Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Sssavana @ 2012 05 08, 09:56)
Sveikutes nuostabiuju sedevru gamintojos, ziuriu ziuriu ir negaliu atsiziureti. Siandien ir pati meginsiu daryti snikersa puosta pastilazu ir aisingu. tik turiu klausimeli ar pries dedant pastilaza reikia snikersui daryti lyginamaji sarlot ar sviestini sluoksni? o gal nereikia?  ax.gif Beja ar pastilaza galima deti iskart padarius ar reikia palaikyti ta mase? buciau labaiii dekinga uz atsakymus


nezinau butent ant sio torto ar reik tepti sviestiniu, bet tiesiog norint, kad butu tortas graziai lygus, ta prasme, kad mase pasidengtu graziai ir nepagautu dregmes, tai geriausia aptepti bet koki torciuka sviestiniu kremu. o ar pastilazu dengti is karto ar ji palaikyti, tai irgi nuo taves pacios priklauso. vienos merginos is karto dengia, kitos palieka keleta valandu subresti. tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2012 05 08, 08:15)
Na tortai visu nuostabus ir senbuviu ir naujokiu  wub.gif

Merginos as su prasymu kazkada, kazkuri buvo idejusi nuoroda is kuharkos, kaip ispjaustyti biskvitus skaicius. Niekur nerandu, gal galit pakartoti  4u.gif   ACIU


Prasau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 08 gegužės 2012 - 11:34
Sveikos 4u.gif
Visas naujokes tortu kepime sveikinu uzsikretus nepagydoma liga biggrin.gif Nuostabus visu tortukai wub.gif
atnesu savo pirma bandyma dvieju aukstu daryt blush2.gif apatinis truputi zemesnis gavosi doh.gif Jogurtinis ir rafaelo, pastiliazas 3.5 kg.
user posted image
na ir antrasis vasariskas, varsinins gaivumelis, pastiliazas 2.8 kg.
user posted image
nuotraukos nekokios doh.gif
Atsakyti
Nejaugi sunku visoms pasidalinti receptuku is ko lipdot gelytes ir figureles sad.gif
Atsakyti
QUOTE(’·٠•●Sandrita● @ 2012 05 08, 13:11)
Nejaugi sunku visoms pasidalinti receptuku is ko lipdot gelytes ir figureles sad.gif

Nesunku, bet asmeniškai mano dar labai menka patirtis. Esu lipdžiusi tik iš pastiliažo dengimui 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi iš pastilažo dengimui..
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2012 05 08, 13:16)
Nesunku, bet asmeniškai mano dar labai menka patirtis. Esu lipdžiusi tik iš pastiliažo dengimui  4u.gif



QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 05 08, 13:21)
Aš irgi iš pastilažo dengimui..

Aciu - bandysiu ir as smile.gif nes kur radau kad pastiliazas dengimui ten buvo parasyta figurelems netinka - cia mano tik antras tortukas- tai visai zalia situos reikaluos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(’·٠•●Sandrita● @ 2012 05 08, 13:11)
Nejaugi sunku visoms pasidalinti receptuku is ko lipdot gelytes ir figureles sad.gif

papuosimu temoj yra viskas parasyta kas is ko lipdosi ar dengiama mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir sitam reikale naujoke dariau pagal meian receptuka is cia (Tortų, pyragų ir kitų saldumynų puošimas, nuorodos, vaizdinė medžiaga ir kt.,) raso kad kieta nebuna mase bet man kazkodel siek tiek skilineja g.gif
Atsakyti
Kiekvienas pasirenka savo mase. 4u.gif As asmeniskai viska darau is pastilazo dengimui. Likucius naudoju ne tik figurelem bet ir gelem. Nedaug as tu geliu padarau, todel ir naudoju dengimo mases likucius. ax.gif

Skilineja, kieteja, trpa mase todel, kad per daug pridedat cukraus pudros. Jus bandykit geriau nedadet, kad mase liptu siek tiek prie ranku, palaikykit maiselyje ja kelias valandas , ji sustandes , va tada ziuresit ar reik daugiau cukraus pudros ar ne. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 08 gegužės 2012 - 12:44
QUOTE(NiuniaX @ 2012 05 08, 13:33)
As ir sitam reikale naujoke dariau pagal meian receptuka is cia  (Tortų, pyragų ir kitų saldumynų puošimas, nuorodos, vaizdinė medžiaga ir kt.,) raso kad kieta nebuna mase bet man kazkodel siek tiek skilineja  g.gif

jei skilinėja tai mažai želatinos (t.y. per daug pudros)
Papildyta:
čia kur klausinėjau kaip daryti trijų aukštų smile.gif
taigi, 25/19/13, 2,5 normos snickerso (viską dedu pagal receptą), 7,3 kg.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 08 gegužės 2012 - 14:10
QUOTE(lilan @ 2012 05 08, 12:03)
atnesu savo pirma bandyma dvieju aukstu daryt  blush2.gif  apatinis truputi zemesnis gavosi  doh.gif  Jogurtinis ir rafaelo, pastiliazas 3.5 kg.

Grazus torciukai 4u.gif

QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 08, 13:58)
čia kur klausinėjau kaip daryti trijų aukštų smile.gif
taigi, 25/19/13, 2,5 normos snickerso (viską dedu pagal receptą), 7,3 kg.

Oho, tai bent grozis, super thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti