Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2012 05 13, 18:07)
O as va grizau is centro ir susitikimo su Atiloja - oras labai fainas, labai fainai paplepejom tik trumpokai, bet susitarem susitikti LT su pilvais. Sake septynviecio neatsivare ir prie akmens manes nepaeme  biggrin.gif


as tau bilieta nupirksiu, kad i LT atskristum ir tada jau i septynvieti isisodinsiu biggrin.gif
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 14, 08:47)
Klausyk, tu gal nepradejai rukyt is streso ?  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif kai mes siulem cigareciu, tai atsisake g.gif gal nepatogu buvo? biggrin.gif
QUOTE(Terze @ 2012 05 14, 13:47)
Atijola - sveika grizus  4u.gif  Kada tavo rezultatai?

mes vakar vakare tik grizom 4u.gif Akvile zadejo po 6-7 dienu, kad jau bus thumbup.gif

QUOTE(Citas @ 2012 05 15, 09:35)

Atiloja - sveika sugrizus  smile.gif Daug kraujo nuleido? Laukiam auksto auskto beveik 100% LAD  thumbup.gif


man nuleido tik 2, o MB cielus 3 flakonelius thumbup.gif nu ir laikom kumstukus uz visus skaiciukus blush2.gif
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 13:40)
O gal uz n metu bus lentynose vaistai "Nestumas"... Maziau moksliniu fantastiniu filmu ziureti man reikia wink.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 05 15, 14:06)
lotuliukas.gif kai mes siulem cigareciu, tai atsisake g.gif gal nepatogu buvo? biggrin.gif


Tai greiciausiai lotuliukas.gif Citai, girdi, mes jau zinom, kad tu rukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 13:40)
verysad.gif 

O gal uz n metu bus lentynose vaistai "Nestumas"... Maziau moksliniu fantastiniu filmu ziureti man reikia wink.gif


Kur cia tokius rodo bigsmile.gif ?


QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 14:15)
Tai greiciausiai  lotuliukas.gif  Citai, girdi, mes jau zinom, kad tu rukai  lotuliukas.gif


Jo ot prajuokino kai paklause ar rukau lotuliukas.gif

Atiloja - laukiu bilieto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 15, 12:38)

Nu uzmarsuole, gerai kad bent pasamonej viska atsimeni 



nu va, tiek visko planuoju, mąstau, ir papildai, ir maistas, ir darbai, o va vienas taip iškrito, nė karto per tą mėnesį nebuvau prisiminus doh.gif nu bet nieko, pridavėm, viskas bus gerai , aš dar sugalvojau papildomai pinigų išleisti doh.gif , pasidariau vit D, feritino ir B12 tyrimus, sakau, na bus ramiau doh.gif

Gaila dėl Tildushkos...kažkaip..tiek daug nesėkmių unsure.gif
Papildyta:
Žiūrėkit, dar norėjau paklausti, kas "Embrions" lankotės. Kokiu numeriu skambinti savaitgalį? Tuo mobiliu, kuris parašytas jų tinklapyje? Tada klausiau Treijso, ką daryt, jei susirgsiu savaitgalį, sako, skambink į mobilų, susitarsim, o dabar galvoju: į kokį mobilų? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 05 15, 14:20)
Kur cia tokius rodo  bigsmile.gif ?


sapnuose wink.gif
ot Atijola saunuole wink.gif Jei pati pas mus neatskrendi, tai parskraidins thumbup.gif
Oij, Atijola, ar tu kita savaite busi Vln? Jau pribres reikalas susitikti wink.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2012 05 15, 14:38)
dabar galvoju: į kokį mobilų? doh.gif


As tau Treiso mob i az. parasysiu wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 14:15)
Tai greiciausiai  lotuliukas.gif  Citai, girdi, mes jau zinom, kad tu rukai  lotuliukas.gif


Baikit mergos vesti Cita is kelio, jai stimuliacija ant nosies, o jus.... dar isgert ipilkit... Ja nuo nuodemes ir kavos reikia saugot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 15:48)
Baikit mergos vesti Cita is kelio, jai stimuliacija ant  nosies, o jus....  dar isgert ipilkit...  Ja nuo nuodemes ir kavos reikia saugot wink.gif


Stimuliacija pradeda citulis ketvirtadieni, tai vadinas laiko yra dar dvi paros.Atiloja siule parukyt, as siulau isgert gerai pries maratona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 16:20)
Stimuliacija pradeda citulis ketvirtadieni, tai vadinas laiko yra dar dvi paros.Atiloja siule parukyt, as siulau isgert gerai pries maratona  lotuliukas.gif


Tai ka, kad man nuo chebros neatsilikt, gal dar Chip&Deil'a (ar koks jis ten) pasiulyt? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 16:30)
Tai ka, kad man nuo chebros neatsilikt, gal dar Chip&Deil'a (ar koks jis ten) pasiulyt?  g.gif   lotuliukas.gif


Jeigu dar ir situ bus, tai ir as noriu i Cito priešstimuliacini tusa lotuliukas.gif Citulis tyli, nieko neatsako i musu blevyzgas, matyt ciza kur traukia uz kampo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 15 gegužės 2012 - 15:40
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 16:39)
Jeigu dar ir situ bus, tai ir as noriu i Cito priešstimuliacini tusa  lotuliukas.gif  Citulis tyli, nieko neatsako i musu blevyzgas, matyt ciza kur traukia uz kampo  hihihi.gif

Panasu man i Cito isleistuves is sito skyrelio tongue.gif Gal po tokio tuso ir musu pasiulytu pagardu ir stimuliacijos nebereikes wink.gif

Citai - stiprybes tau mergyt, nekreipk demesio i musu paleistus liezuvius. As trumpam isvaziuoju, pasirodysiu sekmadieni, taip, kad labai labai linkiu tau tik geru ziniu ir daaaug ampuliu wink.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif Turiu klausima IVF zinovems. Jeigu ciklas 24-26 dienos, ilgoji schema visvien prasideda 21 diena? Ar anksciau?
Dekoju!
Atsakyti
Mergaitės, paaiškinkit man neišmanėlei 4u.gif Jeigu dr. pasakė leistis po 150 menopuro, tai čia leistis po 1 ar po 2 ampules? Kažkaip galvojau kad po dvi, bet dabar susimėčiau, nes žiūriu ant dėžutės užrašyta 75 LH + 75 FSH. help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2012 05 15, 16:10)
Sveikos, mergaites  smile.gif Turiu klausima IVF zinovems. Jeigu ciklas 24-26 dienos, ilgoji schema visvien prasideda 21 diena? Ar anksciau?
Dekoju!

Sveikute,
mano ciklas buvo panasus, tai man sake leistis 19cd, bet cia jau gyd turi tiksliai pasakyt. Sekmes 4u.gif
Atsakyti