Įkraunama...
Įkraunama...

Kas yra Dievas?

QUOTE(Gintaraitis @ 2009 12 17, 21:01)
manau, kad šis straipsnis bus naudingas:
http://www.kabbalah....b/adam&Bore.htm

Deja, deja, šis straipsnis man iškėlė dar daugiau klausimų. Prie visos pagarbos jums, kodėl jus nedėstot savo nuomonės į šiuos klausimus? Kokia jūsų asmeninė nuomonė? Vienokios ar kitokios knygos skatina galvoti, pasverti savo tiesą. Juk nekalbėsite citatomis, per visą diskusiją?...Nors kaip kam atrodo geriau... 4u.gif
Atsakyti
kiekvienas renkasi tai, kas jam artimiausia, kas jam priimtina jo pasaulėžiūros atžvilgiu.
Man asmeniškai kabala pateikė visus atsakymus į rūpimus klausimus, kadangi man nereikėjo: religijų, tikėjimų, sektų, galiausiai ir filosofijos nebereikia, kuri gan ilgą laiką mane "maitino".
Mes viską suvokiame savo viduje, savo "dėžutėje", į kurią patenka įvairūs poveikiai. Jie susijungia smegenyse ir piešia tikrovės vaizdą. Man atrodo, jog matau ją išorėje, tačiau iš tikrųjų ji yra mano viduje.
Taigi viskas priklauso nuo mano įsivaizdavimo: arba aš įsivaizduoju, kad tai yra išorėje, arba – kad viduje. Tiesą sakant, teisinga įsivaizduoti, kad tai viduje. Kūrėjas – tai ta davimo ir meilės jėga, vienybės su kitais jėga, kuri yra paslėpta MANYJE. Turiu ją atskleisti ir su ja susivienyti. Noriu, kad ji manyje pasireikštų ir mane valdytų. Tai ir vadinama pažinti Kūrėją. Neverta Jo ieškoti kažkur toli – dvasiniame pasaulyje nėra erdvės, viskas yra žmogaus viduje.
Atsakyti
ax.gif hm,..."viskas yra žmogaus viduje", viską talpina žmogus...? Reiškia - jis labai didelis, labai platus, visaapimantis. Jis - Kūrėjas ir Kūrinys. Jis - pasaulio Meilės raiška. Jis - Gyvenimo pasireiškimas. Jis - Dievo įasmeninimas.
Žmogus ir Dievas yra Viena. Ši išvada - puikiausias atradimas Žmogaus gyvenime, šviesiausias nušvitimas Dvasioje, plačiausias mostas Dievo kūryboje smile.gif
Atsakyti
smile.gif

Žmogus yra tas, kuris sugeba pajausti Kūrėją, kažką aukštesnio – tai, kas ne jo kūne. Visuomenė, aplinka ar Kūrėjas yra vienas ir tas pats.
Visą realybę, visa, kas egzistuoja, suvokiu savyje, savo pojūčiuose. Todėl knygoje „Zohar“ rašoma, kad visi pasauliai ir visa, kas juos pripildo, įskaitant Kūrėją, yra žmoguje. Nes jaučiami tik savyje, žmogaus viduje. Tik atrodo, kad viskas išorėje.
Tokia iliuzija mums duota tyčia, kad per pojūčių „savyje“ ir „mano išorėje“ prieštarą įgaučiau gebėjimą matyti pasaulį, save ir Kūrėją iš šalies ir savyje – ir taip galėčiau pajusti kūrinį, kaip Jis, iki sukūrimo, kūrimo procese ir toliau, būsimose aukštesnėse būsenose.
Kūrėjas – tai mano ištaisyta savybė. Kūrėjas atsiskleidžia kūrinio viduje – hebrajų kalba Jis vadinamas „Bo-re“ – „Ateik-Pamatyk“.

Taigi, nebelieka vietos stabams, dievukams ir ikonoms smile.gif
Atsakyti
smile.gif Ne tik paminėtoje knygoje apie tai rašoma. Ir net ne keliose. Visi Didieji žmonijos Mokytojai apie tai kalbėjo, tereikia mums išgirsti, o ne vien klausytis.
Be abejo, visokių stabų poreikiai atsiranda įvairių sąlygų, žmonių poreikių pasekoje. Tol, kol apčiuopiamas tikrasis Pradas, kol susivokiama ( ir visai nesvarbu, kieno pagalba), kad Esmė yra mumyse.
Laisvė yra mumyse. smile.gif
Atsakyti
smile.gif
pritariu. Kiekvienas turi savo kelią, kaip pasakyta "Daug kelių veda pas Kūrėją".
Iš tikrųjų, tik žmogus yra tam tikrą valios laisvę - t.y. tik ta apimtimi, kuri susijusi su dvasiniu tobulėjimu, tapimu Žmogumi, su žmogaus AŠ.
O mūsų gyvūninio kūno lygmenyje jokios laisvės nėra smile.gif Kūną valdo įgimtos ir įgytos savybės, aplinkos suformuoti elgesio standartai.


Atsakyti
dievo nera.
Ji sugalvojo pedofilai, kad prisidenge jo vardu galetu tvirkint vaikus.
Atsakyti
aišku, kad tokio dievo, kokį įsivaizduoja religingi ar nereligingi pedofilai, tikrai nėra
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2009 12 22, 21:40)
aišku, kad tokio dievo, kokį įsivaizduoja religingi ar nereligingi pedofilai, tikrai nėra


pedofilu nera nereliginiu.
Jie visi religiniai.
Visi nusikalteliai yra religiniai.
Bunant religiniu jiems yra butina, nes kitaip sazine negyvai uzgrauztu..
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2009 12 22, 21:36)
O mūsų gyvūninio kūno lygmenyje jokios laisvės nėra smile.gif Kūną valdo įgimtos ir įgytos savybės, aplinkos suformuoti elgesio standartai.

Kodėl gi...Išėjus iš to, kad gyvename čia ne pirmą kartą, kad praeitų gyvenimų patirtis gali sąlygoti mūsų dabartinį būvį, o gyvendami anksčiau mąstėme ir rinkomės savo veiksmus, galime daryti išvadą, kad ir kūną valdome mes.
Aplinka mus formuoja tiek, kiek mes jai leidžiame tai daryti, t.y. priimame jos normas arba ne.
Be to, remiantis minčių energijos kaitos teorija, vėl gi galime daryti išvadas, kad mūsų mintys įtakoja mūsų kūno sveikatą (juk susinervinus spaudimas kyla, širdis dažniau bumbsi, dar gal ir raudonis veidą išmuša, rankos pradeda drebėt mirksiukas.gif ). Vadinasi, mintimis, arba savo valia, galime įtakoti procesus savo kūne. Jau sunkiau darosi "atsifutbolinti", kad nieko negaliu padaryti smile.gif
Ar esate girdėjęs apie japonų mokslininko tyrinėjimus apie minties įtaką vandens molekulėms? O juk vanduo sudaro apie 80 proc. mūsų kūno...
Atsakyti
QUOTE(Spalvota diena @ 2009 12 23, 14:28)
Kodėl gi...Išėjus iš to, kad gyvename čia ne pirmą kartą, kad praeitų gyvenimų patirtis gali sąlygoti mūsų dabartinį būvį, o gyvendami anksčiau mąstėme ir rinkomės savo veiksmus, galime daryti išvadą, kad ir kūną valdome mes.
Aplinka mus formuoja tiek, kiek mes jai leidžiame tai daryti, t.y. priimame jos normas arba ne.


Teisingai sakote, kad praeitų gyvenimų patirtis gali sąlygoti mūsų dabartinį būvį. Tačiau kūnas valdomas hormonų, genų, aplinkos faktorių - reklamos, stereotipų, herojų ir pan..
Ir aplinka mus gali formuoti ir formuoja savo nuožiūra. Mes galime ir nepriimti jos normų, elgesio standartų, tačiau jos poveikis gali pasireikšti netiesiogiai, pvz., "25 kadro efektas", kai manipuliuojama pasąmone ir pan.
Praktiškai trys faktoriai nulemia žmogų, jo asmenybę - genai, auklėjimas ir aplinka.
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2009 12 23, 23:04)
Praktiškai trys faktoriai nulemia žmogų, jo asmenybę - genai, auklėjimas ir aplinka.

Visus jūsų paminėtus faktorius galime priskirti pasirinkimui, tik atliktam skirtingais laikotarpiais.
Viską, ką atėję į šį pasaulį randame savo aplinkoje, bei savyje, jau esame pasirinkę gerokai anksčiau. Tai liečia ir mūsų genus, ir tėvus, šeimą ir t.t.
Aplinkos įtaką sau galime modeliuoti taip, kaip mums tai priimtiniausia. Yra maksimalūs, kraštutiniai variantai: 1) kalta aplinka ir 2) už viską atsakau pats, o tarpe jų aibė įvairiausių variacijų. Tiek, kiek leidžiame sau neatsakyti už save, sukrauname aplinkai mirksiukas.gif . Tai dažnai būna patogi, komformistinė būsena, tačiau anaiptol, nevedanti į gilesnę savianalizę. Žmogaus branda ima ryškėti tuomet, kai jis dažniau prisiima atsakomybę už kiekvieną savo patirtį pats, nieko neversdamas genams, tėvams, reklamai ar kaimynams biggrin.gif
"25 kadro efekto" galima juk išvengti, papraščiausiai nusprendus nedalyvauti jo poveikio zonoje, ar ne ax.gif ?
Mes formuojame savo aplinką, o ne atvirkščiai. Juk diskutuojame čia mudu, vietoj to, kad aš pvz. megsčiau, o jūs taisytumėt savo automobilį smile.gif Tiesiog toks mūsų pasirinkimas.
Atsakyti