Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

QUOTE(alfija @ 2012 09 04, 20:00)
ir kur jūs šitą gėrį įsigijot? Mėlynę ant pado?
Šiandien Duksis ėjo į treniruotę |žiogas irgi sako- aš su tavim Duksiui žinoma iškilo gilus klausimas- ką gi tu ten darysi. Žiogas jam ir sako, o tai su kuo tu ten stumdysies biggrin.gif . Va taip jis supranta imtynių meną- stumdosi biggrin.gif .

užsimetė duris ant kojos. Pirštas lūžo, nuo smūgio ir kraujosrūva. O ten tarp sanarių sunkiai viskas išsivaikšto, kaupiasi.
Atsakyti
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 04, 18:29)
Paguldė savaitei pipiriukę į lovą. Gulimas režimas. Gipsą iškėlus aukštyn. Tai ašaroja vaikas
4u.gif vargšiukė console.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 04, 20:12)
užsimetė duris ant kojos. Pirštas lūžo, nuo smūgio ir kraujosrūva. O ten tarp sanarių sunkiai viskas išsivaikšto, kaupiasi.


tarp sanarių taip, ten viskas sunkiai išsivaikšto. Tai į rugsėjo trečią su ramentais ėjot?
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 04, 20:19)
tarp sanarių taip, ten viskas sunkiai išsivaikšto. Tai į rugsėjo trečią su ramentais ėjot?

Ne, ant kulno klibinkščiavo. Greitesnė nei kiti be gipso. Kai kulną paskaudo, nutarė, kad būtų gerai turėti pagalvėlę ant kojos kaip pas mūsų ciuciką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaite: 04 rugsėjo 2012 - 19:22
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 04, 20:20)
Ne, ant kulno klibinkščiavo. Greitesnė nei kiti be gipso. Kai kulną paskaudo, nutarė, kad būtų gerai turėti pagalvėlę ant kojos kaip pas mūsų ciuciką.


pagalvėlę kaip pas ciuciuką, nežinau kaip tavo ciucikas, bet mano tai dar ir batukus turi, padai visiškai apaugę. Labai gerai- žiemą visiškai nešalta, ir mazgius tokias pat pėdas auginasi. Aprengtas.
Pagalvojau, kad ant kulno eit labai skaudėt turėjo. Man akmuo buvo užkritęs, kol po Pamyro kalnus alpinistinausi, tai labai skaudėjo ant kulno eiti. Sakė eik šleivai. buvo lengviau.
Na tai ką - sveikit.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 04, 20:29)
pagalvėlę kaip pas ciuciuką, nežinau kaip tavo ciucikas, bet mano tai dar ir batukus turi, padai visiškai apaugę. Labai gerai- žiemą visiškai nešalta, ir mazgius tokias pat pėdas auginasi. Aprengtas.
Pagalvojau, kad ant kulno eit labai skaudėt turėjo. Man akmuo buvo užkritęs, kol po Pamyro kalnus alpinistinausi, tai labai skaudėjo ant kulno eiti. Sakė eik šleivai. buvo lengviau.
Na tai ką - sveikit.

Aciu. Stengsimes.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 04, 13:18)
O dabar tai jau viskas žinoma, mokykla, mokytojai, draugai ir namai jau namai. Ir mama jau labai labai mama.

Kitaip ir būt negalėjo, kai tiek širdies savo vaikams atiduodi. Nugi turi tas ledas ištirpt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2012 09 04, 21:48)
Kitaip ir būt negalėjo, kai tiek širdies savo vaikams atiduodi. Nugi turi tas ledas ištirpt  smile.gif


ačiū.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 04, 14:20)
Žinokit mergaitės jei mes į kalną jau lipam visai rimtai, tai nėr laimingesnių žmonių už mus.

o pas mus kritimas atgal. sad.gif
Vakar vaikas iš mokyklos ėjo valandą. Gal ir ilgiau būtų ėjusi, jei ne klasiokės mama, kuri susirūpino, kad ivenos pamokos nebuvo, o vaiko dar nėra. prasideda vėl ... sad.gif Ir visos kitos bėdos - atgal... Kažkaip galvojau kad per vasarą ūgtelėjom ir suprotėjom, bet panašu, kad tuoj viena nuprotėsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 05 rugsėjo 2012 - 08:24
QUOTE(Karusia @ 2012 09 05, 09:23)
o pas mus kritimas atgal. sad.gif
Vakar vaikas iš mokyklos ėjo valandą. Gal ir ilgiau būtų ėjusi, jei ne klasiokės mama, kuri susirūpino, kad ivenos pamokos nebuvo, o vaiko dar nėra. prasideda vėl ... sad.gif  Ir visos kitos bėdos - atgal... Kažkaip galvojau kad per vasarą ūgtelėjom ir suprotėjom, bet panašu, kad tuoj viena nuprotėsiu...


gal čia pirmos savaitės problemos? Paskui jau savaime pagerės?
Aš manau, kad realiai į tą kalną lipam iki pirmo diktanto, o paskui jau nieko negarantuoju, ir iki pirmų duotų lapų. Ramybės periodu prisisemiu tikėjimo, kad jei jau buvo gerai, tai aš to gerai- vėl pasieksiu.
Kaip ten sakė Baltušio Mataušas- gyvenimas niekada neina lygiai, jei tik buvo blogai, tai tuoj bus gerai, o jei buvo gerai, tai tai tuoj vėl riedėsi į pakalnę smile.gif
Atsakyti
Klausimėlis: kiek pinigų skiriate vaiko mobilaus telefono sąskaitos papildymui per mėnesį?Manasis neišleidžia iš nagų ir nors užsakiau planą,kad su šeima kalbėtų nemokamai,jam reikia paskambinti į kitus tinklus,pa'wap'inti ir t t... doh.gif Galvoju,ar leisit išbandyti viską ir pirmą mėnesį pildyti,kiek norės,ar iš karto įvesti limitą?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 09 05, 11:50)
Klausimėlis: kiek pinigų skiriate vaiko mobilaus telefono sąskaitos papildymui per mėnesį?Manasis neišleidžia iš nagų ir nors užsakiau planą,kad su šeima kalbėtų nemokamai,jam reikia paskambinti į kitus tinklus,pa'wap'inti ir t t... doh.gif Galvoju,ar leisit išbandyti viską ir pirmą mėnesį pildyti,kiek norės,ar iš karto įvesti limitą?

Dukra naudojasi Ežio kortele. Papildau po 5 Lt kai baigiasi. Tai kartais ištempia visą mėnesį, kartais reikia kiek anksčiau papildyt. Ir kai baigias, tai nepuolu strimgalviais pildyt. Man svarbiausia, kad aš galiu jai paskambint, susirast, kai man neramu ar kai reikia ką pasakyti. Tiesa, man ji ''majakina''.
O šiaip pas mus aptarta, kad telefonas ryšio priemonė susisiekimui, susitarimui, o ne plepėjimui valandomis su drauge, su kuria ką tik išsiskyrė.
Atsakyti