Įkraunama...
Įkraunama...

Kas yra Dievas?

QUOTE(Ewwa @ 2006 04 19, 10:53)
O tai tada koks skirtumas tarp Dievo, Kurejo,Dievu, Stabu? Kame tada esme?Apie ka mes kalbam?

  Paskaityk Jeremijo 10, 1-16 ir tada jausi skirtuma...o esme atrasi savyje...
  Cia gali ir pasiskaityt:
http://www.biblija.l...aRKK1998_Jer_10
cool.gif


Jeremijo malda

23 Aš žinau, VIEŠPATIE,

kad ne žmogus sau kelią nulemia.

Gyvenimo kelio žmogus negali nei pasirinkti,

nei gyvenime savuosius žingsnius pakreipti.

24 Pataisyk mus, VIEŠPATIE, tačiau su saiku,

ne su pykčiu, idant mūsų niekais nepaverstum.

25 Savo pyktį išliek ant tautų,

kurios tavęs nepripažįsta,

ir ant tų karalijų,

kurios tavojo vardo nesišaukia.

Juk jos surijo Jokūbą – sunaikino jį,

nusiaubė jo sodybas!

Idomiai cia man pasirode - kaip zmogus gali kelti reikalavimus Viespaciui? g.gif Ir dar su nurodymais...

Na o kalbant apie stabmeldyste, tai kas aprasyta Biblijoje, tai tik vidaus atspindejimas isoreje.Ir ka?
Atsakyti
Cia nera reikalavimas, o maldavimas ar prasymas, malda...

Stapmeldyste tai susikurti dievukai, kuriu gali buti daug ir ivairiu, ieskant sau naudos ar kazkokiu kitokiu iskaiciavimu...

Tikras Tikejimas Dievu turi but be jokiu iskaiciavimu ir besalyginis...
Atsakyti
QUOTE(Ewwa @ 2006 04 19, 11:23)
Cia nera reikalavimas, o maldavimas ar prasymas, malda...

Stapmeldyste tai susikurti dievukai, kuriu gali buti daug ir ivairiu, ieskant sau naudos ar kazkokiu kitokiu iskaiciavimu...

Tikras Tikejimas Dievu turi but be jokiu iskaiciavimu ir besalyginis...


O tai kas tada yra DIEVAS?

Ir kaip tai tera tik malda?Juk aiskiai nurodoma ka Dievas turi daryti...pataisyk, tik nesunaikink... kadangi tas padare ta, tai tu juos sunaikink... ir panasiai.ne bet nesvarbu.Cia tik musu suvokimas ir issitikinimai.Dekui uz pastangas... biggrin.gif
Atsakyti
O tai kas tada yra DIEVAS?

Ir kaip tai tera tik malda?Juk aiskiai nurodoma ka Dievas turi daryti...pataisyk, tik nesunaikink... kadangi tas padare ta, tai tu juos sunaikink... ir panasiai.ne bet nesvarbu.Cia tik musu suvokimas ir issitikinimai.Dekui uz pastangas... biggrin.gif


O kaip tu meldiesi ir kazko nori nesimeldi zodziais Dieve padek, ar Dieve gelbek? o uz pastangas, kiek sugebu tiek stengiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewwa @ 2006 04 19, 11:34)
O tai kas tada yra DIEVAS?

Ir kaip tai tera tik malda?Juk aiskiai nurodoma ka Dievas turi daryti...pataisyk, tik nesunaikink... kadangi tas padare ta, tai tu juos sunaikink... ir panasiai.ne bet nesvarbu.Cia tik musu suvokimas ir issitikinimai.Dekui uz pastangas... biggrin.gif
O kaip tu meldiesi ir kazko nori nesimeldi zodziais Dieve padek, ar Dieve gelbek? o uz pastangas, kiek sugebu tiek stengiuosi biggrin.gif


Ne, as nesimeldziu zodziais "padek" ar "gelbek"
As dekoju uz viska kas ivyko, vyksta ar dar ivyks, nes suvokiu, jog ka pasejau ta ir pjausiu.Kad ateityje isvengciau nesklandumu ir visokiu kitokiu negandu, prasau suvokimo ir isminties, kad galeciau priimti sprendima ir stiprybes ta sprendima igyvendinti...Visom isgalem stengiuosi vykdyti pazadus, mokinuosi nemeluoti sau, leidziu isgyventi ne tik teigiamas bet ir neigiamas emocijas, kurios labai daznai buna bendravimo pasekmes.Net ir neigiamoje situacijoje ieskau teigiamo, nes musu paciu trukumai arba privalumai visada atsispindi kitame...tokie visatos veikimo principai.Zinau tai, kad jei nesuvokiu ar man nepriimtinai, tai dar nereiskia, jog neegzistuoja.Esu visatos dalis, dieviskojo plano elementas - pagalvokim bendrom jegom - jei Dievas yra visos visatos auksas, o as auksinis ziedas ar laikrodis, tai del to jog as esu kitokios formos as nebesu auksas? g.gif Jei Dievas yra KUREJAS, ir as sutverta pagal Jo paveiksla, tai ar as ne kureja? Ir prie viso to dar turiu laisva valia rinktis - tai kodel tureciau kurti varga, skausma ir nezinia? Kodel tureciau prasyti pagalbos? Tik del to , kad tai daro kiti?Visiems duota vienodai, tik ne visi vienodai nori...
As renkuosi VILTI, MEILE IR TIKEJIMA, si trejeta, kuriame didziausia yra M E I L E .
Atsakyti
Tai saunu, sveikinu, ir linkiu ir taip toliau graziai gyventi ir tureti jegu nepavargti siam gyvenime...
Tikrai sutinku su visomis issakytomis tavo mintimis...labai graziai parasyta biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš galvoju, kad mes savo ribotais protais negalime suvokti, kas yra Dievas...Todėl tik spėliojam. O spėlioti galima daug ir gražiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 04 19, 12:41)
O aš galvoju, kad mes savo ribotais protais negalime suvokti, kas yra Dievas...Todėl tik spėliojam. O spėlioti galima daug ir gražiai  smile.gif

|
Sekmes speliojant... smile.gif
Atsakyti
dievas yra dėsnis, ir tas dėsnis yra meilė. visaapimanti ir besąlygiška, balta šviesa, energijos srautas. vat t.y. dievas.
kažko jo prašyt yra absurdiška. lygiai taip pat sėkmingai galėtum prašyt vėjo ar lietaus ar mėnulio. arba gyveni pagal dėsnius arba ne. ir pasekmės atitinkamos to.
Papildyta:
daugelyje pozicijų pmano nuomonė visiškai sutampa su mamos lupos arba vaižgantės.
Atsakyti
MamaLupa, labai gražiai parašei wub.gif

O man sunku kalbėti apie Dievą. Atrodo, tik "įžodini" kokį subtilų jausmą, ir išnyksta jis kaip vėjo nupūstas. Apie Dievą man mieliau tylėti mirksiukas.gif

Tik manau, kad tai yra anapus gėrio ir blogio, šviesos ir tamsos, nes šitos kategorijos yra kilusios iš mūsų dualaus proto, o Dievas yra anapus dualybės, todėl, kaip rašo Vaižgantė, neįmanoma protu suvokti, kas yra Dievas, juo labiau jį apibūdinti žodžiais, nes žodžiai irgi priklauso proto kategorijai. Bet, jei, kaip rašoma Biblijoje, Dievas yra visuresantis, tai IŠ ESMĖS nėra nei šviesos nei tamsos, nes nėra nė vienos dulkės, nė vienos ląstelės, kurioje nebūtų Dievo.

Turbūt vėl nusišnekėjau, einu patylėsiu doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad radau sia tema... Seniai apie tai bemasciau kakzaip... Zinoma, trumpi pamastymai trunka beveik visa mano gyvenima nuo pat kokiu 5-6metu kai pradejau suvokti visa kas daros aplink... Ir manau, kad apibrezti, kas yra dievas tiesiog neimanoma, na siaip butu galima deti lygybe tarp dievas ir viskas, bet Viskas taip pat neapibreziama, ir savokoje viskas gali tilpti ir blogis, zinoma to pacio didziausio blogio nera Dieve, taciau jis dave laisve zmogui ir leido rinktis...
Man asmeniskai Dievas yra draugas, pavyzdys, autoritetas... Na dar daug turbut galeciau prirasyt.. Taciau su juo niekad nesijauciu vienisa...
Atsakyti
Dievas yra jausmas rolleyes.gif . Meilė. Aukščiausia meilės forma. Tobulumas. Tie, kad bent trupinėlį jautė Dievo savyje, žino, kad to jausmo neapsakysi. Dėkingumas. Palaima. Ramybė. Tobula pusiausvyra. Viskas sueina į vieną jausmą... ir atrodo... kad jei to jausmo būtų dar daugiau... neištvertum... wub.gif
Atsakyti