Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 26, 12:51)
Na jei neras galvoje, gal tada pati pasidarysiu stuburo tyrima uz savus pinigelius.. o kodel jums nepanasu? as kai skaitau jusu pasisakymus, man viskas lb panasu..


As manau gerai, kad jus tiriates, as tik uz tai. Va mano drauge skundesi migrena ir nuovargiu, daktarai siule tik vaistukus nuo galvos skausmo, o eme ir pasidare galvos MRT ir rado vidine ir isorine hidrocefalija, dabar bent jau zino, ka reikia daryti. Pas ja skysciu apykaita sutrikus, bando atstatyti su mityba (jos dede berods unimed.lt raso ir praktikuoja tuos metodus).
Atsakyti
Zinoma, jei pati nesirupinsiu savo sveikata ja nepasirupins niekas, ypac daktarai siais laikais... jokio zmogiskumo pas juos.. nekalbu apie visus, bet didzioji dalis :/ tokios patirties su jais turiu...
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 27, 14:40)
Zinoma, jei pati nesirupinsiu savo sveikata ja nepasirupins niekas, ypac daktarai siais laikais... jokio zmogiskumo pas juos.. nekalbu apie visus, bet didzioji dalis :/ tokios patirties su jais turiu...


As irgi ju visokiu maciau, bet tikrai yra geru. Man pvz neapsivercia liezuvis pasakyt kazka blogo apie Kauno kliniku neurologini skyriu, As amzinai busiu dekinga, kad jie mano mama pastate ant koju (pinigu kisti nereikejo), nes buciau likus naslaite budama penktoke. Su manimi ten irgi labai gerai elgesi, seseles super, as buvau atsisakius kateterio i vena, tai mane kad ir kaip bade, as ne vienos melynes neturejau. Bet kai gulejau tu paciu kliniku reumatologiniam, tai apsaugok dieve.
Nereikalausi - negausi. Is dalies kai kuriuos gydytojus suprantu, siai specialybei reikia pasaukimo, o ne tevu noro, kad vaikas baigtu medicina arba del prestizo. As pati su daktarais dirbau, tai yra tokiu, kur sveikata atiduoda darbui ir pacientui, nuosirdziai pergyvena, ir tokiu, kuriems nusisikt. Bet zinokit visokiu pacientu ateina, vieni geros dusios, malonus zmones, nors ir su liga, o kiti su isankstiniu nusistatymu, pikti arba "pasikele" (labai sunku kai zmogus atsinesa neapykantos debesi, po tokiu ir pusdieni negera darydavosi ir pikciausios dazniausiai buna moteriskes). 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif

vaje..net nežinau nuo ko pradėti. bėda mano sesei g.gif tirpsta ranka, tirpsta taip, kad net tusinuko negali išlaikyti rankoje- išmeta jį, bet tas tirpimas jai praeina, ir vėl gerai tada. pasakykit man mielosios, ar čia galima kažkaipdaryti kokią prielaidą ir panikuoti? šiaip jei dar galva dažnai skauda, taip kad iki ašarų net nueina. pas gydytoją ji eiti nenori..( paauglė dar, ir žinot- dabar tas laikas kai pyksta ant visų)

o kadangi man nustatyta ta IS..gal daugiau tikimybės, kad ir ji galėtų turėti tą nelemtą broką? gal kažkas domėjosi, kaip čia yra?
nors aš pakankamai rami, nu negali būti taip, bet gal tiesiog kokių nuomonių JUS turit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 28, 00:02)
As irgi ju visokiu maciau, bet tikrai yra geru. Man pvz neapsivercia liezuvis pasakyt kazka blogo apie Kauno kliniku neurologini skyriu, As amzinai busiu dekinga, kad jie mano mama pastate ant koju (pinigu kisti nereikejo), nes buciau likus naslaite budama penktoke. Su manimi ten irgi labai gerai elgesi, seseles super, as buvau atsisakius kateterio i vena, tai mane kad ir kaip bade, as ne vienos melynes neturejau. Bet kai gulejau tu paciu kliniku reumatologiniam, tai apsaugok dieve.
Nereikalausi - negausi. Is dalies kai kuriuos gydytojus suprantu, siai specialybei reikia pasaukimo, o ne tevu noro, kad vaikas baigtu medicina arba del prestizo. As pati su daktarais dirbau, tai yra tokiu, kur sveikata atiduoda darbui ir pacientui, nuosirdziai pergyvena, ir tokiu, kuriems nusisikt. Bet zinokit visokiu pacientu ateina, vieni geros dusios, malonus zmones, nors ir su liga, o kiti su isankstiniu nusistatymu, pikti arba "pasikele" (labai sunku kai zmogus atsinesa neapykantos debesi, po tokiu ir pusdieni negera darydavosi ir pikciausios dazniausiai buna moteriskes).  4u.gif


o nuvykus i kauno klinikas pas neurologa tyrimai atliekami ta pacia diena ar reikia registruotis i eile? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 28, 10:40)
o nuvykus i kauno klinikas pas neurologa tyrimai atliekami ta pacia diena ar reikia registruotis i eile?  smile.gif


Sistema kaip visur, reikia registruotis. Priklauso nuo neurologo, as su savo suparalyzuota akim pirmiausia lekiau privaciai, ten kur prisiregistravus (bendrosios medicinos praktikoj, BMP), bet pataikiau ant gydytojos, kuri ir klinikose dirba, tai ji man staigiai liepe pas ja kita diena eiti be eiles (matyt moteris suprato is karto kas man yra), ir tyrimams visus talonus gavau. Ji pati sake, kad sistema nesamoninga, bet kazkaip taikomes prie situacijos. Didelis aciu jai.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 28, 11:40)
Sistema kaip visur, reikia registruotis. Priklauso nuo neurologo, as su savo suparalyzuota akim pirmiausia lekiau privaciai, ten kur prisiregistravus (bendrosios medicinos praktikoj, BMP), bet pataikiau ant gydytojos, kuri ir klinikose dirba, tai ji man staigiai liepe pas ja kita diena eiti be eiles (matyt moteris suprato is karto kas man yra), ir tyrimams visus talonus gavau. Ji pati sake, kad sistema nesamoninga, bet kazkaip taikomes prie situacijos. Didelis aciu jai.

Man tai liepe cia panevezi psichiatras kreiptisi kauno klinikas issiaiskinti ar nera IS. Kauno klinikose eile tik lapkricio pradzioje buvo 8d jei neklystu, tai as radau klauno raudonajame kryziuje kita diena talonas buvau. nuvykau pas dakt vaideli, jis apziurejo nusiunte i silainiu poliklinika pasidaryti MRT, tai kakle viskas gerai, bet as norejau galva issitirti, parase siuntima tai cia pnvz nemokamai issitirsiu galva smile.gif jei nieko neras tai nebezinau kur ligos ieskoti :/
Atsakyti
QUOTE(S@gi @ 2012 10 22, 13:35)
Silver79, ant facebook'o sienos atsirado ISlango postas apie  Issetines sklerozes 12 istorija, perskaicius puse istorijos, prisiminiau Jus. Labai grazi ir idomi Jusu istorija, bandau po truputi lipti i ta pati traukini, tikiuosi nepaveluosiu. mirksiukas.gif


S@gi, ar jums keiciant mityba neastreja IS simptomatika? Man astreja, aisku ne nauji simptomai, bet senieji, va dabar jau antra diena sedziu su tokiu jausmu, kad koja ikista i ledo kibira g.gif Aisku, smalsumas daro savo, tesiu ir ziuresiu kas bus toliau... Pliusas tas, kad ziurint i kaire dvejinasi maziau nei anksciau.
Papildyta:
QUOTE(Karolinan80 @ 2012 10 28, 12:22)
Man tai liepe cia panevezi psichiatras kreiptisi kauno klinikas issiaiskinti ar nera IS. Kauno klinikose eile tik lapkricio pradzioje buvo 8d jei neklystu, tai as radau klauno raudonajame kryziuje kita diena talonas buvau. nuvykau pas dakt vaideli, jis apziurejo nusiunte i silainiu poliklinika pasidaryti MRT, tai kakle viskas gerai, bet as norejau galva issitirti, parase siuntima tai cia pnvz nemokamai issitirsiu galva smile.gif jei nieko neras tai nebezinau kur ligos ieskoti :/


Linkiu, kad rastu toj galvytej sveikas ir grazias smegenis 4u.gif
Sesim merginos ant sveikos mitybos, nes organizmas pyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar skaitai knyga : Jonas Markūnas "Žmogaus gyvenimo nesėkmių ir ligų priežastys bei galimybės jų išvengti", Labai gera, taip pat atsako i klausima, is kur ta issetine skleroze. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 10 28, 13:03)
Dabar skaitai knyga : Jonas Markūnas "Žmogaus gyvenimo nesėkmių ir ligų priežastys bei galimybės jų išvengti", Labai gera, taip pat atsako i klausima, is kur ta issetine skleroze. Rekomenduoju  4u.gif


Kur pirkote, yra knygynuose?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2012 10 28, 14:11)
Kur pirkote, yra knygynuose?

Man dave broliene.
Siaip cia info: http://www.radausave...unas-audioknyga
Atsakyti
Kazkaip nelabai tikiu, jog tos knygos autorius zino, kodel mes sergam IS biggrin.gif Jau man uzteko ,,kereplos'' kuri nuteike mane neigiamai ohmy.gif man geriausia uzsiimti megstama veikla, kuri padeda pamirsti apie liga, o visos tos knygos, kurios atceit pakeicia mastyma teigiamai ir zino atsakymus i visus klausimus, manes kazkaip neveikia smile.gif
Atsakyti