Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 28, 14:29)
S@gi, ar jums keiciant mityba neastreja IS simptomatika? Man astreja, aisku ne nauji simptomai, bet senieji, va dabar jau antra diena sedziu su tokiu jausmu, kad koja ikista i ledo kibira  g.gif  Aisku, smalsumas daro savo, tesiu ir ziuresiu kas bus toliau... Pliusas tas, kad ziurint i kaire dvejinasi maziau nei anksciau.

LumiLumi, drastiskai mitybos nekeiciu, viskas prasidejo nuo vyro, jis pirmas perskaite Allen Carr lengvas budas suliekneti, knygoje nera kalbos apie svorio metima, ji paprasciausiai pastumeja sveikai mitybai. Knyga skaitosi lengvai ir seip idomi. Jau puse metu nevalgamome mesu, pasilikom kolkas vistiena, bet nedaug ir zuvi. Pas mamas pavalgome ir mesu. Valgome daug darzoviu ir vaisiu. Keliaujame po truputi, nesokiruojame oganizmo.

sypsena000, kaip skaitau Jusu posta apie sesute, man primena Migrena. Buna, kad akis judint skauda, tirpsta veidas, rankos, vemimas. Zinoma, tai tik mano manymas, gal ir neismanymas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 28, 22:52)
Kazkaip nelabai tikiu, jog tos knygos autorius zino, kodel mes sergam IS biggrin.gif Jau man uzteko ,,kereplos'' kuri nuteike mane neigiamai  ohmy.gif man geriausia uzsiimti megstama veikla, kuri padeda pamirsti apie liga, o visos tos knygos, kurios atceit pakeicia mastyma teigiamai ir zino atsakymus i visus klausimus, manes kazkaip neveikia smile.gif

niu ten ne apie IS, ten apskritai, is kur tos ligos ir kaip ju isvengti. cia kiekvieno pasirinkima 4u.gif mane ir kerepla nuteike nekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 29, 08:26)
niu ten ne apie IS, ten apskritai, is kur tos ligos ir kaip ju isvengti. cia kiekvieno pasirinkima  4u.gif  mane ir kerepla nuteike nekaip  doh.gif


O as ta knyga tiesiog suvalgiau per viena vakara, man labai knyga patiko, laukiu antros dalies blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(S@gi @ 2012 10 28, 21:57)
LumiLumi, drastiskai mitybos nekeiciu, viskas prasidejo nuo vyro, jis pirmas perskaite Allen Carr lengvas budas suliekneti, knygoje nera kalbos apie svorio metima, ji paprasciausiai pastumeja sveikai mitybai. Knyga skaitosi lengvai ir seip idomi. Jau puse metu nevalgamome mesu, pasilikom kolkas vistiena, bet nedaug ir zuvi. Pas mamas pavalgome ir mesu. Valgome daug darzoviu ir vaisiu. Keliaujame po truputi, nesokiruojame oganizmo.



Na tada as soka savo organizmui ivariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 29, 09:26)
niu ten ne apie IS, ten apskritai, is kur tos ligos ir kaip ju isvengti. cia kiekvieno pasirinkima  4u.gif 

Bandziau skaityti, sunkiai skaitosi... yra daug geru minciu, bet daug ir gasdinimu... be to, yra tokia nuostata, kad jei nori, kad Tau padetu - apsilankyk pas pati autoriu ir jis Tave "sureguliuos"... As nieko pries pati autoriu, atrodo jis tikrai gerai, nieko blogo nemokina, bet yra toks BET... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 29 spalio 2012 - 10:14
As tai nelinkusi vadovautis tokiu visaziniu patarimais, kurie teigia, jog zino, kaip visas ligas isgydyti nono.gif daznai sergantys klauso visokiu sarlatanu, nusigrezia nuo tradicines medicinos, o jau kai buna labai blogai kreipiasi i medikus, kai jau sunku ka ir padeti mad.gif Ir yra isleista daugybe tokiu leidiniu laugh.gif Gal koki gastrita ir galima issigydyti is knygutes patarimu, bet pvz koki vezi ar IS, manau nelabai huh.gif
LinaJulijaOna gal autorius nurode IS priezasti? nes nezinant priezasties ir isgydyti neimanoma smile.gif Tik nepagalvokit, kad as jus cia uzsipuoliau smile.gif Tik issakiau savo nuomuone apie tokio tipo knygas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 10 29, 15:03)
As tai nelinkusi vadovautis tokiu visaziniu patarimais, kurie teigia, jog zino, kaip visas ligas isgydyti nono.gif daznai sergantys klauso visokiu sarlatanu, nusigrezia nuo tradicines medicinos, o jau kai buna labai blogai kreipiasi i medikus, kai jau sunku ka ir padeti  mad.gif Ir yra isleista daugybe tokiu leidiniu laugh.gif Gal koki gastrita ir galima issigydyti is knygutes patarimu, bet pvz koki vezi ar IS, manau nelabai huh.gif
LinaJulijaOna gal autorius nurode IS priezasti? nes nezinant priezasties ir isgydyti neimanoma smile.gif Tik nepagalvokit, kad as jus cia uzsipuoliau smile.gif Tik issakiau savo nuomuone apie tokio tipo knygas wink.gif


nurode, bet nieko naujo - blogos mintys ir panasiai...
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 10 29, 11:13)
Bandziau skaityti, sunkiai skaitosi... yra daug geru minciu, bet daug ir gasdinimu... be to, yra tokia nuostata, kad jei nori, kad Tau padetu - apsilankyk pas pati autoriu ir jis Tave "sureguliuos"... As nieko pries pati autoriu, atrodo jis tikrai gerai, nieko blogo nemokina, bet yra toks BET...  ax.gif

Tokios nuostatos tikrai nera. Autorius, kaip tik teigia, kas jis zmoniu nereguliuoja, o pasako jam, kas pas ji netvarkoj, kur priezastis, kai pasalinama priezastis, organizmas pats susireguliuoja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2012 10 28, 10:20)
sveikos visos  smile.gif

vaje..net nežinau nuo ko pradėti. bėda mano sesei  g.gif  tirpsta ranka, tirpsta taip, kad net tusinuko negali išlaikyti rankoje- išmeta jį, bet tas tirpimas jai praeina, ir vėl gerai tada. pasakykit man mielosios, ar čia galima kažkaipdaryti kokią prielaidą ir panikuoti? šiaip jei dar galva dažnai skauda, taip kad iki ašarų net nueina. pas gydytoją ji eiti nenori..( paauglė dar, ir žinot- dabar tas laikas kai pyksta ant visų)

o kadangi man nustatyta ta IS..gal daugiau tikimybės, kad ir ji galėtų turėti tą nelemtą broką? gal kažkas domėjosi, kaip čia yra?
nors aš pakankamai rami, nu negali būti taip, bet gal tiesiog kokių nuomonių  JUS turit  ax.gif



Sypsena000, manau geriau būtų, kad bent pas savo terapeutė sesu pasirodytų, panikuoti nereikia. Bet tikrai internetu nieko nenustatysit.. o jei yra sveikatos sutrikimų, tai geriau būtų kuo greičiau pradėt gydytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 29, 17:19)
Tokios nuostatos tikrai nera. Autorius, kaip tik teigia, kas jis zmoniu nereguliuoja, o pasako jam, kas pas ji netvarkoj, kur priezastis, kai pasalinama priezastis, organizmas pats susireguliuoja.  4u.gif


o susitikusi autoriu buvot nors karta?
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 10 30, 09:38)
o susitikusi autoriu buvot nors karta?


nea, mano brolienes drauge pas ji buvo. pirma perskaitysiu knyga, po to ziuresiu, ka daryt. niu pas mane pastaruoju metu gyvenime labai daug problemu, jos kaip bomba atsirito. Zinau, kad kazka turiu daryt, tik nezinau, ka tiksliai. Man reikia krypties, nes kitaip bijau, kad palusiu. Kazkuo juk reikia tiket... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 30, 09:18)
nea, mano brolienes drauge pas ji buvo. pirma perskaitysiu knyga, po to ziuresiu, ka daryt. niu pas mane pastaruoju metu gyvenime labai daug problemu, jos kaip bomba atsirito. Zinau, kad kazka turiu daryt, tik nezinau, ka tiksliai. Man reikia krypties, nes kitaip bijau, kad palusiu. Kazkuo juk reikia tiket...  4u.gif


tiketi butinai reikia, juo labiau, kad jis nieko blogo nelinki ir nemokina... tik pradzioje, beskaitant, pasijutau tokia pasimetus, kad rodos nebezinau nei ka daryti, nei kaip gyventi... bandau skaityti toliau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 30 spalio 2012 - 10:15
oj visai pasimeciau, bet aciu Dievui padarius MRT - be pakitimu. man darytas tik smegenu, aprasymas taip pat tik apie jas, o nervu sistemos ten nesimato, ar kraujotakos ar kaip? jus gal zinote ? Nes atsakyme apie tai nieko neraso...
Atsakyti