Įkraunama...
Įkraunama...

Koks valgis gali papuošti stalą?

QUOTE(kate0 @ 2005 03 19, 10:54)
Mielos kaunietes, niekur nerandu graziu serveteliu stalui - nu visos kazkokios su gelem, kiausiniais ar vienspaves - o graziu kaip ir nera. Gal kur zinote?

Žiūrint kokių servetėlių tu nori. Mano mama tai ir Maximose randa kažkokių originalesnių servetėlių. O dar ir indais prekiaujančiuose skyriuose visokių gražių būna (kur irgi Maximoje, tik ne pagrindinėje pačios Maximos dalyje, o kur visai atskiros parduotuvytės būna ar antram aukšte ar šiaip vos įėjus). Pabandyk gal tose indų parduotuvėse pasižvalgyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 04 28, 14:54)
O dar ir indais prekiaujančiuose skyriuose visokių gražių būna (


Dėkui ten mintis nešovė pasižvalgyti 4u.gif
Atsakyti
Na labai garžiai, net super stalą papuošia lapeliais išpjaustyti arbūzai.Reikia pamatyti.Pirmą kartą žiūrint niekaip negali įtarti, kas tai yra.Pabandysiu įdėti nuotrauką, kurioje bus tie arbūzai biggrin.gif

Atsakyti
Kažkodėl negaliu prisegti nuotraukytės.Tikriausiai nemoku. sad.gif Jei kam bus parašykite žinią ir atsiųsiu Jums nuotrauką su tais arbūzais smile.gif
Atsakyti
gali papuosti stala graziai padaryta zuvis arba koks parselis thumbup.gif
Atsakyti
mūsų vestuvių stalą puošė "Kelmai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDINE20 @ 2005 08 05, 17:14)
gali papuosti stala graziai padaryta zuvis arba koks parselis thumbup.gif


Sutinku kad stalą gali papuošti žuvis.
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 12, 09:10)
Sutinku kad stalą gali papuošti žuvis.
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė  thumbup.gif



mes irgi galvojam uzsiskayti atskirai ir atsivezti farsiruotu zuvu g.gif
Atsakyti
O ka manot del tortu? Pas mus saldus stalas atskiroj patalpoj, tai nesinori jaunųjų torto ten išnešt, o jei koki tiaukštį prieš save pasisatysiu, tai žmoniu nematysiu:) Pora dviaukščių tai mama sakė vistiek ant bendro stalo reikia, papuošimui, tipo. O tai paskui dar ant saldaus stalo..tai kiek tu tortu reikia? Nors pas mus apie 60 zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(DinDan @ 2005 08 16, 15:59)
O ka manot del tortu? Pas mus saldus stalas atskiroj patalpoj, tai nesinori jaunųjų torto ten išnešt, o jei koki tiaukštį prieš save pasisatysiu, tai žmoniu nematysiu:) Pora dviaukščių tai mama sakė vistiek ant bendro stalo reikia, papuošimui, tipo. O tai paskui dar ant saldaus stalo..tai kiek tu tortu reikia? Nors pas mus apie 60 zmoniu.

Šali jaunųjų gali pasistatyti triaukštį tortą.Buvau pasistačiusi per savo vestuves.Ir žmones mačiau , ir jie mane matė biggrin.gif Ir neužmirškite šakočių.Jie ne tik gražiai stalą papuošia, bet ir labai skanūs, ir neištirpsta.Nera pavojaus, kad kas atsitiks biggrin.gif O tortų dar kelis atsineša ir pamergės.Pas mus buvo apie 100 žmonių, tai užsakėme 5 tortus( tarp jų vienas trijų aukštų, o kiti 3 šakočiai), kitus 7 atnešė pamergės.Bet gal tiek daug ir nereikia, nes jūsų mažiau žmonių bus.
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2005 08 16, 22:07)
Šali  jaunųjų  gali  pasistatyti  triaukštį  tortą.Buvau  pasistačiusi  per  savo  vestuves.Ir  žmones  mačiau , ir  jie  mane  matė biggrin.gif Ir  neužmirškite  šakočių.Jie  ne  tik  gražiai  stalą  papuošia, bet  ir  labai  skanūs, ir  neištirpsta.Nera  pavojaus, kad  kas  atsitiks biggrin.gif O  tortų  dar  kelis  atsineša  ir  pamergės.Pas  mus  buvo  apie  100 žmonių, tai  užsakėme  5  tortus(  tarp  jų  vienas  trijų  aukštų, o  kiti  3 šakočiai),  kitus  7  atnešė  pamergės.Bet  gal  tiek daug  ir  nereikia, nes  jūsų  mažiau žmonių bus.


vat is pardziu ir as taip mania, bet po to atsisakiau minties savo triauksti deti ant stalo, norejau deti priesasi mus bet ant zemesnio stalelio, raciau vietos nebuvo. o ant stalo deti toki auksta torta man atrodo yra negerai, nes as nieko buciau nemacius, nei musu sveciai normaliai nematytu.

Sakocius sudejom, tradiciskai, bet dabr stebint video ir nuotraukas, manu, kd ju aikstis irgi uzstoja, o nepuosia stala.

Garzu kai stalas puosiamas vieno auksto patiekalais, zuvimisidarytimis, paukstiena idaryta ir pan.
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 08 12, 08:10)
Sutinku kad stalą gali papuošti žuvis.
Mūsų stalo puošmena buvo trys farširuotos žuvys pakeltos ant tokių papuoštų padėkliukų, aukščiau virš viso maisto. Tikrai gražiai atrodė  thumbup.gif



Man tai atrodo kad maistas turi skanus buti pirmiausiai, o ne kiek grozi skleisti. Beje, stala galima papuosti gelemis, zvakemis ir pan., o ne zuvimis!
Atsakyti