Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

Kalbam apie viską kas įdomu, kas svarbu. Apie tas kas širdį spaudžia, kas linksmina. Tiesiog plepam.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=58657035
Atsakyti
http://tv.lrytas.lt/...1336206777&sk=1
Atsakyti
Žodžiu tai kas vaikui priimtiniausia- augti šeimoje, vis tiek paskutinėj vietoj. Jei jau ne globos namai, tai bent šeimyna...ir kas iš to. Tie patys fondai, ta pati korupcija. Jau visa ti mes matėm. Buvo skandalų, buvo visko. Nusibodo.
Aš dabar gi laukiu to trečio. Vis dar laukiu biggrin.gif yra 500, o aš laukiu vieno arba dviejų biggrin.gif - globėjams- nėra.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 13:59)
Žodžiu tai kas vaikui priimtiniausia- augti šeimoje, vis tiek paskutinėj vietoj. Jei jau ne globos namai, tai bent šeimyna...ir kas iš to. Tie patys fondai, ta pati korupcija. Jau visa ti mes matėm. Buvo skandalų, buvo visko. Nusibodo.
Aš dabar gi laukiu to trečio. Vis dar laukiu biggrin.gif yra 500, o aš laukiu vieno arba dviejų biggrin.gif - globėjams- nėra.

Aš irgi laukiu, tiek palaukus, dar palauksiu:)
O per du pastaruosius mėnesius eilė įvaikinimui vaikų iki metų iš viso nepasislinko - nė per plauką. Kaip buvom ten tie suskaičiuoti n-tieji, taip ir likom.
Tiesa, vilniaus kūdikių namų direktorė jau nebe Petronėlė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 07 gegužės 2012 - 13:17
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 14:11)
Aš irgi laukiu, tiek palaukus, dar palauksiu:)
O per du pastaruosius mėnesius eilė įvaikinimui vaikų iki metų iš viso nepasislinko - nė per plauką. Kaip buvom ten tie suskaičiuoti n-tieji, taip ir likom.
Tiesa, vilniaus kūdikių namų direktorė jau nebe Petronėlė?


ačiū Dievui- nebe. Aš iki dviejų- trejų metų. Mane tame požiūryje labiausia žinai kas nervina? Tarsi jos daro paslaugą man asmeniškai. Asmeniškai aš išsiverčiu, ta prasme galiu globoti, bet galiu ir negloboti- man nuo to - niekaip. Bet va tam, kas potencialiai galėtų augti ne valdiškoj įstaigoj- visai kitaip. Jis, nieko dėtas žmogutis, praranda daugiausia.
Žiūriu į tavo panelę, ar čia nuotrauka ar ji su batukais? Vakar per pietus buvo galima pasijuokti- tiems kas matė. Išvedžiau su vaikais šunis į futbolo lauką, ruošiausi Terį paleist išsilakstyti bet ne, Duksis sako aš su juo pabėgiosiu. Bėgiok. Tupėjo įžūli varna. Ir vaizdas toks- ji vangiai skrenda, paskui bėga Teris iš paskos jo traukinys- Duksis, į Duksį įsikabinęs mažiui ties kulnais mataruojasi Pepė. Mažius mat norėjo padėti Terį suvaldyti. Paskui jau jie susiprato pavadį paleisti- tegu jis bėga kur nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 07 gegužės 2012 - 14:22
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 15:15)
ačiū Dievui- nebe. Aš iki dviejų- trejų metų. Mane tame požiūryje labiausia žinai kas nervina? Tarsi jos daro paslaugą man asmeniškai. Asmeniškai aš išsiverčiu, ta prasme galiu globoti, bet galiu ir negloboti- man nuo to - niekaip. Bet va tam, kas potencialiai galėtų augti ne valdiškoj įstaigoj- visai kitaip. Jis, nieko dėtas žmogutis, praranda daugiausia.
Žiūriu į tavo panelę, ar čia nuotrauka ar ji su batukais? Vakar per pietus buvo galima pasijuokti- tiems kas matė. Išvedžiau su vaikais šunis į futbolo lauką, ruošiausi Terį paleist išsilakstyti bet ne, Duksis sako aš su juo pabėgiosiu. Bėgiok. Tupėjo įžūli varna. Ir vaizdas toks- ji vangiai skrenda, paskui bėga Teris iš paskos jo traukinys- Duksis, į Duksį įsikabinęs mažiui ties kulnais mataruojasi Pepė. Mažius mat norėjo padėti Terį suvaldyti. Paskui jau jie susiprato pavadį paleisti- tegu jis bėga kur nori.

Čia po to neįgalaus vaiko sumušimo skandalo- rotacijos kadruose?
Šiandien su daug kuo šnekėjau iš valdiškų instancijų - visų nuomonė- aplinka kalta, niekas kitas, dėl susidariusios padėties. O tie vaikai, nu ką, ir jie turi suprasti, kad nieks kits čia nekalts...
Nuotrauka, atidarėm maudymosi sezoną, tai lakstydama purtėsi. tiesiog sugauta tooookia- nu pati pačiausia- polką su ragučiais šokanti karvė, atlekianti duoti bučkį. Šlapią. Be batukų lotuliukas.gif
Jūsų popietinėje istorijoje tik sūrio arba ropės tetrūksta smile.gif Gerulė varna, pasilinksmino thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 07 gegužės 2012 - 15:14
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 16:09)
Čia po to neįgalaus vaiko sumušimo skandalo- rotacijos kadruose?
Šiandien su daug kuo šnekėjau iš valdiškų instancijų - visų nuomonė- aplinka kalta, niekas kitas, dėl susidariusios padėties. O tie vaikai, nu ką, ir jie turi suprasti, kad nieks kits čia nekalts...
Nuotrauka, atidarėm maudymosi sezoną, tai lakstydama purtėsi. tiesiog sugauta tooookia- nu pati pačiausia- polką su ragučiais šokanti karvė, atlekianti duoti bučkį. Šlapią. Be batukų lotuliukas.gif
Jūsų popietinėje istorijoje tik sūrio arba ropės tetrūksta smile.gif Gerulė varna, pasilinksmino  thumbup.gif


pas mus maudymosi sezonas buvo užsidaręs tik per šalčius. O jei kokia balutė kur- tai viskas. O prie Neries. Kuo labiau išsipurvina- tuo didesnė meilė užeina. Pepė tai delikatnas šuniukas- visus purvus apeina. O šitas tankas. O vakarais su vaikais įsisiautėja. Šiaip ar taip nustatčiau kad mano šuo pats gražiausias. Ne toks masyvus kaip retriveris, grakštesnis, ausys kaip pointerius arba rusų spanielį. Ir juodas. Juodas auksinis retriveris. Visiems panašus į kažkokios retos veislės šunį. Tai aš ir sakau- retos veislės kiemsargis.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 17:07)
Šiaip ar taip nustatčiau kad mano šuo pats gražiausias.

tik po maniškės:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 07 gegužės 2012 - 16:32
QUOTE(alfija @ 2012 05 07, 16:07)
Šiaip ar taip nustatčiau kad mano šuo pats gražiausias.  Juodas auksinis retriveris.
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 16:31)
tik po maniškės:)
Girkitės,girkitės,kol aš dar neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 07 gegužės 2012 - 19:08
QUOTE(jurgaite @ 2012 05 07, 17:31)
tik po maniškės:)


mes su mergaitėm nesivaržom biggrin.gif
Atsakyti
jūs nieko neišmanot apie gyvūnijos grožį!!
user posted image
ant grindų - 1 kg cukraus.
Atsakyti