Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė per atstumą (tęsiam)

Sveikos 4u.gif

Jau net naują temą pradėjot... o mane atsimenat? rolleyes.gif senokai čia rodžiausi. Pasispasakosiu.

Praleidusi 3 savaites su mylimuoju, grįžau atgal.Buvo visko - ir ginčų ir be galo gerų momentų. Kartais iš jo pusės jaučiu abejones. Jis visada toks nesugebantis tvirtai pasirinkti visose srityse, bet niekad nenorėjau kad ir santykiuose tai pasireikštų. Žiūrėsim kaip bus unsure.gif

Iki kito susitikimo liko maždaug mėnuo. Visai nedaug! Kai žinau, kad ateity laukia 3 mėnesių laukimas tai dabar jaučiuos labai labai geroje situacijoje.

Šiuo metu dirbu ir laikau egzaminus ir skaitau daug knygų susijusių su profesija. Rodos smegenys tuoj perkais. O susiskambinam su juo vis rečiau, nes jis pats namie beveik nebūna. O kad mum ateity viskas atsipirktų...Ir galėtume kartu atostogaut kažkada prie ežerėlio, neskaičiuodami dienų iki tada kol kažkuris iš mūsų kažkur turi išvažiuot... Juk kažkada bus taip. rolleyes.gif

Kelios grupiokės išskrenda į Ameriką pagal tą programą "work and travel" 4 mėnesiams. ir vaikinus palikti joms visai ne problema. o aš klausau jų kalbų ir man tik širdį gelia. nesutikčiau ne už ką savo noru sukurti tokių aplinkybių. Tuo labiau kad iš ten didžioji dalis "ant minuso" grįžta... schmoll.gif

Visom linkiu gražios savaitės pradžios ir daug stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2012 05 13, 20:57)
Ir kodėl aš pagalvojau, kad kažkuri to paklaus biggrin.gif realybėj dbr tokia nesu, na nebent po tų 7 mėnesių jau tokia tapčiau biggrin.gif bet net jaučiau tą pilvuką sapne, toks smagus buvo, ne per didelis biggrin.gif vaje unsure.gif čia gal dėl to, kad vakar su sese tokiom temom užšnekėjom mirksiukas.gif

Na as ir ne sakau, kad va iskarto, bet ar yra tikimybe? ax.gif

Kazkada ir as toki sapna rysku turejau pabudus net pilva tikrinaus doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Teisa @ 2012 05 13, 20:58)
Praleidusi 3 savaites su mylimuoju, grįžau atgal.Buvo visko - ir ginčų ir be galo gerų momentų. Kartais iš jo pusės jaučiu abejones. Jis visada toks nesugebantis tvirtai pasirinkti visose srityse, bet niekad nenorėjau kad ir santykiuose tai pasireikštų.

Prisimenu 4u.gif smagu, kad su SB pabuvot, o abejones manau normalu, as ir kartais pradedu abejoti del visko, bet brangus man tas zmogus, tai ir stengiames s tom apejonem kovoti kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisa @ 2012 05 13, 20:58)
Sveikos  4u.gif
Visom linkiu gražios savaitės pradžios ir daug stiprybės  4u.gif

Labas, nepažįstu dar tavęs, bet gerai, kad užsuki. smile.gif
Nesmagu kai kitas abejoja, bent jau man tai tikrai nesmagu, bet jei jis pagal zodiaką svarstyklės, tai nekreipk dėmesio. biggrin.gif trys savaitės, oho, atrodo visiškai neįtikėtina tiek laiko kartu praleist bigsmile.gif
Ačiū, ir tau to paties mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 05 13, 21:11)
Na as ir ne sakau, kad va iskarto, bet ar yra tikimybe?  ax.gif
Kazkada ir as toki sapna rysku turejau pabudus net pilva tikrinaus  doh.gif  lotuliukas.gif

Yra wink.gif iš tikro net didesnė nei lb maža. blush2.gif
Dar gerai, kad nepradėjai pabudus kūdikio ieškot. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Nevasariška pas mus, bet saulutė šviečia. Geriausia tai, kad lietūs liovėsi thumbup.gif Šiandien daug darbavausi ir padariau SB staigmeną. Paskambinau į darbinį telefoną. Žinau, kad nesitikėjo, jog skambinsiu ten biggrin.gif Kadangi jis dar dirba ir po darbo valandų, kabinete vienas, tai kažkaip panorau pradžiuginti wub.gif

Kalbėjot apie sapnus. Tai aš šiąnakt savo neįvykusias vestuves sapnavau lotuliukas.gif Išpakavau suknelę, o ji buvo tokia baisiai violetinė. Bateliai kažkokie medžiaginiai raudoni. Todėl sakiau, kad nukeliam vestuves, aš tokia netekėsiu. Ir pabudau biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 05 12, 11:22)
Dabar kažkoks nesveikas saldumynų poreikis užėjęs, tik, deja, medžiagų apyktai nėra tokia greita kaip tavo  doh.gif


Aš esu retas atvejis turbūt, bet nesu smaližė. Man nėra saldumynai skanu. Aš kartais netikėtai kitų keistų dalykų užsinoriu - tai raugintų agurkėlių, tai konservuotų pomidorų. Saldainius du per dieną suvalgau, ir per akis man biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Green tea* @ 2012 05 13, 17:27)
Likimo ironija, vakar pyragu vaišinomės, lyg švęsdami ką, o šiandien MB paskambino dėl darbo užsienyje, tai jau viskas, sutarta.. Nelabai yra ko švęsti  unsure.gif


Ir sveikinu, ir liūdžiu tuo pačiu metu console.gif Laikykis 4u.gif Jo darbas turbūt truks ne tik vasarą? Kur keliaus?

Tau labai gerai, kad atlikinėsi praktiką. Tikrai užsiėmusiai tai tverti bus lengviau...

Papildyta:
QUOTE(festina lente @ 2012 05 12, 12:48)
Labas mergaites  4u.gif


Kaip gerai, kad daug ką moki pati pasisiūti. Aš tai visai netikus šituose reikaluose - visiška atbularankė esu blush2.gif

Kaip judviejų savaitgalis? Oras Tau turėtų būti pats tas dabar 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2012 05 13, 15:48)


Oi ne, mano apetitu, žinok, daug kas stebisi. Čia yra objektyviai daug biggrin.gif

Kokia miela taviškio mama! wub.gif Lauktuvės labai praktiškos ir mielos. Kaip sakė Green tea*, mamos širdį visuomet suminkštinsi savo darytu pyragu ar kokiu kitu skanėstu. Moterys tai mėgsta...

Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 05 12, 14:12)
rašo, kad...

Praėjau šiandien TA yess.gif...


O, kokios geros naujienos 4u.gif Gera sulaukti tokių žinių. Spėju, kad Tau nuo širdies nemenkas akmuo nusirito gavus tą laišką.

Ir sveikinu dėl TA. O cepelinų nors nelabai mėgstu, bet dabar mielai sukirsčiau vieną biggrin.gif Bet čia turbūt tik todėl, kad galimybės neturiu. Kai turiu ir būnu Lietuvoj, tai aš jų nevalgau biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Kliamka @ 2012 05 13, 20:40)


Bet taviškis tai greitas su klausimais. Nors mes irgi bučiavomės per pirmą pasimatymą blush2.gif Čia, matyt, kai žinai, kad bus atstumas, tai kitaip vertini laiką ir gumos netempi lotuliukas.gif

Šukuosena graži wub.gif Dėl to ir bandysiu truputį atsiauginti plaukus, kad galėčiau tokių grožių pasidaryti.
Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 05 12, 15:21)
Labukas  4u.gif As vakar prisisokau iki soties  thumbup.gif...


Vadinasi, klube laiko veltui neleidai 4u.gif Aš irgi noriu su draugėm ką nors panašaus nuveikti grįžus. Nors man klubai nelabai patinka, tai gal kokioj kitoj vietoj biggrin.gif

Pala, kada dabar Tavo kitas pasimatymas? Spėju, kitą savaitgalį vėl matotės. Na Tu duodi, rekordininkė pas mus visiška.

Papildyta:
QUOTE(sachar @ 2012 05 13, 20:42)


Kaip nerealu dėl botanikos sodo wub.gif Aš irgi noriu ten! Ei, parodyk nuotraukų kokių iš ten blush2.gif Labai norėtųsi pasižiūrėt, kaip ten gražu...
Papildyta:
Teisa, smagu matyti sugrįžusią. Imk balioną 4u.gif Aš Tave prisimenu, bet pačios situacijos jūsų tiksliai neatsimenu blush2.gif Senokai buvai pas mus užsukusi...

Mėnesis tai tikrai labai nedaug. Netruks praeiti. O kad esi užsiėmusi, tai pats tas. Daugiau nuovargio reiškia mažiau varginančių minčių...

Šiaip į tokią programą kaip Tavo grupiokės aš irgi turbūt skrisčiau... Ne dėl uždarbio, o dėl patirties smile.gif Ji tikrai neįkainojama. Tai gera galimybė. Keturi mėnesiai nėra labai trumpai, bet juk grįžę bus vėl kartu. Čia mums netgi sunkiai, nes mūsų atstumas yra ilgalaikis, ne keturių mėnesių ir net ne pusmečio.

Man labiau keista, kai žmonės šiaip draugauja, bet galvoja, kad jei tik atsiras atstumas, tada tikrai skirsis. Tokių santykių nesuprantu. Na, tiksliau, mano akimis žiūrint, tai čia ne santykiai, o pasižaidimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 14 gegužės 2012 - 17:41
Ei, kokius Jūs čia savotiškai romantiškus sapnus sapnuojat - vaikus, vestuves, kad ir nevykusias - aš sugebu sapnuot raudonai pataisytus savo sudarinėtus darbo grafikus (laimei, realybėj viskas buvo gerai ir taisyti nereikėjo) smile.gif
Dėl maniškio mamos, tai irgi ką nors panašaus galvojau, iškept ką saldaus, galbūt ir to, ir to, jis minėjo norįs mane pasikviest pas save, kai jau baigsis remontai. Dar gerai, kad išorės apdaila pas jį užsiima darbininkai, o tai visai prapultų.

Teisa, mėnesiukas palyginti tikrai ne taip baisiai skamba. Kaip supratau, keliausi pas jį, baigusi mokslo metus? Kiek dar metelių mokytis liko?

Kliamka, atsisveikinę judu susirašot, bendraujat, ar taip ir gyveni nežinioj, kiek laiko reiks laukt iki susitikimo? Jei antrasis variantas, nelengva turėtų būt 4u.gif Kaip supratau, mintis apie pilvuką negąsdintų? wink.gif

Green tea, žinoma, nesmagu Jums bus išsiskirt, bet ir gerai, kad darbo gaus. Ilgam išvažiuos? gal ir tu prie jo prisijungsi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 14, 20:06)
Labas visoms  4u.gif



Labas 4u.gif Kaip faina, kai taip pradžiuginai wub.gif O kodėl jis dirba ir po darbo valandų? Ar dažnai taip? unsure.gif

lotuliukas.gif Ot kokia, netekės jinai mat biggrin.gif Manau, ir su bulvių maišu tave MB vestų rolleyes.gif

Oho, tik 2 saldainiai blink.gif Pagarba biggrin.gif

Aha, išvažiuoja ne tik vasarai. Žiūrės, kaip seksis. Į vieną iš Skandinavijos šalių ax.gif Kol kas dar nesitiki, kad išvažiuos..
Tas tai taip, bus kuo užsiimti per vasarą, nors visai jos tos praktikos nebenoriu.. Noriu tinginiauti biggrin.gif

O mes tai ne tokie greiti kaip jūs, tik per 3 pasimatymą pasibučiavom beee.gif biggrin.gif

Žinai, man irgi keista, kai kuris iš poros pareiškia, kad jei kitas išvažiuosi, tai jau viskas.. Nesuprantu rimtai unsure.gif Pamenu, vienas pažįstamas, kai jo draugė turėjo išvažiuoti studijuoti į Vilnių pasakė, kad tada jis irgi vyks kartu su ja, nes jie rimtai draugauja (suprask, kas per atstumą, tas nerimtai...). Na ką, sėkmingai jau antrus metus draugauja per atstumą laugh.gif Niekada nesakyk niekada..

QUOTE(abiga @ 2012 05 14, 20:20)


O kada baigsis remontai? Nebedaug liko? smile.gif
Tai taip, darbo reikia, iš ko gyventi unsure.gif Hm, aš tai nežinau. Kol mokslai nebaigti, tai niekaip smile.gif Nebent paatostogauti biggrin.gif O vėliau.. Kaip Dievas duos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 14, 19:06)
Kalbėjot apie sapnus. Tai aš šiąnakt savo neįvykusias vestuves sapnavau lotuliukas.gif Išpakavau suknelę, o ji buvo tokia baisiai violetinė. Bateliai kažkokie medžiaginiai raudoni. Todėl sakiau, kad nukeliam vestuves, aš tokia netekėsiu. Ir pabudau biggrin.gif

lotuliukas.gif o jos iš tikro kažkada neįvyko, ar čia tik sapnavai? wink.gif šiaip įdomu kodel suknelė violetinė..
kažkada ir aš sapnavau, kad atseit vestuvių diena, o aš sėdžiu kambary ant žemės visa bele kokia suknelėj susisukus,išsidraikiusiais plaukais, o laiko nėra, matau kad nieko nespėju, sakau mamai, kad niekur aš neisiu biggrin.gif
Šianakt tai sapnavau kažkokią lyg upę, lyg tiltą.... gerai neprisimenu, bet kažką, ką reikia pereit atsargiai. unsure.gif
O šiaip apie sapnus dar galiu pakalbėt. Man būna kad labai labai panašiai ar net taip pat išsipildo, kartais ir pati nustembu. Kas susiję su tema.. Vienas sapnas jau išsipildė (tai, kaip siekiau jo lūpų). Per praeitus Naujus metus sapnavau labai keistą sapną, bet labai ryškų. Esmė buvo, kad aš Jo klausiau 'kiek dar man tavęs reikės laukti? 10 meų?', o Jis sako 'ne, ne 10, kokius metus'. Aš sakau 'tik metus? tai čia juokas tiek palaukt'. Ir su tookia didele meile bučiavau Jo lūpas sėdėdama Jam ant kelių wub.gif (nors sapne kūnas buvo kito žmogaus, bet žinojau, kad kalbu ne su tuo, kurio kūnas, o su Juo). Va jau ir sėdėjau taip realybėj, tik kaip su tais vieneriais metais tai dar nžn. biggrin.gif Ir dar prieš kelis mėnesius sapnavau vieną sapną, kurio nepamirštu. Žiūrėjau iš kažkokio neaukšto pastato pro langą, o lauke vakarėja, saulė leidžiasi. Netoli lango teka nedidelė upė, vingiuoja tolyn. Jos vanduo toks neskaidrus, gal dar nuo prietemos patamsėjęs. O už keleto tos upės vingių, ant kranto auga medis, turbūt koks gluosnis ar šiaip mėgstantis svirti. Jis persisvėręs per tą upę, tarsi skliautu ją apgaubęs, o tame skliaute, tarsi rėmuose skaisčiai šviečia vakarėjanti saulė. smile.gif Galima įvairiai interpretuot. Vistik upė yra kaip gyvenimas, medis kaip vartai, už kurių laukia šviesa ar pan. Aš tikiu. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 14, 19:06)
O, kokios geros naujienos 4u.gif Gera sulaukti tokių žinių. Spėju, kad Tau nuo širdies nemenkas akmuo nusirito gavus tą laišką.

Kad ramybės įnešė tai tikrai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 14, 19:06)
Bet taviškis tai greitas su klausimais. Nors mes irgi bučiavomės per pirmą pasimatymą blush2.gif Čia, matyt, kai žinai, kad bus atstumas, tai kitaip vertini laiką ir gumos netempi lotuliukas.gif

Sakau doh.gif biggrin.gif Na mes ne per pirmą biggrin.gif Visad sakiau jei per pirmą pasimatymą nepabučiuoja tai džentelmenas, jei ir per antrą ne, tai gėjus. Turbūt visi iki ankstesni buvo gėjai. biggrin.gif dbr viskas kitaip. smile.gif
Labai gerai pasakei, kad kitaip vertini laiką kai yra atstumas. Aš dar tik pradedu tai suprasti, o jis jau žino ką reiškia atstumas, tai vėlgi kitaip daug ką vertina.
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 14, 19:06)
.
*Ir sveikinu dėl TA.
**Man labiau keista, kai žmonės šiaip draugauja, bet galvoja, kad jei tik atsiras atstumas, tada tikrai skirsis. Tokių santykių nesuprantu. Na, tiksliau, mano akimis žiūrint, tai čia ne santykiai, o pasižaidimas.

*Ačiū, pirmą kart čia tokį žygdarbį dariau mirksiukas.gif
**Aš irgi nesuprantu tokių santykių. Iškart pasimato kas ką galvoja. Blogiausia, kad MB įsitikinęs, kad merginom patogiau turėti tą, kuris po ranka, o ne laukti. Kiek aš jam kaliau galvon, kad svarbiausia yra žmogus, o ne aplinkybės. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 05 14, 19:20)
*Ei, kokius Jūs čia savotiškai romantiškus sapnus sapnuojat - vaikus, vestuves
**Kliamka, atsisveikinę judu susirašot, bendraujat, ar taip ir gyveni nežinioj, kiek laiko reiks laukt iki susitikimo? Jei antrasis variantas, nelengva turėtų būt  4u.gif ***Kaip supratau, mintis apie pilvuką negąsdintų? wink.gif

*Kad toks truputi romantiškas metas. biggrin.gif
**Bendraujam, bet ne per daug. Jis ten turi daug reikalų, suprantu, kad nesėdės prie kompo ir nedūsaus. O kuo greičiau apsidirbs, tuo greičiau galės grįžti, nors niekad nėra tikslių planų, nes bet kada gali prireikt dar pasilikt. Tad nei vienas nežinom kito susitikimo datos.
***Tai ką jau čia gąsdintis, nebe tie metai, kad dar bijoti reikėtų biggrin.gif juokauju biggrin.gif ne, šiaip aš rami, bet kuriuo atveju viskas ok. smile.gif
Bet geriau trumpi vakarai, kai esam atskirai. Reikės pratintis anksčiau migt.
Atsakyti
Sveikos,

dabar MB kiek žinau grindis deda, tai tikiuosi, kad bent įpusėjo darbus smile.gif Per birželį remotus tikrai turės pabaigt, o gal ir anksčiau, nes varo iki išnaktų kartais. Neramu, kad nepersidirbtų, o iš kitos pusės, jam tokia veikla patinka.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau 10 menesiu gyvenam per atstuma su MB, idomu butu pabendrauti su likimo draugem, ar priimsit? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, zosės 4u.gif

Ši vieta tokia aktyvi tapo. Smagu, kad veiksmas vyksta ir pašnekesiai nesustoja thumbup.gif

Kalbant apie sapnus, tai aš jais nei tikiu, nei į juos gilinuosi. Tik tiek, kad sapnuoju kiekvieną naktį. O įprasti mano sapnai būna tokie, kur kas nors ką nors šaudo, gaudo, mušasi, laksto, sprogdina, veikia visokios slaptos tarnybos, policija ir pan. Bet tikrai nežiūriu jokių veiksmo filmų ar trilerių, net tv neturiu ir nepasigendu. Tikriausiai šiaip pasąmonė išdarinėja nesąmones biggrin.gif Va šiąnakt sapnavau, kad bandėm kažkokią bombą su MB išminuoti biggrin.gif

Šiandien man buvo gana darbinga diena. Dirbau daug prie projekto, vakare dar turiu nemažai kitos darbinės informacijos sutvarkyti ir rytoj išsiųsti šefui anksti. Dar buvau susitikus su kursioke, tai gavau iš jos lauktuvių mainais į medų ir duoną – konservuotų pomidorų, grybų, varškės. Wūhū thumbup.gif

QUOTE(Green tea* @ 2012 05 14, 21:49)


MB darbas toks, kad jis ryte gali ateiti ir vėliau nei 8. O jis yra mėgėjas pamiegoti, tai dažnai ateina 9, 10, kartais ir 11. Todėl atitinkamai ilgiau ir būna po tų įprastų darbo valandų. O kartais šiaip pasilieka pasikrapštyti prie kokių smulkmenėlių, jei ūpo lieka. Čia programuotojų darbo pliusas - lanksčios darbo valandos, galimybė dirbti iš namų ir pan. bigsmile.gif

Na o Tau reikėjo pabūti sapne. Žinok, suknelė buvo baisiai violetinė, pūsta, su kažkokiom plunksnom ir blizgučiais doh.gif Ir batai panašūs į kaliošus. Todėl ir sakiau, kad su tokia apranga netekėsiu lotuliukas.gif O kad MB imtų, tai tikiuosi. Esam aptarinėję ir scenarijus vestuvių. Tai abu norėtume tų tokių mažiau tradicinių, ir net ne standartiškai ilgos, o trumpos suknelės. Man patinka wub.gif

Taviškis, kaip suprantu, dar nėra visiškai tikras, kad išvažiuos... Kada galutinai turėtų paaiškėti? O Tau praktika bus visą vasarą? Na nesijaudink, gausi truputį irgi patinginiauti - ateisi į mūsų susitikimą ir atsipalaiduosi biggrin.gif

QUOTE(Kliamka @ 2012 05 15, 01:09)
Sakau doh.gif  biggrin.gif Na mes ne per pirmą biggrin.gif Visad sakiau jei per pirmą pasimatymą nepabučiuoja tai džentelmenas, jei ir per antrą ne, tai gėjus. Turbūt visi iki ankstesni buvo gėjai. biggrin.gif dbr viskas kitaip. smile.gif


Aš tai kažkaip ir pati iniciatyvą per pirmą rodžiau blush2.gif Baisu, ane? biggrin.gif Bet kažkaip pagalvojau, kad laiko ne marios, tai nėra čia ko tempti gumą, ir kai jau atsisveikinom, jis ir pats pajuto, kad aš nesu prieš. Po to kažkada kalbėjom, tai sakė, kad šiaip būtų gal ir nebučiavęs, bet kadangi juto, kad esu nusiteikusi, tai pabučiavo biggrin.gif Nors aš bet kuriuo atveju būčiau į žanduką pakštelėjus tikriausiai.

QUOTE(abiga @ 2012 05 15, 18:38)


O žiūriu, mūsiškiai turi panašumų. Atpalaiduoja juos panašūs užsiėmimai. Spėju, taviškis irgi kai būna statybose, tai laiko neskaičiuoja...


Papildyta:
melle, labas 4u.gif Aišku, kad priimsim. Kuo daugiau mūsų, tuo smagiau. O kodėl jūs atskirai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 15 gegužės 2012 - 20:29
Labas mergaites 4u.gif

Tikrai bendravimas vyksta cia,visos tokios kalbios pasidare smile.gif

O as siandien nekalbi... Buvom kapinese,paskui nuejom i miskeli,prie Grizles kapelio,tai paverkem abu... Galvojau nerasiu tos vietos,per menesi labai pasikeite miskas,tada dar nei zoles buvo,o dabar ant to mazucio kauburelio pakalnutes auga verysad.gif

Rytoj vaziuojam i sostine apsipirkti,nes nieko neradau cia,ko man reikia. Tikiuosi negrysim tusciomis.

Jei ka praleidau,ar neatsakiau,priminkit blush2.gif Per daug issiblaskius siomis dienomis ax.gif

Gero laiko visoms ir idomiu sapnu 4u.gif
Atsakyti