Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 11, 22:17)


Taip išeina, kad mes čia visos savanaudės biggrin.gif Juk visoms reikia su kažkuo pasidalint įspūdžiais ir pasipasakot. Net tada, kai viskas gerai. Kas geriausiai supras? Ogi tos, kurios ir pačios tuo gyvena 4u.gif

Tavo draugės brolis teisus. Bet šiaip aukšti ten ne tik vyrai, bet ir merginos. Tai yra aukščiausia tauta pasaulyje. Beje, mes, lietuviai, nelabai nuo jų atsiliekam. Man rodos, esam treti. Tai šiaip vizualiai nėra didelio skirtumo, išskyrus tokį, kad čia pasitaiko nemažai labai aukštų žmonių. Merginos... kaip čia Tau pasakius biggrin.gif Baisiomis aš jų nevadinčiau, bet kad Rytų europietės gražesnės, tai tiksliai tiesa. Čia merginos tokios atsipūtę. Joms vienodai, kaip jos atrodo. Jos su chalatu gali ateiti į parduotuvę. Prisimenu, kaip aš pirmais metais nustebau pirmą savaitę, kuri buvo tokia intro. Ten būdavo vadinamieji socialiniai vakarai, tai kažkaip kitos jei ne pasipuošdavo, tai bent jau normaliai apsirengdavo. O vietinės ateidavo su treningais biggrin.gif O kad ir ne su treningu, tai vis tiek sugebėdavo atrodyti kaip vyrai. Pavyzdžiui, sėdi su suknele apytrumpe išsižergus (na vyriška sėdėsena), vienoj rankoj cigaretė, kitoj alaus butelis. Ir jai visai vienodai, kaip ji atrodo. Galvoju, kad iš vienos pusės gal ir gerai tas atsipalaidavimas. Nes lietuvaitė tai ir šiukšles nešdama dar pasidažo, jau nekalbant apie tai, kad į parduotuvę eidama susitvarkys ir persirengs. O čia joms vienodai.

Norėčiau ir aš taip nenorėti valgyti, bet mano apetitas milžiniškas. Porcijos tokios, kad net MB nesuvalgo, dažnai man atiduoda lotuliukas.gif Vis alkana ir alkana esu, bet laimei, turiu greitą medžiagų apykaitą, tai nesimato.

Kaip gerai, kad gavai laiškelį 4u.gif Gal kokių gerų naujienų jame dar buvo? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 12 gegužės 2012 - 09:18
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 12, 11:02)
Labas rytas 4u.gif



Labas rytas 4u.gif

Ech, žinau.. wub.gif

Gal ir patapsi vyturiu biggrin.gif Norėčiau aš nueiti miegoti anksti ir keltis anksti, ilgesnė diena tada, pasidarai daugiau, tai smagu smile.gif

Man tai kaip kada, vieną kartą negaliu nė kasnio į burną paimti, kitą kartą tų kąsnių jau ryškiai perdaug būna biggrin.gif Dabar kažkoks nesveikas saldumynų poreikis užėjęs, tik, deja, medžiagų apyktai nėra tokia greita kaip tavo doh.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

Mano specialybe siuveja,dirbau ta darba apie 7 metus. Dabar retai kada issitraukiu masina. Sveikata neleidzia sito darbo dirbti,tai nebent tik ka nors pataisyti reikia. Sau nebesiuvu nieko,nebent vyrui ka nors sugalvoju,arba musu mergaitei,mano krikstaduktei. Bet tikrai retai jau.

Oi,pas mane tai beda su apetitu,per prievarta reikia valgyti,nes vaistuku negaliu tusciu skrandziu gerti. O ir virskinimas letas kaip sraige doh.gif Maniskis tai kerta maxi porcijas ir svorio niekaip nepriauga,kudulis toks salia manes atrodo. O as apvali spurgyte blush2.gif

Vakar namie diena praleidom,kojytes pailsejo. Siandien vel bus maratonas biggrin.gif

Neliudekit 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 12, 10:17)
Tavo draugės brolis teisus...
Kaip gerai, kad gavai laiškelį 4u.gif Gal kokių gerų naujienų jame dar buvo? wub.gif

Aj mes gal būkim tokios, kokios esam, nevaikščiokim su chalatais į parduotuves. Galiu į lauką išeit su chalatu, iki pašto dėžutės ar šiukšles išnešt, bet ne toliau. Nereikia visoms tautoms būti vienodoms. smile.gif
Tikrai geriau dbr ant dūšios. smile.gif rašo, kad nepradingo ir kad negalvočiau nk baisaus, tiesiog turėjo išvykt, neliko laiko. Na man svarbiausia kad akytų taip kaip yra, be pagražinimų. smile.gif

Praėjau šiandien TA yess.gif toks mielas darbuotojas papuolė, viską paaiškino, maloniai bendravo ir net su nedideliu trūkumu praleido. thumbup.gif Egzaminas praeitas, pirmą kartą gyvenime toks. biggrin.gif Eisiu pas sesę atšvęst su cepelinais ir alaus kokteiliais. biggrin.gif
Gero savaitgalio visoms. thumb_yello.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif As vakar prisisokau iki soties thumbup.gif Su drauges vyru pasiciudijom, klube ledukais apsimetem, tai po marskiniais tai dar kur - brrrrrrr......... gerai kad mano iskirpte auksta, tai buvo problemu mane prigaut, bet kelis kart pasiseke nieksems lotuliukas.gif Namo grizau pries 3h, nes jau 2h taip link zemes patrauke, kad net klube buciau uzmogus doh.gif

QUOTE(festina lente @ 2012 05 11, 18:51)
...tai as tuo paciu prisedimu prie siuvimo masinos,jam marskinius pasiuvau 

Vat cia vadinas MOKETI SIUTI! As tai tokia makliavotoja, siules palsepiu, broka apsiunu karoliukais ir einu (na dazniausiai kostiumus tenka pasitaisyti ar pasisiuti ax.gif ) Siaip noreciau pati moketi siuti, tai nereiktu siuvejom po 100Lt palikineti tik uz sijona doh.gif O snd nusprendziau apsilikti namie. Nuvaziavau pakietintos medziagos nusipirkau, tai gal prisiversiu lemenele iki galo pasidaryti blush2.gif Kauseliai gi apsiuti, db reikia tik visas sleikutes pasitvarkyti ir rankovyte pameginti paciai pasidaryti... Darbo visai dienai taip sakant doh.gif o jei dar viskas graziai gausis, tai uzsikabliuosi ir jau pradesiu siuvineti thumbup.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 05 11, 20:00)
Sachar, graži suknutė, bet aš, kaip ir Elegantiškai sninga, tiurbūt nepatogiai su tokia jausčiaus...

Visoms gero savaitgalio, man nusimato darbingas 

Na as jauciausi gerai, patogiai biggrin.gif Tikrai dziaugiuos pirkiniu wub.gif

Nepamirsk kad ir pailseti reikia 4u.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 11, 22:17)
Gavau laišką! Ir ten yra vienas man stebuklingas žodis neprapulk biggrin.gif

Kaip smagu wub.gif Dziaugiuosi, kad issisprende bent biskuti esamos abejones 4u.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 12, 10:02)
Beje, aš tai Kliamkos vietoje būčiau ne sudeginusi 10 kilogramų, o prisiauginusi, nes esu ta, kaip ten vadinasi, neurotiška valgytoja. Kai nervinuosi, tada stveriu būtinai kažką valgomo.

As kaip kada, priklauso nuo streso pobudzio - kartais kertu be sustojimo, o kartais nieko i burna paimti negaliu doh.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 12, 14:12)
Aj mes gal būkim tokios, kokios esam, nevaikščiokim su chalatais į parduotuves. Galiu į lauką išeit su chalatu, iki pašto dėžutės ar šiukšles išnešt, bet ne toliau.

Praėjau šiandien TA!!!

As ir iki siuksliu konteinerio neinu lotuliukas.gif Nors vakar drauge nesugebejo duru kodo ispausti, tai i 1 auksta su tapkem ir chalatu leidaus doh.gif Man jau keistoka buvo... daznai to kartoti nenoreciau lotuliukas.gif

Sveikinimai yahoo.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės smile.gif Mano savaitgalis tai labai mielas buvo, nes pagaliau su MB jį praleidau, pasidžiaugėm vienas kitu. Atrodo, tiek laiko esam kartu, o vis išlenda kažkas naujo - jis savotiškai nustebo, kad iki pradedant draugauti laikiau jį mergišiumi, sako, ne pirmą kartą girdi ir bandė išklausinėti, kodėl jo toks įvaizdis ir vis tiek liko nesupratęs, nes kas gi tas moteris supras lotuliukas.gif Galiausiai nurimo ,kai išsiaiškino, kad buvo verta su juo prasidėt. Lauktuves parsivežiau, tai visokios maikutės, kvepaliukai, rankinukas - net nežinau, kaip jo mamai atsilyginti.

Kliamka, džiugu, kad taviškis atsiliepė, nes iš to, ką rašei anksčiau, pasirodė kad keistai pasielgė, taip išvykęs neatsisveikinęs. Vis tiek jūsų santykiai man labai komplikuoti atrodo.

Sachar, atrodo, kad smagiai pašėlai smile.gif

Green tea, saldumynai gerai veikia smegenis, ypač šokoladas, tai kokia plytelė nepakenks mirksiukas.gif

festina lente, tai Jums dar savitė kartu liko? Smagu mokėti siūti, aš tai apskritai dvi kaires rankas tokiems dalykams turiu. Na, o maniškio mama taip pat siuvėja.

Elegantiškai sninga, kai greita nedžiagų apykaita, tai ir nebaisu, kad daug valgai. Be to, pastebėjau, moterims dažnai atrodo, kad valgo daug, kad ir taip nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 05 13, 16:48)
Sveikos, mergaitės smile.gif Mano savaitgalis tai labai mielas buvo, nes pagaliau su MB jį praleidau, pasidžiaugėm vienas kitu.

Galiausiai nurimo ,kai išsiaiškino, kad buvo verta su juo prasidėt.   

Aš tai apskritai dvi kaires rankas tokiems dalykams turiu.



Labas 4u.gif Kaip faina, kad susitikot bigsmile.gif O kiek laiko esat kartu, primink? blush2.gif Žinai, aš savąjį irgi mergišiu laikiau ir jis irgi nesupranta, kodėl biggrin.gif Dar vienas panašumas tarp mūsų biggrin.gif

wub.gif

Dėl lauktuvių, tai miela labai rolleyes.gif Gal tiesiog, kai kitą kartą važiuosi pas SB, nuvežk jai savo kepto pyrago ar kavos kokios ypatingos, pvz.: jei geria iš pakelio, nupirkt kur sumala vietoje iš pupelių (jei gali, nežinau kur gyveni).

lotuliukas.gif

O, kad vienos plytelės būtų gana... Vakar pyrago nusipirkom gerą gabalą, spėk, kiek liko doh.gif

Likimo ironija, vakar pyragu vaišinomės, lyg švęsdami ką, o šiandien MB paskambino dėl darbo užsienyje, tai jau viskas, sutarta.. Nelabai yra ko švęsti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 05 13, 15:48)
Kliamka, džiugu, kad taviškis atsiliepė, nes iš to, ką rašei anksčiau, pasirodė kad keistai pasielgė, taip išvykęs neatsisveikinęs. Vis tiek jūsų santykiai man labai komplikuoti atrodo.

Čia gal didžiausia komplikacija tas laikas, kurį reikia išlaukti iki susitikimų. unsure.gif Dbr suprantu ką jis turėjo minty sakydamas, kad jam visko reikia greitai, nėra kada laukti. Nes kai lieka koks klausimas tai paskui kabo ore kokį mėnesį. doh.gif Bet įdomiausia, kad man jo tempas vistiek atrodo per lėtas. lotuliukas.gif
Papildyta:
Aš kai nervinuosi tai negaliu valgyt išvis, galėčiau net apsivemt. Tik vieną kart gyvenime nevalingai valgiau riešutus - kai mačiau kaip nutrenkė vaiką automobilis man prieš akis. Grįžau tada visa nesava, sėdžiu, žiūriu kad riešutus kemšu. doh.gif o šiaip tai aš iš nevalgančių. Bet šiandien valgau. smile.gif
Geriausia tai šianakt sapnavau, kad laukiuosi kokį 6-7 mėnesį, tipo dar pora mėnesių iki gimdymo. doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 05 13, 17:27)
Likimo ironija, vakar pyragu vaišinomės, lyg švęsdami ką, o šiandien MB paskambino dėl darbo užsienyje, tai jau viskas, sutarta.. Nelabai yra ko švęsti  unsure.gif

Turės išvykti? O jis dažnai nežino kur kada išvyks? unsure.gif na galit švęsti, kad bent jau darbo yra. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 05 13, 20:19)


O kaip tas greitai reikėjimas jam pasireiškia? 4u.gif
Jooo, kartais tokių sapnų pasapnuojam.. biggrin.gif

Aha, turės. Seniau per atstumą buvom, nes jis mokės vienam mieste, o aš kitam, vėliau vasarai buvo išvykęs padirbėti. Na, o dabar jis neranda darbo čia, mokslai baigiasi, tai išvyks. Žino kur ir kada maždaug, birželio gale.. unsure.gif Tai taip, aš džiaugiuosi, kad bent kažkokios galimybės atsirado, gyventi juk reikia iš kažko, pakentėsim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green tea*: 13 gegužės 2012 - 18:31
QUOTE(Green tea* @ 2012 05 13, 19:31)
O kaip tas greitai reikėjimas jam pasireiškia?  4u.gif

Na buvo pora tokių kabliukų. Per pirmą pasimatymą po kokių 15 min jau paklausė mano nuomonės apie jį. O per antrą kai pabučiavo, paklausė ar tai meilė. Tai gerai, kad sėdėjau. lotuliukas.gif Bet apskritai su juo viskas taip kaip anksčiau įsivaizduodavau, kad turi būt su vyru. mirksiukas.gif
Pasidariau šiandien šukuoseną biggrin.gif http://www.youtube.c...;feature=relmfu patinka man jos video. thumbup.gif
Atsakyti
Labas mergaiciukes biggrin.gif As snd superine diena apturejau - su draugem botanikos sode pavasarine fotosesija pasidarem thumbup.gif dar paziurejom visokiu egzotisku gyviu, drieza rankose laikiau cool.gif ir didziuli vezli seriu su pincetu lotuliukas.gif

QUOTE(abiga @ 2012 05 13, 15:48)
Sveikos, mergaitės smile.gif Mano savaitgalis tai labai mielas buvo, nes pagaliau su MB jį praleidau, pasidžiaugėm vienas kitu.

Lauktuves parsivežiau, tai visokios maikutės, kvepaliukai, rankinukas - net nežinau, kaip jo mamai atsilyginti.

Kaip faina wub.gif As ir sakau, ko cia vakar taip tylu buvo blush2.gif

Kaip smagu thumbup.gif Manau uzteks ir nuosirdaus "Aciu", o svarbiausia kad jos sunu laimingu padarytum mirksiukas.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 05 13, 17:27)
O, kad vienos plytelės būtų gana... Vakar pyrago nusipirkom gerą gabalą, spėk, kiek liko  doh.gif

Jooo, buna momentu, kai as ju kruvom suvalgau doh.gif vieno negana... bet va db MB atveze mano megstamo sokolado ir kazkaip nesivalgo blush2.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 13, 19:19)
Geriausia tai šianakt sapnavau, kad laukiuosi kokį 6-7 mėnesį, tipo dar pora mėnesių iki gimdymo.  doh.gif  biggrin.gif

O realybej taip gali buti? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2012 05 13, 20:42)
Jooo, buna momentu, kai as ju kruvom suvalgau  doh.gif vieno negana... bet va db MB atveze mano megstamo sokolado ir kazkaip nesivalgo  blush2.gif
O realybej taip gali buti? hihihi.gif

Labas, mirksiukas.gif botanikos sode jau turbūt gražu, žalia, marga. thumbup.gif šiandien aš už tave šokoladą valgau wink.gif
Ir kodėl aš pagalvojau, kad kažkuri to paklaus biggrin.gif realybėj dbr tokia nesu, na nebent po tų 7 mėnesių jau tokia tapčiau biggrin.gif bet net jaučiau tą pilvuką sapne, toks smagus buvo, ne per didelis biggrin.gif vaje unsure.gif čia gal dėl to, kad vakar su sese tokiom temom užšnekėjom mirksiukas.gif
Atsakyti