Įkraunama...
Įkraunama...

Buhalterės

Labukas 4u.gif

Gal galite parašyti, ar gali direktorius dirbti ne pilnu etatu?
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 07 26, 11:56)
Labukas 4u.gif

Gal galite parašyti, ar gali direktorius dirbti ne pilnu etatu?

Žinoma gali. Kad ir vieną valandą per savaitę.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 07 26, 10:58)
Žinoma gali. Kad ir vieną valandą per savaitę.


O per kiek laiko nuo naujo direktoriaus paskyrimo registravimo RC privaloma pranešti Sodrai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 07 26, 12:18)
O per kiek laiko nuo naujo direktoriaus paskyrimo registravimo RC privaloma pranešti Sodrai? 4u.gif

Jei direktorius tik įregistruojamas Registrų centre, bet su juo nepasirašoma darbo sutartis, tai jam nėra mokamas atlyginimas ir pranešti Sodrai nereikia.
Sodrai pranešti reikia per 1 dieną, kai asmuo pradeda dirbti.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 07 26, 12:26)
Sodrai pranešti reikia per 1 dieną, kai asmuo pradeda dirbti.

nuo rugpjūčio 1 berods, ta tvarka keičiasi smile.gif bus privaloma pranešti ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatytos darbo pradžios
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2012 07 26, 12:31)
nuo rugpjūčio 1 berods, ta tvarka keičiasi smile.gif bus privaloma pranešti ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatytos darbo pradžios

doh.gif o jei žmogus į darbą sugalvos neateiti...
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 07 26, 12:44)
doh.gif o jei žmogus į darbą sugalvos neateiti...

turbūt reiks žymėt kaip pravaikštą ir visos sekančios procedūros tada su tuo susijusios seks, jei ir toliau neateidinės biggrin.gif ale mums irgi pirmas klausimas toks iškilo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2012 07 26, 12:47)
turbūt reiks žymėt kaip pravaikštą ir visos sekančios procedūros tada su tuo susijusios seks, jei ir toliau neateidinės biggrin.gif ale mums irgi pirmas klausimas toks iškilo drinks_cheers.gif

Kad mano praktikoje ne vienas toks atvejis buvo doh.gif
Nu jo... formint pravaikštas, kiek popierizmo papildomo gaunas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 07 26, 12:54)
Kad mano praktikoje ne vienas toks atvejis buvo doh.gif
Nu jo... formint pravaikštas, kiek popierizmo papildomo gaunas doh.gif

gal kam kokia išganingesnė mintis kils rolleyes.gif o gal (kada nors, po metų kitų) koks išaiškinimas ir pakeitimas dar bus su tuo susijęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2012 07 26, 12:47)
turbūt reiks žymėt kaip pravaikštą ir visos sekančios procedūros tada su tuo susijusios seks, jei ir toliau neateidinės biggrin.gif ale mums irgi pirmas klausimas toks iškilo drinks_cheers.gif


O tai paprastai atšaukti tos formos negalima? Mum irgi taip buvo. Pasirašėm sutartį, aš tvarkingai iš anksto pranešiau SoDrai. O "darbuotojas" iš ryto pirmą darbo dieną paskambino ir pareiškė, kad neateis. Tai parašiau prašymą, nufaksavau inspektorei ir atšaukiau. Ir viskas... Gal jau dabar taip negalima, anais laikais dar poperines formas teikėm... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2012 07 26, 14:25)
O tai paprastai atšaukti tos formos negalima? Mum irgi taip buvo. Pasirašėm sutartį, aš tvarkingai iš anksto pranešiau SoDrai. O "darbuotojas" iš ryto pirmą darbo dieną paskambino ir pareiškė, kad neateis. Tai parašiau prašymą, nufaksavau inspektorei ir atšaukiau. Ir viskas... Gal jau dabar taip negalima, anais laikais dar poperines formas teikėm...  doh.gif

Man tokia situacija kai buvo, tai teko teikti atleidimą - kitaip nepriėmė...
Atsakyti
merginos dar noriu paklaust blush2.gif ar avanso dydis darbuotojui yra kur nors nustatytas? pvz, žmogus uždirba 1000 lt, o avanso prašo 800 lt, ar tai įmanoma smile.gif niekad nesusidūrus su tuo, tai kilo toks gal ir durnas klausimas
Atsakyti