Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai plepa

QUOTE(alfija @ 2012 09 03, 20:41)
Žiogas su mobiliu, kad jis yra skambinti o ne žaisti pradėjo suprasti vasaros vidury. Tokį paprastą turi ir tiek. Bet galinis dangtelis jau dingo.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 09 03, 21:46)


turiu aš čia dar pasizapostijus porą. Protas sakytų- sulaužei- negausi, reiks laukti, bet kad savi nervai irgi kainuoja- kas kad mokykla ant kiemo, vistiek. Pradės temti, vakaraiu ilgės. Visai kai suluš- pasibarsiu ir pakeisiu.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2012 09 03, 20:52)
turiu aš čia dar pasizapostijus porą. Protas sakytų- sulaužei- negausi, reiks laukti, bet kad savi nervai irgi kainuoja- kas kad mokykla ant kiemo, vistiek. Pradės temti, vakaraiu ilgės. Visai kai suluš- pasibarsiu ir pakeisiu.

nekeičiu. Nešioja virvutėm suraišiotą. Dviračiu pervažiuotas, nakvojęs žvyro krūvoje ir žolėje. Nugi tokio atsisakyti. Veikia. Naujesnis, tikriausiai, neištvertų.
Atsakyti
Na o pas mus dilemu vakaras. Su kuo rytoj sedeti suole. Ar mokytoja leis rinktis, ar nesodins su berniukais. Ar neuzduos klausimu, i kuriuos atsakymo vaikas nezino. Ka daryti, jei nesupranti, ka mokytoja sako. Kada mokytoja gali pykti. Ir milijonai kitu klausimu pries rytdienos pokycius.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 03, 22:06)
nekeičiu. Nešioja virvutėm suraišiotą. Dviračiu pervažiuotas, nakvojęs žvyro krūvoje ir žolėje. Nugi tokio atsisakyti. Veikia. Naujesnis, tikriausiai, neištvertų.


tai aš irgi kol veikia nekeičiu ir nekeisiu, bet gi jau labai aiškiai matosi, kad galas jam ne už kalnų. Jis pas jį irgi toks paprastas ir senas, nieko nefotografuoja, nefilmuoja, nieko nesisiunčia.
Papildyta:
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 03, 22:07)
Na o pas mus dilemu vakaras. Su kuo rytoj sedeti suole. Ar mokytoja leis rinktis, ar nesodins su berniukais. Ar neuzduos klausimu, i kuriuos atsakymo vaikas nezino. Ka daryti, jei nesupranti, ka mokytoja sako. Kada mokytoja gali pykti. Ir milijonai kitu klausimu pries rytdienos pokycius.


maždaug įsivaizduoju. Mamai tie klausimai irgi labai aktualūs, įtariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2012 09 03, 21:06)
nekeičiu. Nešioja virvutėm suraišiotą
Aš irgi gąsdinu-vienintelis,daugiau nebus iki 30 gimtadienio lotuliukas.gif Bet atsargai turiu topsecret.gif
Atsakyti
Brškei tai apie spalio vidurį iškilo klausimas, kaip suprasti, ar čia mokytoja jau bara ar dar ne doh.gif
Tiesiog skambinau mokytojai, pakalbėjom, sako "bariau". klausiu braškės, sako "ne, tik taip pasakė". Saku žinok, čia jau skaitėsi, kad barė. po poros dienų sako 'paskambink ir paklausk, ar dar barė ( laugh.gif ) nes mokytoja nemoka bartis, tik auklėtoja mokėjo" laugh.gif


p.s. Praeitais metais, per mokslo metų pradžią kiekveinas vaikas gavo po didelį trintuką su paaiškinimu "visada galima pataisyti, jei suklydai".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 03 rugsėjo 2012 - 21:27
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 03, 21:07)
o pas mus dilemu vakaras.
Natūralu.Mums žinoma,jiems-nauja.Mano Joneliui ta pati fazė.
O Vyšnytei anglų prasideda.Ji ir klausia-o tai kaip,aš jau turėsiu mokėt?Jo,sakau.Turėsi per pirmą pamoką skaityt,rašyt ir kalbėt angliškai.Mama,aš žinau,kad po truputį mokins,o aš jau daug žinau,nes girdėjau,kaip Emutė mokėsi ,man bus lengviau wub.gif Va ji,motyvacija.Ugdyk neugdęs -davė Dievulis,ir niekas neužglušins
Uoj,taigis svarbiausio nepasakiau-ryt važiuoju į VTAT pasirašyti,kad sutinku nuolatinai globoti (savo) trynukus wub.gif Nai nai nai.Tik nesakė PZ prikabint.Nes mes nenorim,kad tik aš būčiau bandos vadas.Norėtume būti šeima blush2.gif Jei galima ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germinė: 03 rugsėjo 2012 - 21:39
QUOTE(alfija @ 2012 09 03, 22:16)
maždaug įsivaizduoju. Mamai tie klausimai irgi labai aktualūs, įtariu smile.gif

Sunkiai pipiriuke uzmigo:-) Galvoj kompas visu pajegumu uze. Kuprine prie lovos galvos pu doh.gif sej pasidejus.
Atsakyti
Karusia, nuostabi dovana. Tokia turetu gauti kiekvienas pirmokas.
Atsakyti
QUOTE(jurgaite @ 2012 09 03, 22:21)
Karusia, nuostabi dovana. Tokia turetu gauti kiekvienas pirmokas.
Ir aš noriu ax.gif
Atsakyti

O aš tai negaliu atsidžiaugti. Šiandien vedu Žiogą į mokyklą ir sakau, tu labai labai pasistenk neberėkauti per pamopkas. Ir maniškis visu rimtu veidu atsako- aš ir nerėkausiu. Man būtų gėda rėkauti. Ir vakar jis jautėsi tarp vaikų gerai, elgėsi kaip visi vaikai, niekuo neišsiskyrė.
Reiškia visa vasara kartu davė rezultatų. Kaip noriu, kad tie rezultatai, tas pasiryžimas prasitęstų iki rudens atostogų. Paskui mes vėl pabūsim kartu- ir vėl iki žiemos. Kaip viso to norėčiau. Bet dabartiniu rezultatu irgi labai džiaugiuosi.
Atsakyti