavusi ..bet va rugpjuti laukia kelione i stansteda ,mane net purto pagalvojus kaip reikes zieduose persirikiuoti i kitas juostas  doh.gif  doh.gif  dar nesenai pazystamas ten masina sudroze tai taip ir stovi akyse vaizdai visokie man....brrrr..paniskai bijau ziedu su daug juostu ..

Nu jo, baisoka buvo, manes irgi laukia kelione i Liverpoolio oro uosta ne uz ilgo, nu bet kaip nors gal ka nors salia pasisodinsiu tai bus paprasciau.
Atsakyti
Sveikos, as zadu pradeti mokytis ir issilaikyti teises. Ziuriu cia jau visos issilaikiusios, o gal yra pradedanciu kaip ir as? Butu smagiau ne vienai smile.gif

Beje, ar tiesa, kad keiciasi teorijos laikymas ir nebebus variantu, reikes parasyti tikslu atsakyma? Cia is VBS agenturos, tai nuraminkit mane prasau smile.gif
Atsakyti
Pause, sekmes 4u.gif negirdejau nieko apie pasikeitimus, tai tikrai negaliu nei patvirtint nei paneikt, bet kazkaip abejoju, kad taip pakeistu g.gif

Mes su Aviva apsidraudem, nes per pus pigiau radom, nei su kitais draudimais blink.gif bet jei nera skubus reikalas, patarciau ziurinetis kasdien, nes net nuo dienos laiku kai perki priklauso kokia kaina doh.gif
Atsakyti
man egzas vel uz 3 sav. vis dar ieskau kad anksciau butu ir nieko nera.
tai visa sita laika nuo ano neislaikymo kadangi mb pagaliau nusipirko darbine masina ir mano paliko ramybej - kai blogas oras keliukais iki darzelio nuvezu vaika ir atgal griztu. po darbo grizusi ta pati darau.

zinau kad nelb gerai, bet praktikuotis irgi reikia ax.gif o pinigu nebeturiu jau pamokoms, ir taip lb daug sumokejusi.
bunu atsargi, ir vel jauciu malonuma vairuodama smile.gif fingers crossed sekanciam egzui doh.gif
Atsakyti
Pause, sekmes mokinantis 4u.gif Kastanka, saunuole 4u.gif Tikrink gal gi atsiras artimesne data. mirksiukas.gif
As sekm i didmiesti vaziavau, ohoho eismas, nu bet tik i nauda bigsmile.gif
Atsakyti
As nesilaikiau jokiu pass plus.. man irgi atrodo maza nauda, kiek sumokesi, kazin ar draudimas tokia suma sumazes.... apsidraude esam morethan, esu antras vairuotojas,kitaip baisiai brangiai smile.gif


KAstanka, nelabai gerai ,dar ir vienai vazineti...tikekimes,kad nepagaus, gi jokio malonumo gaut 6 taskus..kur dar baudos..o islaikymo atveju, vel be teisiu ir dainele is pradziu ax.gif

Del teorijos pasikeitimu, nieko negirdejau .
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 05 15, 14:08)
Sveikos, as zadu pradeti mokytis ir issilaikyti teises. Ziuriu cia jau visos issilaikiusios, o gal yra pradedanciu kaip ir as? Butu smagiau ne vienai smile.gif

Beje, ar tiesa, kad keiciasi teorijos laikymas ir nebebus variantu, reikes parasyti tikslu atsakyma? Cia is VBS agenturos, tai nuraminkit mane prasau smile.gif

Hmm, manau jei tai butu teisybe, tai tikrai rasytu online, o dabar tik rasoma kad nuo sausio menesio nebeisleis testo klausymu,kad zmones ju neismoktu atmintinai g.gif

As jau 2 kartus neislaikiau testo doh.gif Pirma karta pridariau klaidu darydama left reverse, o antra karta nepraleido,nes tris kartus per velai begius perjungiau ir pora kartu vos vos leciau vaziavau nei leistinas greitis doh.gif Daugiau neturejo prie ko prikibti doh.gif tikiuos trecia karta pavyks
Kas del instruktoriu tai rinkausi pagal rekomendacijas. Nors moku ir i brangesne puse, bet tikrai verta smile.gif
Atsakyti