Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 28 tema

O aš nervinuosi dėl mokslo metų pabaigos unsure.gif . Birželio 1 sugalvojo padaryti mokyklos dieną ir jos metu organizuoti mugę (gerai, kai ne ketvirtokai doh.gif ) blink.gif , tai kaip paskutinė pamoka g.gif ? Nei pirmą daryti ir pasipuošę eis prekiauti, nei iš vakaro, nes dar susitiksim prekiauti g.gif , nedaryti irgi negali doh.gif . Negana to, tą pačią dieną po pietų dar miesto šventė vaikų gynimo dienai ir turėsime dalyvauti eisenoje doh.gif . Nu vienžo nervas ima, kai kiti tau planuoja gyvenimą gun_bandana.gif bash.gif . Kaip geriau suvartyti nebežinau blink.gif ... Gegužės 25 dieną važiuojame į išvyką su tėvais, bus ten nedidelis pasirodymas, gal ten viską įteikti g.gif ? Bet dar visa savaitė liks doh.gif ? Gal ką patarsite, aaa unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 05 13, 14:09)
O aš nervinuosi dėl mokslo metų pabaigos  unsure.gif . Birželio 1 sugalvojo padaryti mokyklos dieną ir jos metu organizuoti mugę (gerai, kai ne ketvirtokai  doh.gifblink.gif , tai kaip paskutinė pamoka  g.gif ? Nei pirmą daryti ir pasipuošę eis prekiauti, nei iš vakaro, nes dar susitiksim prekiauti  g.gif , nedaryti irgi negali  doh.gif . Negana to, tą pačią dieną po pietų dar miesto šventė vaikų gynimo dienai ir turėsime dalyvauti eisenoje  doh.gif . Nu vienžo nervas ima, kai kiti tau planuoja gyvenimą  gun_bandana.gif  bash.gif . Kaip geriau suvartyti nebežinau  blink.gif ... Gegužės 25 dieną važiuojame į išvyką su tėvais, bus ten nedidelis pasirodymas, gal ten viską įteikti  g.gif ? Bet dar visa savaitė liks  doh.gif ? Gal ką patarsite, aaa  unsure.gif ?



O tai jūs pasidarykit tą paskutinę pamoką paskutinę dieną gegužės, o birželio 1 tegu ateina į mugę jau kaip prekiautojai .... pas mus yra taip buvę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2012 05 13, 15:51)
O tai jūs pasidarykit tą paskutinę pamoką paskutinę dieną gegužės, o birželio 1 tegu ateina į mugę jau kaip prekiautojai .... pas mus yra taip buvę ax.gif

Man kažkaip irgi arčiausiai širdies šitas variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad visos užsiėmusios darbais, o ypač ketvirtokų mokytojos. Iš tiesų galvojau, kad tik man nebeįmanoma suspėti. Užsivertusi šventės darbais. Gal kas turite gražią dainą apie paukščius, nes noriu išleistuvėms pritaikyti.
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote, kaip nuimti muziką nuo vienos konkrečios skaidrės (nes ten yra video su garsu) ir palikti garsą kitose? Ši skaidrė yra maždaug viduryje ax.gif ...
Atsakyti
Dar prašymukas ax.gif . Gal turit kokių linksmų estafečių, kurias galima būtų organizuoti gamtoje? Gerai būtų, kad tėvai tuo užsiimtų, bet aš jais nepasitikiu visiškai, o vienos mamos apkrauti tikrai nenoriu blush2.gif . Teks pačiai organizuoti doh.gif ...
Atsakyti
Viena iš tokių estafečių, kuri sukėlė daug juoko, kai mes šventėme gamtoje: pažymėti starto vietą vėliavėle, o finišą lanku. Sustoja tėvelis ir mamytė prie vėliavėlės ir juos apsuki kokia 10 kartų ratu ir liepi bėgti iki lanko, apsukti aplink lanką ratą ir grįžti atgal Atrodo, labai paprasta, bet mūsų tėveliams po 10 apsukų niekaip neišėjo tiesiai bėgti, kaip į šoną taip į šoną, o šalia ežeras, tai kai kurie vos ne į ežerą suko. Leipom juokais, bet iš tiesų galva apsisuka.
Atsakyti
Jėga thumbup.gif , o ką daugiau veikėte ax.gif ? Ir visokius lankus tempeisi į gamtą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 13 gegužės 2012 - 17:16
QUOTE(smilga1972 @ 2012 05 13, 19:03)
Dar prašymukas  ax.gif . Gal turit kokių linksmų estafečių, kurias galima būtų organizuoti gamtoje? Gerai būtų, kad tėvai tuo užsiimtų, bet aš jais nepasitikiu visiškai, o vienos mamos apkrauti tikrai nenoriu  blush2.gif . Teks pačiai organizuoti  doh.gif ...


Linksma ir azartiška estafetė, kai reikia tarp kelių suspausti monetą ir nuėjus ar nušuoliavus iki indo, praskleisti kelius ir jį įmesti tą monetą. Be rankų! Atstumą įveikia, o va pataikyt tai niekaip nepavyksta. Vis pro šalį biggrin.gif
Dar tokia smagi, kai reikia apsirengti ir nusirengti, o tiksliau- užsidėti skrybėlę, apsijuosti diržu ar kokia virve, dar galima įsisipirti į kokius didelius batus ar guminius, pasiimti krepšį ir nubėgus į kitą galą, nusiimti visa tai ir kuo greičiau, kad apsirengtų tame gale esantis dalyvis. Ir taip mainosi pusėmis. Daug azarto ir juoko.
Įmečiau į savo tinklalapį savo mokinių nuotraukas iš Sporto šventės. Keli kadrai iš estafečių yra užfiksuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 05 13, 18:18)
Linksma ir azartiška estafetė, kai reikia tarp kelių suspausti monetą ir nuėjus ar nušuoliavus iki indo, praskleisti kelius ir jį įmesti tą monetą. Be rankų! Atstumą įveikia, o va pataikyt tai niekaip nepavyksta. Vis pro šalį biggrin.gif
Dar tokia smagi, kai reikia apsirengti ir nusirengti, o tiksliau- užsidėti skrybėlę, apsijuosti diržu ar kokia virve, dar galima įsisipirti į kokius didelius batus ar guminius, pasiimti krepšį ir nubėgus į kitą galą, nusiimti visa tai ir kuo greičiau, kad apsirengtų tame gale esantis dalyvis. Ir taip mainosi pusėmis. Daug azarto ir juoko.
Įmečiau į savo tinklalapį savo mokinių nuotraukas iš Sporto šventės. Keli kadrai iš estafečių yra užfiksuoti mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif , pažiūrėsiu mirksiukas.gif. O kas ten per estafetė, kur su rankšluosčiais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 13 gegužės 2012 - 17:25
Dar ten rasit, kai su rankšluosčiais permetinėjo balionus užpildytus vandeniu. Kas daugiau kartų persimes? Oi daug jų pasiekė žemę, net ir mane išmaudė nukritęs ir sprogęs balionas biggrin.gif

Dar estafetė su kamuoliu, kurį reikėjo mušinėti, o pasiekus kitame gale kėdes, reikėjo nupiešti namui langą, duris, stogą... Aišku, vaikų piešinyje atsirado ir takas, ir medis, ir gėlė. Įdomus galutinis bendro piešinio rezultatas rolleyes.gif

Šį kartą estafetes galvojo vaikai. Aš atrinkau įdomesnes, linksmesnes.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 05 13, 18:28)

Šį kartą estafetes galvojo vaikai. Aš atrinkau įdomesnes, linksmesnes.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai gera mintis, reikės ir man vaikams pasiūlyti drinks_cheers.gif
Atsakyti