Įkraunama...
Įkraunama...

Kas yra Dievas?

QUOTE(MamaLupa @ 2006 04 19, 22:55)
Ne, as nesimeldziu zodziais "padek" ar "gelbek"
As dekoju uz viska kas ivyko, vyksta ar dar ivyks, nes suvokiu, jog ka pasejau ta ir pjausiu.Kad ateityje isvengciau nesklandumu ir visokiu kitokiu negandu, prasau suvokimo ir isminties, kad galeciau priimti sprendima ir stiprybes ta sprendima igyvendinti...Visom isgalem stengiuosi vykdyti pazadus, mokinuosi nemeluoti sau, leidziu isgyventi ne tik teigiamas bet ir neigiamas emocijas, kurios labai daznai buna bendravimo pasekmes.Net ir neigiamoje situacijoje ieskau teigiamo, nes musu paciu trukumai arba privalumai  visada atsispindi kitame...tokie visatos veikimo principai.Zinau tai, kad jei nesuvokiu ar man nepriimtinai, tai dar nereiskia, jog neegzistuoja.Esu visatos dalis, dieviskojo plano elementas - pagalvokim bendrom jegom - jei Dievas yra visos visatos auksas, o as auksinis ziedas ar laikrodis, tai del to jog as esu kitokios formos as nebesu auksas?  g.gif Jei Dievas yra KUREJAS, ir as sutverta pagal Jo paveiksla, tai ar as ne kureja? Ir prie viso to dar turiu laisva valia rinktis - tai kodel tureciau kurti varga, skausma ir nezinia? Kodel tureciau prasyti pagalbos? Tik del to , kad tai daro kiti?Visiems duota vienodai, tik ne visi vienodai nori...
As renkuosi VILTI, MEILE IR TIKEJIMA, si trejeta, kuriame didziausia yra  M E I L E .

nesurantu dekoti galima o prasyti ne.Galima padekoti opaskui ir paprasyti rolleyes.gif ziurint ko prasai,kodel negaliu prasyti meiles,tikejimo,dvasinio vedimo g.gif gal as cia ir nusisnekejau blush2.gif ,nelabai moku isdestyt savo minciu
Atsakyti
Galima prašyti, prašyti visko, pavojinga norėti mirksiukas.gif O prašyti dvasinio vedimo yra nuostabu 4u.gif
Atsakyti
na mano malda ko nors prsant tai buna mazdaug tokia "Dieve, Tu zinai kaip bus geriausia, lai taip ir buna..." netgi tada kai mano suneliui buvo blogai... zinau, kad Jis visad padaro taip kaip reikia...
Atsakyti
Čia tinka tas posakis, kad svajoti reikia labai atsargiai, nes norai gali išsipildyti tongue.gif O žmogus niekada nežino kas jam geriau ir į kur jis yra vedamas. O aš tikiu, kad išsimelsti galima viską. Tik žmogaus bėta ta, kad jis paprastai prašo protu, o ne širdim ir netgi sugeba priešintis vedamas gėrio keliu tongue.gif

Čia šiaip toks žemiškas atsitikimas:
Mano seneliai gyveno labai vargingai, turėjo 4 vaikus. Jie pamaldūs. Senelis beprotiškai norėjo, kad vaikai grotų pianinu. Nerealiai. O pinigų nėr, išvalgydint vaikus sunku. Taupė taupė jie, meldėsi meldėsi... ir atsitiko taip, kad kaimynas kraustydamasis paprašė pasaugoti jo pianiną bigsmile.gif Nežinau kiek tas pianinas pas juos stovėjo, bet po kurio laiko tapo visiems aišku, kad nei vienas vaikas juo negros... Va tau ir norai žemiški tongue.gif Tai gerai, kad pinigų nemažų tam baldui neišleido ax.gif
Atsakyti
dievas - taip kaip klajūnė ir žiogelis apibūdino yra. protu jo nesuvoksi, tik jausmais.
Atsakyti
QUOTE(MamaLupa @ 2006 04 19, 22:51)
|
Sekmes speliojant... smile.gif


Aš nespėlioju smile.gif
Bet kadangi žmonės spėlioja,atsirado tiek daug visokių religijų ir sektų...
Atsakyti
Man labai patinka toks posakis "Tiesa yra žemė be kelio, todėl ten neįmanoma patekti einant kuriuo nors keliu" (J.Krishnamurti). Nekomentuosiu, nes tikrai kiekvienas tiek Tiesą, tiek Dievą suvokiam skirtingai ir visi tie suvokimai man atrodo lygiaverčiai ir teisingi ax.gif

Va, praleidau gerą progą patylėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2006 04 20, 07:55)
Man labai patinka toks posakis "Tiesa yra žemė be kelio, todėl ten neįmanoma patekti einant kuriuo nors keliu" (J.Krishnamurti). Nekomentuosiu, nes tikrai kiekvienas tiek Tiesą, tiek Dievą suvokiam skirtingai ir visi tie suvokimai man atrodo lygiaverčiai ir teisingi  ax.gif

Va, praleidau gerą progą patylėti  lotuliukas.gif


ar priimsi i kompanija? lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
kaip aiskinti vaikui 4m. kas yra dievas,maniskis jau klausineja.Nenoriu sakyti vaikui kad dievas yra koks tai dede sedintis danguje ir baudziantis uz blogus darbelius
Atsakyti
pasakyk, kad dievas tai meilė ir visų mūsų namai.
Atsakyti
Shiduh pasakyk prasau man neismanelei blush2.gif ar tikrai jus visos taip dorai gyvenat? Na as tai megstu ir pablevyzgot ir paliezuvaut biski blush2.gif
Atsakyti
ar aš dorai gyvenu? tu gal vienintelė visam forume negirdejus mano istorijos. aš tik dabar pradėjau keistis, o anksčiau gėriau, surūkydavau po 2 pakelius per dieną ir miegojau su kuo papuola, tiesa dar nekenčiau viso pasaulio, buvau visiška isterikė, perdėtai gerai save vertinanti, amžinoje depresijoje ir t.t.


Papildyta:
visos mes turim savų trūkumų. kai kuriuos žmones pažįstų iš čia asmeniškai ir tarp jų nei vieno šventojo. tiesa gal požiūris mūsų kitas į pasaulį, ir vieni daugiau, kiti mažiau priartėję prie dievo, bet visi gyvename ir žemišką gyvenimą, valgom, miegam, mylimės, juokiamės ir liūdim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 21 balandžio 2006 - 08:02