Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nenori vaiko

QUOTE(Marryen @ 2012 05 17, 21:24)
Kaip ir minejau vyriausia dukra labai nori kad gimdyciau maziuka,jau nemazyte supranta viska,tiesa vyro tevai net bande su juo kalbet bet savos nuomones jis nekeicia  schmoll.gif ,bet man taip pat nieko tai nekeicia,nes as jau apsisprendziau,ryt gryztu i LT bet tiktai konsultacijai pas savo ginekologa nestuke.gif ,dekoju merginos uz palaikyma 4u.gif

saunuole group.gif
Atsakyti
Manau, Marryen gali jau tobulinti savo vaikuciu skaiciu biggrin.gif
Atsakyti
verysad.gif Siandien gryzau tik is Lietuvos,negaliu merginos tobulint vaikuciu skaiciaus,nors labai norejau rado mano zirniuka kiausintaki verysad.gif labai skaudu apie tai kalbet,zinau dabar gerai,kad teisingai buvau apsisprendus,nes daba r jauciu nepakeliama skausma,o kas butu buve jeigu pati savo noru buciau nutraukus nestuma,tiesa mazytis buvo dar tik 4,5 savaites,ir dar kart aciu jums visoms uz palaikyma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 30, 21:27)
verysad.gif Siandien gryzau tik is Lietuvos,negaliu merginos tobulint vaikuciu skaiciaus,nors labai norejau rado mano zirniuka kiausintaki verysad.gif labai skaudu apie tai kalbet,zinau dabar gerai,kad teisingai buvau apsisprendus,nes daba r jauciu nepakeliama skausma,o kas butu buve jeigu pati savo noru buciau nutraukus nestuma,tiesa mazytis buvo dar tik 4,5 savaites,ir dar kart aciu jums visoms uz palaikyma.  4u.gif


Užuojauta, Marryen
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 30, 19:27)
verysad.gif Siandien gryzau tik is Lietuvos,negaliu merginos tobulint vaikuciu skaiciaus,nors labai norejau rado mano zirniuka kiausintaki verysad.gif labai skaudu apie tai kalbet,zinau dabar gerai,kad teisingai buvau apsisprendus,nes daba r jauciu nepakeliama skausma,o kas butu buve jeigu pati savo noru buciau nutraukus nestuma,tiesa mazytis buvo dar tik 4,5 savaites,ir dar kart aciu jums visoms uz palaikyma.  4u.gif

ak .... kaip as tave uzjauciu ir suprantu tavo skausma sad.gif laikykis ..
Atsakyti
Reiškia pats likimas viską sudėliojo - o tau beliko padaryti išvadas...
Stiprybės, šauni moteris esi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 05 30, 21:27)
verysad.gif Siandien gryzau tik is Lietuvos,negaliu merginos tobulint vaikuciu skaiciaus,nors labai norejau rado mano zirniuka kiausintaki verysad.gif labai skaudu apie tai kalbet,zinau dabar gerai,kad teisingai buvau apsisprendus,nes daba r jauciu nepakeliama skausma,o kas butu buve jeigu pati savo noru buciau nutraukus nestuma,tiesa mazytis buvo dar tik 4,5 savaites,ir dar kart aciu jums visoms uz palaikyma.  4u.gif

Labai gaila dėl nėštumo...Matyt, taip turėjo įvykti.
bet, nenoriu būti piktu pranašu, bet galiu paskyti tik tiek, kad su vyru anksčiau ar vėliau Jūs išsiskirsite. Ir vaikų skaičius čia ne prie ko.
Atsakyti
Gal but ir jusu tiesa,tiesiog apie tai negalvoju noriu nukreipt liudnas mintis dukros labai padeda,mazieji aisku nesupranta dar,su vyru apie tai nieko taip ir nekalbejom,lyg nieko nebutu buve,o as labai blogai jauciuosi,jeigu ne dukros nezinau kaip istverciau sita skausma verysad.gif
Atsakyti
Laikykitės. Po tamsios dienos ateina šviesi. Vaikai Jūsų stiprybė.
Atsakyti
Kaip jus su tokiu vyru dar gyvenate, negi meile tokia akla???
Atsakyti
Viskam yra ribos, siuo metu gyvenam tik as ir vaikai,vyras nutare paiilset nuo mano blogos nuotaikos,neprapulsim juk cia ne gyvenimo galas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marryen @ 2012 06 23, 00:17)
Viskam yra ribos, siuo metu gyvenam tik as ir vaikai,vyras nutare paiilset nuo mano blogos nuotaikos,neprapulsim juk cia ne gyvenimo galas mirksiukas.gif


Marryen, nors vyras ir parodė nesupratingumą, kirsti lengva ranka santykių neverta. Štai jūs jau vienus santykius nutraukėte, kliba kiti... Jūs turite prioritetų, ir tai yra nuostabu. Jūs apgynėte savo poziciją - tai irgi nuostabu. Bet meilė nėra karas juk, tiesa?

Jus žeidžia, kad vyras tokioje situacijoje pasielgė nesupratingai. Taip pat skaudu, kad nesulaukiate iš jo pakankamai palaikymo ir pagalbos, augindama vaikus. Tai tiesa. Bet jeigu iki šiol išbuvote tame ryšyje - reiškia, jis jums kažką vis tik teikia? Štai dabar judu "pailsėsite" vienas nuo kito, pasimatuosite buvimą atskirai. Kitas žingsnis - ar bent vienas užteks valios prisipažinti, kad pasiilgo?.. Jeigu taip - ne viskas dar prarasta, jeigu ne - tai ne. Linkiu jums bet kuriuo atveju nepalūžti ir būti laimingai - su tuo vyru ar be jo. 4u.gif
Atsakyti