Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 28 tema

Peliuk, reikia tik muzikos.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 05 12, 21:27)
Peliuk, reikia tik muzikos.

SIunčiu į paštą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 05 12, 21:30)
SIunčiu į paštą  smile.gif


Labai labai tau ačiū, tu nuostabus žmogus. O gal prie progos gali pamokyti, kaip atsisiųsti, nes bandžiau per vidtomp3.com tinklapį, nepavyksta.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 05 12, 21:38)
Labai labai tau ačiū, tu nuostabus žmogus. O gal prie progos gali pamokyti, kaip atsisiųsti, nes bandžiau per vidtomp3.com tinklapį, nepavyksta.

Aš siunčiu per keepvid
Atsakyti
labas rytas, kaip gerai, kad vėl turim namus thumbup.gif Mes nuo birželio 2 savaites darbuosimės vasaros stovykloj, tai laisvės greit nepajusim schmoll.gif O trečiadienį lėksim į Kauną su vaikais prasiblaškyt.
Mergaitės, ką jūs dovanojat dvyliktokams paskutinio skambučio proga (čia tos, kurios buvot jų pirmosios mokytojos)?
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 05 13, 08:29)
labas rytas, kaip gerai, kad vėl turim namus  thumbup.gif  Mes nuo birželio 2 savaites darbuosimės vasaros stovykloj, tai laisvės greit nepajusim  schmoll.gif O trečiadienį lėksim į Kauną su vaikais prasiblaškyt.
Mergaitės, ką jūs dovanojat dvyliktokams paskutinio skambučio proga (čia tos, kurios buvot jų pirmosios mokytojos)?


na as ir rasiau projekta vasaros stovyklai.kiek pinigu gausim nezinau.darysim 8 dienas.tad ilsetis ir nebus kada
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 05 13, 09:29)
Mergaitės, ką jūs dovanojat dvyliktokams paskutinio skambučio proga (čia tos, kurios buvot jų pirmosios mokytojos)?

Aš dovanojau vėjo malūnėlius (pirktiniai, dideli, spalvoti). Kita mokytoja dovanojo jų piešinius išsaugotus. Dar kita nusipirko musių mušeklius- pletnes (gėlytės formos) ir ant jų viduriuko užklijavo užrašus "Gero skrydžio! Pirmoji mokytoja"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 gegužės 2012 - 07:39
QUOTE(vaiduuse @ 2012 05 13, 08:29)
l
Mergaitės, ką jūs dovanojat dvyliktokams paskutinio skambučio proga (čia tos, kurios buvot jų pirmosios mokytojos)?


Aš irgi išsaugau piešinius. Nupirkau po gražų rėmelį, įrėminau tuos piešinius ir dovanojau. Kiek juoko buvo, kai klausinėjau, ar žino, koks piešinys kieno... Neatspėjo patys ... smile.gif
Atsakyti
Aš tai visada pasilieku 1 klasės sąsiuvinius ir juos atiduodu 12 klasėj. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NOKIA: 13 gegužės 2012 - 10:00
QUOTE(vaiduuse @ 2012 05 13, 08:29)
labas rytas, kaip gerai, kad vėl turim namus  thumbup.gif  Mes nuo birželio 2 savaites darbuosimės vasaros stovykloj, tai laisvės greit nepajusim  schmoll.gif O trečiadienį lėksim į Kauną su vaikais prasiblaškyt.
Mergaitės, ką jūs dovanojat dvyliktokams paskutinio skambučio proga (čia tos, kurios buvot jų pirmosios mokytojos)?

Labutis visoms 4u.gif . Mano dvyliktokai jau išsilakstę po gimnazijas, mokykla likusi pagrindinė, tai atpuola šitas reikalas ax.gif
Atsakyti
O aš jau pagaliau sumąsčiau ką dovanosiu ketvirtokams. Kai jau turėsiu, pasidalinsiu su jumis mirksiukas.gif Kol kas turiu tik viziją. Reikia ją įgyvendinti biggrin.gif
Atsakyti
Peliuk, labai tau ačiū už vakarykščią pagalbą, o pamokyti nebereikės, nes jau moku pati.
Atsakyti