Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus darželiai

QUOTE(saules23 @ 2012 09 10, 08:50)
aciu Jums labai uz nuomone smile.gif o kokioj grupej buvot volungelej? ir kokioj esat linely?


Volungelej buvom pas visciukus atrodo, bet pernai auklejos keitesi, tai tiksliai nepasakysiu.
Nes geroji isejo pas didesnius. Bet zinau, kad kiti vaikuciai sekmingai eina.
O linelyje buvom pas Diana.
Atsakyti
Sveikos,
gal yra einanciu i Senamiescio pradine mokykla, paruosiamuku grupe? Mano mazius pradejo eiti, tai eina tikrai daug geriau, negu i darziuka. smile.gif
Pries tai ejom i Girinuka, patiko ir man ir vaikui. Aukletojos Loreta ir Saule thumbup.gif
Dar man to darzelio aplinka patinka, pusynas ramu :-)
Atsakyti
QUOTE(Elinga @ 2012 09 04, 16:30)
Noreciau atsiliepimu apie Drevinuko darzeli, siemet pradejome lankyti priesmokyklinuku grupe "Bitutes" ir nustebino tai, kad ten vaikuciai ne vienodo amziaus, as maniau, kad priesmokyklinukai turetu butu sesiameciai. Kazin ar gerai paruosia cia vaikucius, kai jie skirtingo amziaus...


Mes lankome Drevinuke paruošiamukų Pelėdžiukų grupę. Tokių triuku negirdėjau. ten visi vienodo amžiaus. Maniškiui tik lapkričio mėn sukaks 6. Todėl jis sako, kad jam 5. Gal ir ten tokia pati situacija. Bet kitais metais visi eisi į pirmą klasę.
Atsakyti
QUOTE(Elinga @ 2012 09 04, 16:30)
Noreciau atsiliepimu apie Drevinuko darzeli, siemet pradejome lankyti priesmokyklinuku grupe "Bitutes" ir nustebino tai, kad ten vaikuciai ne vienodo amziaus, as maniau, kad priesmokyklinukai turetu butu sesiameciai. Kazin ar gerai paruosia cia vaikucius, kai jie skirtingo amziaus...

tai , kad daugumoj darželių paruošiamukų grupėj yra ir šešiamečių ir penkiamečių, ta prasme su 6-mečiais dirba kaip su paruošiamukais, o su jaunesniais ne, su jais tik kitais metais dirbs kaip su paruošiamukais
man kažkaip ši sistema irgi nelabai....
Šaltinėlyj būtent irgi taip yra unsure.gif
Atsakyti
Gal kasnors vedate i darzeli Pasaka? ka manote apie si darzeli?
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Papasakokit, ar visuose darzeliuose galima neimti tik pusryciu ARBA vakarienes? ar negalima neimti nei to nei to? pvz, imti tik pietus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seimuke @ 2012 10 08, 23:13)
Sveikos mergaites,
Papasakokit, ar visuose darzeliuose galima neimti tik pusryciu ARBA vakarienes? ar negalima neimti nei to nei to? pvz, imti tik pietus? smile.gif


Manau visuose galima, tik ar abiejų galima neimti - nežinau
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 10 06, 22:03)
tai , kad daugumoj darželių paruošiamukų grupėj yra ir šešiamečių ir penkiamečių, ta prasme su 6-mečiais dirba kaip su paruošiamukais, o su jaunesniais ne, su jais tik kitais metais dirbs kaip su paruošiamukais
man kažkaip ši sistema irgi nelabai....
Šaltinėlyj būtent irgi taip yra  unsure.gif

pasakysiu iš savo patirties smile.gif ... aš tame nieko blogo nematau smile.gif ... vyresnis vaikas isbande ir, bent jau mūsų atveju, jis ir skaityt ir skaičiuot anksčiau išmoko... jam žymiai lengviau buvo pirmoje klasėje... Penkiamečiai irgi turi pratybėles, bet jose užduotėlės lengvesnės nei šešiamečių... auklėtojos dirba su vaikučiais pagal jų amžių kaip ir priklauso... dabar mano mažiukas eina į tokią grupę, tai pastebėjau, kad pradėjo domėtis raidėmis, skaičiais, o tikrai su juo tiek neužsiimam kaip su vyresniuju užsiimdavom blush2.gif manau, kad čia tikrai darželio įtaka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Terė @ 2012 10 10, 21:26)
pasakysiu iš savo patirties smile.gif ... aš tame nieko blogo nematau  smile.gif ... vyresnis vaikas isbande ir, bent jau mūsų atveju, jis ir skaityt ir skaičiuot anksčiau išmoko... jam žymiai lengviau buvo pirmoje klasėje... Penkiamečiai irgi turi pratybėles, bet jose užduotėlės lengvesnės nei šešiamečių... auklėtojos dirba su vaikučiais pagal jų amžių kaip ir priklauso... dabar mano mažiukas eina į tokią grupę, tai pastebėjau, kad pradėjo domėtis raidėmis, skaičiais, o tikrai su juo tiek neužsiimam kaip su vyresniuju užsiimdavom  blush2.gif  manau, kad čia tikrai darželio įtaka  rolleyes.gif

tai penkiamečiams tikrai gerai, nes jie dvejus metus mokosi ir lygiuojasi į vyresnius biggrin.gif O šešiamečiams , jau tenka tik pusė to dėmesio, nes kita pusė mažiukams , va čia man ir nelabai kažkaip.... unsure.gif
na bet yra kaip yra, vis tiek priešmokyklinė grupė geriau darželyj nei mokykloj
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 10 10, 21:34)
tai penkiamečiams tikrai gerai, nes jie dvejus metus mokosi ir lygiuojasi į vyresnius  biggrin.gif O šešiamečiams , jau tenka tik pusė to dėmesio, nes kita pusė mažiukams , va čia man ir nelabai kažkaip.... unsure.gif
na bet yra kaip yra, vis tiek priešmokyklinė grupė geriau darželyj nei mokykloj

aš manau, kad ugdymo atžvilgiu tai tikrai daugiau dėmesio skiria šešemiačiams, nes jiems ir turi būti tas dėmesys rolleyes.gif o penkiamečius paugdo šalia šešiamečių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2012 10 08, 23:14)
Manau visuose galima, tik ar abiejų galima neimti - nežinau

Tai va idomu ar yra tokiu mamu kurios neima nei pusryciu nei vakarienes. Nes man pasake kad galima neimti arba pusryciu arba vakarienes... tai ryte kai nuvedu anksti mano nieko nevalgo nes dar nenori, o pietu mes nemiegam tai vakariene irgi imti beprasmiska.... Mane sudomino sitas klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(seimuke @ 2012 10 31, 14:51)
Tai va idomu ar yra tokiu mamu kurios neima nei pusryciu nei vakarienes. Nes man pasake kad galima neimti arba pusryciu arba vakarienes... tai ryte kai nuvedu anksti mano nieko nevalgo nes dar nenori, o pietu mes nemiegam tai vakariene irgi imti beprasmiska.... Mane sudomino sitas klausimas  g.gif


kiek žinau ne, galima atsisakyti tik vieno patiekalo 4u.gif kodėl, nežinau g.gif
Atsakyti