Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis, 120 tema

QUOTE(sayonara @ 2012 05 07, 10:01)
aš Osle tai ir reikalą, ir kontaktų turėčiau. žiū, kada nors užsirodysiu biggrin.gif


kaip ciotkai butu clap.gif aisku Osle as viena, bet gal ta proga Virdzinija ir kristukass galetu atlekti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jlclove @ 2012 05 07, 11:03)
kaip ciotkai butu clap.gif aisku Osle as viena, bet gal ta proga Virdzinija ir kristukass galetu atlekti bigsmile.gif

Atlekciau. pioneer.gif brunette.gif
Atsakyti
Labutis! Aciu uz komentarus mano fotkytems smile.gif Robobebrui ypac, uz pasiulyma nekruvinti nekaltu zmoniu juosteliu lotuliukas.gif

Turiu bais greita klausimuka..kadangi esu likusi be 35mm juostines kamerytes, tai noreciau greito patarimo...gal kas zinot kaip sitas aparatukas? Ar vertas demesio? uz ir pries, kodel???Pliusai ir minusai, kokie? Aptikau nebloga dyla, tai gal sakau verta?! g.gif aciu pasisakiusiems rolleyes.gif va nuoroda, beje, jis turi skirtingus pavadinimus, kai kur tik canon EOS 5, kai kur EOS A2, o dar kai kur A2e...

Kameryte
Atsakyti
Sveikos, ateinu su keliom nuotraukytėm. Jau senai bebuvau čia. ax.gif smile.gif Poilsiavom prie jūros. Keletą foto parodysiu, ir jei bus kažką pasakyti mielai laukčiau. biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 05 06, 11:39)
Problemos su dainos iliustravimu.
Nu labai fainą dainą gavau ir žinojau ir klausydavau. Bet nulis vaizdų, nors tu ką.



as paprastai fantazija nesiskundziu,bet sita uzduotis isties sudetinga....
Nezinau, kokios kitos dainos (as stengiausi parinkti tokia, kuria butu lengva nufotkinti), bet tos, kuria as gavau, nufotografuoti neimanoma biggrin.gif Juokauju, viskas imanoma, bet neisivaizduoju net turinio (apie igyvendinima ir techninius dalykus net negalvojau)..
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 05 07, 12:25)
as paprastai fantazija nesiskundziu,bet sita uzduotis isties sudetinga....
Nezinau, kokios kitos dainos (as stengiausi parinkti tokia, kuria butu lengva nufotkinti), bet tos, kuria as gavau, nufotografuoti neimanoma biggrin.gif Juokauju, viskas imanoma, bet neisivaizduoju net turinio (apie igyvendinima ir techninius dalykus net negalvojau)..


tuoj teks atšaukti žaidimą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 05 07, 13:33)
tuoj teks atšaukti žaidimą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



aha, pasidalinti dainomis ir tada viesai aptarti, kaip galima tai nufotografuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš mintį tam žaidimui turiu, bet iš kur gauti modelių, va kur man klausimas lotuliukas.gif
apskritai savo kamerą esu padžiovus ir vis dar svajoju apie naują objektyvą. Galvoju, va šitą kai turėsiu, tada tai jau lotuliukas.gif čia irgi matyt kažkokia stadija lotuliukas.gif
labai knieti jums vieną nuotrauką parodyt. Bet esmines klaidas žinau, flirke esu įdėjus, niekam neužkliūva tai nėr ko ir rodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai absoliučiai be idėjų. darbe yra nemažai reikalų, galvoje burzgia visko daug, dar šiaip kažkaip nuotaika ant fotografijos nestovi, tai.. doh.gif
Atsakyti
Pavasarinės vestuvės kažkaip rudeniškai gavos ax.gif Gal galima būtų kritikos blush2.gif

user posted image

Čia daugiau yra.


QUOTE(Aistulle @ 2012 05 07, 11:24)
Sveikos, ateinu su keliom nuotraukytėm. Jau senai bebuvau čia.  ax.gif  smile.gif Poilsiavom prie jūros. Keletą foto parodysiu, ir jei bus kažką pasakyti mielai laukčiau.  biggrin.gif

Man labiausiai pirma patiko...nors ir griūna, bet spalvos gražiai žaidžia, ypač smėlio ir dangaus...Paskutinė per šviesi, lyg fokusas pabėgęs ir kontrasto norisi daugiau. Trečia ir ketvirta - horizontas giūva. Visos foto šeimyniniam albumui - liuks thumbup.gif
Atsakyti
Ne nu duodat, pats fainiausias žaidimas dainų. Kad naujokai baiminasi, tai tikiu, bet pilna SM'e pavyzdžių, tuoj parodysiu.
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2012 05 07, 12:58)
darbe yra nemažai reikalų, galvoje burzgia visko daug, dar šiaip kažkaip nuotaika ant fotografijos nestovi, tai.. doh.gif

Na, čia kitas reikalas smile.gif man irgi ne tas galvos, iškart pasavau smile.gif
Papildyta:
Ai tingiu ieškoti, ką aš šeštas, pati savo laiku susirasdavau irnesakyk.gif

SM fotografija, flicrėj http://www.flickr.co...ija/pool/page3/ pilna.
Bet šitą būtinai riek parodyt biggrin.gif lotuliukas.gif Apie santechnikus (na, beveik hihihi.gif)

Jei tavęs nebūūūtųųų

Pink biggrin.gif

O čia paskutinė maniškė.

Na, žodžiu, yra tų nuotraukų, kniskitės. O po to darykit kaip patiems atrodo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 07 gegužės 2012 - 13:18
QUOTE(GiedreB @ 2012 05 06, 21:54)
Prisiduodu su savaitgalio žydinčiu sodu smile.gif

Mėlynas blynas išties per stiprus, viršaus per daug. Vaikiuką fotografuojant visuomet norisi pritūpti, nes kitu atveju jis foto atrodo toks "sumažintas". Tai vat man norisi kitokio rakurso. Spalvos ryškios gražios 4u.gif

QUOTE(gladiole @ 2012 05 07, 07:48)
Labas rytas,noreciau komentaru išgirsti.

Pirma tai man nee schmoll.gif kadravimas belenkoks, spalvos pjaunasi...nelabai suprasi, kas foto yra pagrindinis objektas? Medis ar dangus...

Antroje labai miela mergytė, o jau plaukučių spalva wub.gif super, kad jie tokie vėjo kedenami drinks_cheers.gif foto suspausta...
kai iš priekio fotografuota, tai atrodo, kad ji valgo tą burbulų pagaliuką, tai nelabai skaniai žiūrisi ..burbulą besipučiantį galėjai pagauti...gal turi kitokių šios mergytės kadrų? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 07 gegužės 2012 - 13:15