Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Citas @ 2012 05 15, 20:29)

tai as cia rimtai apmasciau jusu pasiulymus - vis tik imu cip & deila, nes jis mane ir patenkins ir apsvaigins  lotuliukas.gif Beta - jungiesi?  lotuliukas.gif


Oh yes thumbup.gif Sita jamam bigsmile.gif Tik viena beda.Chip&Dale'as tik vienas bus, o mes tai dvi lotuliukas.gif

O terziukas rimtai gal paslapcia viena nulekia iki akmens, pasedi pasedi ir vel atgal biggrin.gif

Cituli, nepavydek spinsai gleivines schmoll.gif Pavydas prazudys tave biggrin.gif O jeigu rimtai, taigi pati sakei, kad apziuros metu pas tave ji buvo net per stora bigsmile.gif Jauciu, kad parasei, bet pati savo zodziais dar netiki biggrin.gif Taigi patalai ispurenti, viskas paruosta, zemas startas ir as jau nakti besikeldama prie vaiko pradesiu tikrint SM ar nera kokiu ziniu is taves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 15:48)
*Oij, Atijola, ar tu kita savaite busi Vln? Jau pribres reikalas susitikti wink.gif

**Baikit mergos vesti Cita is kelio, jai stimuliacija ant  nosies, o jus....  dar isgert ipilkit...  Ja nuo nuodemes ir kavos reikia saugot wink.gif

* jo jo, busiu 4u.gif
** o kokias nuodemes dar cia siulai? gal ir as noriu g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 16:20)
Stimuliacija pradeda citulis ketvirtadieni, tai vadinas laiko yra dar dvi paros.Atiloja siule parukyt, as siulau isgert gerai pries maratona  lotuliukas.gif


thumbup.gif ir as prisideciau lotuliukas.gif
QUOTE(Terze @ 2012 05 15, 16:30)
Tai ka, kad man nuo chebros neatsilikt, gal dar Chip&Deil'a (ar koks jis ten) pasiulyt?  g.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif ir prie sito prisideciau lotuliukas.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 16:39)
Jeigu dar ir situ bus, tai ir as noriu i Cito priešstimuliacini tusa  lotuliukas.gif  Citulis tyli, nieko neatsako i musu blevyzgas, matyt ciza kur traukia uz kampo  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 05 15, 20:29)
tai mergos davet juodo jumoro cia biski  lotuliukas.gif Citui stimuliacija geriausiu atveju penktadieni o jus jau tusa keliat  biggrin.gif 
tai as cia rimtai apmasciau jusu pasiulymus - vis tik imu cip & deila, nes jis mane ir patenkins ir apsvaigins  lotuliukas.gif Beta - jungiesi?  lotuliukas.gif

as ne Beta, bet jungiuos lotuliukas.gif

QUOTE(spinsa @ 2012 05 15, 20:57)
Na as jau cia  rolleyes.gif
sian pasidariau dar prie to pacio hormonu tyrimus, bet tik atsakymas bus rytoj. gine paziurejo ir sake kad truputi dar foliai per mazi, todel punkcija nukele sestadieniui. gleivine gera -12mm, foliai nuo 12,5 - 16, tai dar teks leistis gonali, gera zinia ta, kad desine kiauside su savo foliais atsisuko ir bus imanoma isimti is jos folikulus  rolleyes.gif
kadangi foliai dar mazoki, tai dar teks apsilankyti ketvirtadieni pas gine  rolleyes.gif

thumbup.gif puikios naujienos thumbup.gif 4u.gif

Cituk, nesinervuok, tavo gleivines dabar galima paciai sau pavydet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 05 15, 21:44)
*as ne Beta, bet jungiuos  lotuliukas.gif
thumbup.gif puikios naujienos thumbup.gif  4u.gif

**Cituk, nesinervuok, tavo gleivines dabar galima paciai sau pavydet  mirksiukas.gif


* lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tai jau senai zupratau, kad tu jungsies i ta vakareli biggrin.gif Jazau sedziu cia jau nebe savo skyrely, bet labai jau cia man linksma, o dar kai draugytes- bendrazyges reik palaikyt, tai negaliu atsispirt hihihi.gif

** as jai ka tik irgi ta pasakiau, bet va zmogu vis tiek pavydas grauzia matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 21:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif As tai jau senai zupratau, kad tu jungsies i ta vakareli  biggrin.gif  Jazau sedziu cia jau nebe savo skyrely, bet labai jau cia man linksma, o dar kai draugytes- bendrazyges reik palaikyt, tai negaliu atsispirt  hihihi.gif

** as jai ka tik irgi ta pasakiau, bet va zmogu vis tiek pavydas grauzia matyt  lotuliukas.gif

* tai jo jo, jungsiuos, bet smagu dar ir pakvietima gauti lotuliukas.gif
** gal jau tiek prisiruke, kad negali patiket, kad jos gleivine irgi pasieke reikalinga stori biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Ziuriu veiksmas vyksta cia biggrin.gif oo as kazkokia pasimetus....ryt tureciau pradeti su progynova drugauti, klinikai pranesti, kad mmm atejo jei noriu 19-21 d. begyje savo zirniukus pasiimti...
O as nebezinau ko noriu verysad.gif wub.gif Atrodo, buvau apsisprendus, bet kazkur dingo planai verysad.gif Ka jus tokiose situacijose darot?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2012 05 15, 20:57)
Na as jau cia  rolleyes.gif
sian pasidariau dar prie to pacio hormonu tyrimus, bet tik atsakymas bus rytoj. gine paziurejo ir sake kad truputi dar foliai per mazi, todel punkcija nukele sestadieniui. gleivine gera -12mm, foliai nuo 12,5 - 16, tai dar teks leistis gonali, gera zinia ta, kad desine kiauside su savo foliais atsisuko ir bus imanoma isimti is jos folikulus  rolleyes.gif
kadangi foliai dar mazoki, tai dar teks apsilankyti ketvirtadieni pas gine  rolleyes.gif



Super, sekmes!

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 05 15, 22:10)
Labas vakaras 4u.gif
Ziuriu veiksmas vyksta cia biggrin.gif oo as kazkokia pasimetus....ryt tureciau pradeti su progynova drugauti, klinikai pranesti, kad mmm atejo jei noriu 19-21 d. begyje savo zirniukus pasiimti...
O as nebezinau ko noriu verysad.gif  wub.gif Atrodo, buvau apsisprendus, bet kazkur dingo planai verysad.gif Ka jus tokiose situacijose darot?smile.gif



Sunku pasakyti..viena vertus, galima klausyti intuicijos, keisti planus, bet kitas variantas (man budingas)-uzsimerkti pries laikinas emocinas ir daryti taip, kaip buvo suplanuota ramiuoju periodu. 4u.gif


Citai, o manes netrauki i sarasa? Laukiam, kol pradesiu stimuliuotis, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 05 15, 18:56)
Sveikute,
mano ciklas buvo panasus, tai man sake leistis 19cd, bet cia jau gyd turi tiksliai pasakyt. Sekmes  4u.gif


Tai kad kalbejom telefonu, jis pasiule ilga schema dabar taikyti, tai sakau man atvykti 21 c.d.? Atsakymas buvo - taip. Bet dabar nerandu sau vietos ir gailiuosi kad nepasitikslinau doh.gif Paskutinis ciklas buvo vos 24 dienos blink.gif
Kazin geriau vel skambinti ar parasyt maila? Pagalvos kad nepasitikiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2012 05 15, 22:16)
Tai kad kalbejom telefonu, jis pasiule ilga schema dabar taikyti, tai sakau man atvykti 21 c.d.? Atsakymas buvo - taip. Bet dabar nerandu sau vietos ir gailiuosi kad nepasitikslinau  doh.gif Paskutinis ciklas buvo vos 24 dienos  blink.gif
Kazin geriau vel skambinti ar parasyt maila? Pagalvos kad nepasitikiu  doh.gif


Visiskai nesvarbu ka pagalvos schmoll.gif Galu gale ne kas diena tokias proceduras atlieki, naturalu, kad eigoj kyla kazkokiu klausimu.Gydytojas gi nezino tavo ciklo ypatybiu, privalai jam apie tai pasakyti ir issiklausineti tokius esminius dalykus.Gi ne manikiuro keliauji darytis, kad butu galima bile kaip....
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 05 15, 22:30)
Visiskai nesvarbu ka pagalvos  schmoll.gif  Galu gale ne kas diena tokias proceduras atlieki, naturalu, kad eigoj kyla kazkokiu klausimu.Gydytojas gi nezino tavo ciklo ypatybiu, privalai jam apie tai pasakyti ir issiklausineti tokius esminius dalykus.Gi ne manikiuro keliauji darytis, kad butu galima bile kaip....


Jis zino, tiksliau korteleje parasyta, bet ar tai turi itakos blokuojanciu pradziai nezinau.... nors tai jau 5 bandymas sito dar nezinau doh.gif biggrin.gif
Ok, rytoj ji panervinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 05 15, 16:08)
Man per 1 IVF buvo kibimas, bet trumpam.  verysad.gif Su šaldytais taip pat nepavyko verysad.gif Tačiau dar kartelį ten bandysiu.

O tu ruošiesi IVF pas S?


Taip... Yra minciu, rugseji turbut, nes vyro nebuna... O liepos pradzioj gydytoja isvyksta, kai man reiktu procedura daryt.

QUOTE(Lock @ 2012 05 15, 19:27)
visai šviežiai sužinojau, kad vienintelis būdas pastoti - IVF.


Reikia dziaugtis, kad visgi galimybe yra 4u.gif

QUOTE(milka111 @ 2012 05 15, 21:20)
sveikos merginos 4u.gif ruosiames IVF, kam pavyko pastoti su endometrioze?


Man pries metus dare laporoskopija ir hysteroskopija. Rado II stadijos endo. Lyg atidalino, pasalino ar ka ten padare... Darem IUI per Velykas, nepavyko, dabar IVF. Tai gyd. nori dar karta hystero daryt unsure.gif Del tos endo, jauciu, teks iki rudens...
Atsakyti
Aive, pas mane ciklas buvo trumpas. tai blokuojancius leidausi ne 21 d., bet skaičiavau 7 dienas iki numatomu mmm. jei neklystu, savo sekminguosius blokuojančius susileidau 18 c.d. Pasiskambink ryt gydytojui ir pasitikslink - geriau šimta kartu perklausk ir atrodyk paskutine kvaiša bei klausk net durniausiu klausimu., negu nervuokis nežinodama ar teisingai elgiesi. jei nepaklausi, tai pergyvensi paskui ar taip gerai ir teisingai.. 4u.gif aš klausiau visko, net jei klausimas man atrodydavo kvailas ar nepatogus - juk cia mano gyvenimas ir ant kortos padedama nemaza pinigu suma, nekalbu apie sveikata.. nepatikesi, bet i visus mano klausimus buvo atsakyta ir viskas isaiskinta.

ziuriu linksminates biggrin.gif nu mergytes, visos susiimam ir mars pas nestuliukes skyrelin, o paskui pas mamytes wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(milka111 @ 2012 05 15, 12:20)
sveikos merginos 4u.gif ruosiames IVF, kam pavyko pastoti su endometrioze?

pavyko, pavyko..
pirmuoju bandymu buvo kibimas, o antrasis 'bandymas' dabar man ant ranku atsirugineja miegodamas wub.gif biggrin.gif
latviai turint endo tik ivf'a ir siulo 4u.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2012 05 15, 23:10)
Aive,  pas mane ciklas buvo trumpas. tai blokuojancius leidausi ne 21 d., bet skaičiavau 7 dienas iki numatomu mmm. jei neklystu, savo sekminguosius blokuojančius susileidau 18 c.d. Pasiskambink ryt gydytojui ir pasitikslink - geriau šimta kartu perklausk ir atrodyk paskutine kvaiša bei klausk net durniausiu klausimu., negu nervuokis nežinodama ar teisingai elgiesi. jei nepaklausi, tai pergyvensi paskui ar taip gerai ir teisingai..  4u.gif aš klausiau visko, net jei klausimas man atrodydavo kvailas ar nepatogus - juk cia mano gyvenimas ir ant kortos padedama nemaza pinigu suma, nekalbu apie sveikata.. nepatikesi, bet i visus mano klausimus buvo atsakyta ir viskas isaiskinta.


Aciu, Rute uz padrasinimus, ju dar reikes, tad nedink toli biggrin.gif
Pamenu mes beveik vienu metu darem IVF pries metus ax.gif
Linkejimai mazajam stebukliukui mirksiukas.gif
Atsakyti