Įkraunama...
Įkraunama...

***Teisių laikymas UK***, Mokinamės ir vairuojam

QUOTE(Kaštanka @ 2012 06 07, 10:36)

ar as ziopla, ar man siaip nesiseka..nezinau. galvoju kad man tiesiog nelemta vairuot.

Jei butu nelemta, tai visai neprisiparkuotum ir tikrai ne 3 klaidas padarytum . 4u.gif 4u.gif 4u.gif Moki tu vairuot ir viskas su tavim gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,
Pasiguosiu ir aš doh.gif
Jau du kartus laikiau ir nesėkmingai..... Tokią kvailą klaidą padariau, na man ten net neklaida, bet egzaminatorius užskaitė kaip klaidą. Ogi buvo taip....
Stovėjau trišalėje sankryžoje ir reikėjo sukti į dešinę. Iš kairės atvažiavo mašina, bet ji (mano manymu) buvo dar toli, tad aš išsukau. Tai mašinai nesutrukdžiau, nes ji, pasirodo be posūkio įsuko į tą kelią iš kurio aš išsukau. Ai, žodžiu, manęs nepraleido, nors tai buvo vienintelė klaida.
Laukia trečias kartas, birželio 22 dieną, ryte. Mėginsiu važiuoti su savo mašina be instruktoriaus. Gal kas žinote kokių dokumentų reikia?
Draudimo ir ko dar.....?

Kaštanka neliūdėk 4u.gif Ateis ir į mūsų kiemą šventė mirksiukas.gif
Kelintą kartą jau laikei?
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2012 06 08, 17:33)
Sveikos merginos 4u.gif ,
Pasiguosiu ir aš  doh.gif
Jau du kartus laikiau ir nesėkmingai..... Tokią kvailą klaidą padariau, na man ten net neklaida, bet egzaminatorius užskaitė kaip klaidą. Ogi buvo taip....
Stovėjau trišalėje sankryžoje ir reikėjo sukti į dešinę. Iš kairės atvažiavo mašina, bet ji (mano manymu) buvo dar toli, tad aš išsukau. Tai mašinai nesutrukdžiau, nes ji, pasirodo be posūkio įsuko į tą kelią iš kurio aš išsukau. Ai, žodžiu, manęs nepraleido, nors tai buvo vienintelė klaida.
Laukia trečias kartas, birželio 22 dieną, ryte. Mėginsiu važiuoti su savo mašina be instruktoriaus. Gal kas žinote kokių dokumentų reikia?
Draudimo ir ko dar.....?

Uzjauciu 4u.gif Eilinis irodymas, kad testo rezultatas priklauso tik nuo egzaminuotojo nuomones... doh.gif Jei jam atrode per arti masina buvo (nes juk nezinojai, kad ji suletes uzsukimui) ir viskas- nepasigincinsi... sad.gif man instruktorius sakydavo, kad issukt tik tada, kai atvaziuojanti masina yra tokiu atstumu, kad peskom pereitai per gatve ir gristai atgal (kas Londone daznai neimanoma) doh.gif

Su savo masina galima vaziuot, tik kazkas tures palidet iki centro ir masina turi but drausta vairavimo testui , paprasto draudimo nepakanka 4u.gif
Atsakyti
Ir jei neklystu, turi buti veidrodeliai spec., kaip ir mokomuju masinu, kad egzaminuotojas viska matytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruciukas333 @ 2012 06 08, 19:33)
Sveikos merginos 4u.gif ,
Pasiguosiu ir aš  doh.gif
Jau du kartus laikiau ir nesėkmingai..... Tokią kvailą klaidą padariau, na man ten net neklaida, bet egzaminatorius užskaitė kaip klaidą. Ogi buvo taip....
Stovėjau trišalėje sankryžoje ir reikėjo sukti į dešinę. Iš kairės atvažiavo mašina, bet ji (mano manymu) buvo dar toli, tad aš išsukau. Tai mašinai nesutrukdžiau, nes ji, pasirodo be posūkio įsuko į tą kelią iš kurio aš išsukau. Ai, žodžiu, manęs nepraleido, nors tai buvo vienintelė klaida.
Laukia trečias kartas, birželio 22 dieną, ryte. Mėginsiu važiuoti su savo mašina be instruktoriaus. Gal kas žinote kokių dokumentų reikia?
Draudimo ir ko dar.....?

Kaštanka neliūdėk 4u.gif  Ateis ir į mūsų kiemą šventė mirksiukas.gif
Kelintą kartą jau laikei?

nepyk, bet man tai atrodo klaida.jei butu posuki rodzius, tai dar gal ir neatrodytu klaida g.gif apskritai bukit merginos atsargios, tos masinos issukus mums labai greitai priarteja, o jie skaito ale uz klaida, nes del musu kaltes jiems teko priletint. as del tokios klaidos savo pirmo neislaikiau. nors ta masina atrode toli toli.

na sekmes 4u.gif

QUOTE(Pumma78 @ 2012 06 08, 21:19)
Ir jei neklystu, turi buti veidrodeliai spec., kaip ir mokomuju masinu, kad egzaminuotojas viska matytu  4u.gif

aha, turi prikabinti dar viena veidrodeli viduje masinos egzaminuotojo puseje.


as tai labai atsipalaidavus vazineju sau. teko jau ir 4-5 juostom magistralej pabuvot. bet kai pamaciau viena ziaura avarija miesto centre, kazkas pasidare. dabar bijau vaziuot per sviesafora, net kai zalia dega, nes bijau, kad koks debilas sugalvos ilekt man i koki sona doh.gif praeis su laiku turbut, tikiuosi irnesakyk.gif rolleyes.gif

visoms laikancioms. 4u.gif

o Kastanka, tu vairuot gali. Vistos negali, o tu gali. tai va eisi ir irodysi kita karta! 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meluge: 09 birželio 2012 - 00:55
QUOTE(Meluge @ 2012 06 08, 23:53)
o Kastanka, tu vairuot gali. Vistos negali, o tu gali. tai va eisi ir irodysi kita karta! 4u.gif  biggrin.gif

kad pati dabar taip jauciuosi, kaip nevykele.

realiai instruktorius sake turi 1 pasitaisyma manevro, taip taip iseina viena karta pirmyn-atgal pavaziuot ? o as 3 kartus pirmyn atgal pasimajacinau kol masina prie saligatvio arti pastaciau.
reiskia nemoku parkuot parralel car park. nors as pazystu daug merginu kurios iki siol nemoka. labiausiai bijojau sito manevro nes ir masina nauja vairavau ne prie kurios pripratus.
teks praktikuotis kol ismoksiu 100% daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 09 birželio 2012 - 12:15
QUOTE(Meluge @ 2012 06 08, 23:53)

as tai labai atsipalaidavus vazineju sau. teko jau ir 4-5 juostom magistralej pabuvot. bet kai pamaciau viena ziaura avarija miesto centre, kazkas pasidare. dabar bijau vaziuot per sviesafora, net kai zalia dega, nes bijau, kad koks debilas sugalvos ilekt man i koki sona doh.gif praeis su laiku turbut, tikiuosi irnesakyk.gif  rolleyes.gif

visoms laikancioms.  4u.gif

o Kastanka, tu vairuot gali. Vistos negali, o tu gali. tai va eisi ir irodysi kita karta! 4u.gif  biggrin.gif

Man pirma savaite kai tik pradejau vazineti priesais mano masina tiesiog man pies nosi ivaziavo i sona , tai jausmas nekoks buvo po to ..labai greitai suvoki, kad eksidenta padaryt labai lengva ...o magistrale man koma buvo net pagalvoti ,bet viena grazu karta navigacine uzsioziavo ir teko isvaziuotim, tai baimes nebera .tik ziedu bijau su daugggg daug juostu,reik ir ta baime kazkaip nulauzti ... 4u.gif
Laikancioms sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštanka @ 2012 06 09, 13:14)

nors as pazystu daug merginu kurios iki siol nemoka.

as irgi viena is ju.laimes dalykas, kad negavau to manevro.man su instruktore ji sunkiai sekes padaryt.

as visad sakiau, kad egzai laimes dalykas. Todel sekmes pagaut ta sekme. mirksiukas.gif pinigu tik gaila ismestu i bala, per tokius egzaminuotojus.


o mb kai laikes BE kategorija cia, tai isvis papuole ant tokio, kuris turbut ziauriai nemegsta imigrantu. tai pripaise jam ten tu klaidu neaisku uz ka ir egzo vidury isvis knygute uzsiverte. paskui aiskino,kad MB nei neziurejo i jokius veidrodelius ir pan.

QUOTE(*weita* @ 2012 06 09, 14:20)
Man pirma savaite kai tik pradejau vazineti priesais mano masina tiesiog man pies nosi ivaziavo i sona ,  tai jausmas nekoks buvo po to ..labai greitai suvoki, kad eksidenta padaryt labai lengva ...o magistrale man koma buvo net pagalvoti ,bet viena grazu karta navigacine uzsioziavo ir teko isvaziuotim, tai baimes nebera .tik ziedu bijau su daugggg daug juostu,reik ir ta baime kazkaip nulauzti ... 4u.gif
Laikancioms sekmes  4u.gif

o mes persikraustem pries du menesius, ir cia pilna sviesaforu doh.gif o as buvau pripratus, ten kur gyvenau labai daug ziedu buvo. tai cia tie sviesaforai nervina.ziedu su daug juostu as irgi bijau. gerai kai savam mieste juos zinai, o kai atvaziuoji i nezinoma vieta, tai sakes. as is kart is panikos pradedu MB isterikuot, kodel jis man nesako kur vaziuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meluge @ 2012 06 09, 14:35)
as irgi viena is ju.laimes dalykas, kad negavau to manevro.man su instruktore ji sunkiai sekes padaryt.

as visad sakiau, kad egzai laimes dalykas. Todel sekmes pagaut ta sekme. mirksiukas.gif pinigu tik gaila ismestu i bala, per tokius egzaminuotojus.
o mb kai laikes BE kategorija cia, tai isvis papuole ant tokio, kuris turbut ziauriai nemegsta imigrantu. tai pripaise jam ten tu klaidu neaisku uz ka ir egzo vidury isvis knygute uzsiverte. paskui aiskino,kad MB nei neziurejo i jokius veidrodelius ir pan.
o mes persikraustem pries du menesius, ir cia pilna sviesaforu doh.gif o as buvau pripratus, ten kur gyvenau labai daug ziedu buvo. tai cia tie sviesaforai nervina.ziedu su daug juostu as irgi bijau. gerai kai savam mieste juos zinai, o kai atvaziuoji i nezinoma vieta, tai sakes. as is kart is panikos pradedu MB isterikuot, kodel jis man nesako kur vaziuot biggrin.gif

Geras ,nu bet vis vien laikui begant prie visko ipranti ,iprasim ir mes smile.gif
Atsakyti
Kai mokiausi vaziuoti prisiparkavimas buvo mano pats megstamiausiais,o dabar jau kai vairuoju tai ieskau parkingo kad galeciau su priekiu ivaziuoti o atbula parkuotis bijau blush2.gif ,ziedai ir autostrados nebaisios vazineju kiekviena diena ir kaifuoju,kastanka nenuleisk ranku islaikysi tikrai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vaje,Kastanka,kaip tau nesiseka 4u.gif Tik nenuleisk ranku,anksciau veliau tikrai islaikysi 4u.gif As ir sakau,kad cia laimes dalykas papult pas gera egzaminuotoja 4u.gif Eik laikyt i Goodmays,pamatysi,kaip ten islaikysi 4u.gif Ten tikrai labai lengvi marsrutai.
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2012 06 09, 23:33)
Vaje,Kastanka,kaip tau nesiseka 4u.gif Tik nenuleisk ranku,anksciau veliau tikrai islaikysi 4u.gif As ir sakau,kad cia laimes dalykas papult pas gera egzaminuotoja 4u.gif Eik laikyt i Goodmays,pamatysi,kaip ten islaikysi 4u.gif Ten tikrai labai lengvi marsrutai.

nezinau.. g.gif naujo egzo dar nebukinau issiunciau adresa keist ant teisiu.
ten tokia durna sankryza yra su sviesoforais netoli stoties, kazkaip sviesoforas ant sviesoforo. nu gal kai vaziuosiu i lt parde apsiziuret kas ir kaip g.gif
Papildyta:
p.s.: o pass rate ten dar zemesnis nei musu rajone katik paziurejau g.gif
Atsakyti