Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

QUOTE(salotos @ 2014 04 08, 16:34)
Kiek rekomenduojama su 1 menesio vaikeliu vaikscioti lauke?
Kur geriausia ramus parkelis ar miskas? smile.gif  bigsmile.gif

Priklauso nuo oro. Dabar, kai sušyla, kiek noris. Geriausia švarus oras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salotos @ 2014 04 08, 16:34)
Kiek rekomenduojama su 1 menesio vaikeliu vaikscioti lauke?
Kur geriausia ramus parkelis ar miskas? smile.gif  bigsmile.gif

Maniškis mėnesio lauke (gegužės pabaiga) pernai buvo apie 8 val per dieną blush2.gif Bet mes kiemą savo turim, tai tiesiog jis tiek miegodavo ir visada lauke migdydavau.
Atsakyti
Labas 4u.gif Norėjau paklausti, gal yra SM kokia tema atskirai apie sauskelnes? Pvz kurios geresnės, jų kokybę ir t.t.t.
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2014 04 28, 12:05)
Labas 4u.gif Norėjau paklausti, gal yra SM kokia tema atskirai apie sauskelnes? Pvz kurios geresnės, jų kokybę ir t.t.t.

čia smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, gal galit man, būsimai mamytei pasakyti, ar čiulptukas ir buteliuko žindukas būtinai turi būti tokios pat formos? smile.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(myniuxe @ 2014 07 31, 20:22)
Sveikos mamytės, gal galit man, būsimai mamytei pasakyti, ar čiulptukas ir buteliuko žindukas būtinai turi būti tokios pat formos? smile.gif Ačiū.

Matėte čiulptuką buteliuko žinduko formos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myniuxe @ 2014 07 31, 19:22)
Sveikos mamytės, gal galit man, būsimai mamytei pasakyti, ar čiulptukas ir buteliuko žindukas būtinai turi būti tokios pat formos? smile.gif Ačiū.

Labai tuo abejoju... Čiulptukas tokios formos gadintų sąkandį, manau. Be to, ne taip lengva atrasti tinkamą čiulptuką. Kartais tenka išbandyti kelis įvairių formų, kol vaikutis pasirenka, kuris jam patogiausias mirksiukas.gif
Atsakyti
Na juk yra apvalus tokie, paploti is vienos puses arba is abieju suploti ciulptukai, buteliukai irgi buna ir apvalios soskes ir tos suplotos formos, tai va apie tai ir galvoju, ar turi buti vienoda ir ten ir ten, gal nevalgys jei ipras prie kitokio ciulptuko, ar atvirksciai:) gal ir durnai skamba mano klausimas, bet manau visiem pasitaiko:))
Atsakyti
kurios supranta angliskai rekomenduoju paziuret sita vidoe koki 10 kartu man lb padejo suprast ko mano vaikas nori todel gyvenom be asaru ir klyksmu namie 4u.gif
https://www.youtube....h?v=PgkZf6jVdVg
Atsakyti
Geriausias patarimas - pasidomekite Ketvirto Trimestro teorija. Zmoniu kudikiai, lyginant su kitais zinduoliais, gimsta 'neisnesioti', nes jei nestumas trukdu dar ilgiau jie paprasciausiai negaletu gimti, nes galvytes butu didesnes uz gimties kanala. Todel gimsta leliukai nepasiruose gyvenimui 'isoreja'. Geriausia, ka tevai gali duoti pirmaisiaisi menesiais, daug silumos, meiles, nuogo kuno kontakto, zodziu atkartoti gyvenima gimdoje, maitinti pagal pageidavima (jokio rezimo), miegoti salia (nes leliukams yra labai baisu buti vieniems) ir t.t. Jei ik turite galimybe (t.y. vyras ir kiti giminaiciai uzsiima absoliuciai viskuo kituo) leiskite kuo daugiau laiko su maziuku lovoje, maitinkite, kalbinkite, myluokite ir megaukites wub.gif

Daugiau info google (Fourth Trimester) arbs cia: http://www.becomingm...urth-trimester/
Atsakyti

 i 
Diskusija  ne į temą -  ištrinta.
Atsakyti
norėjau paklausti ar rekomenduotumėte vienkartines ar daugkartines sauskelnes? nes daugkartinės gaunasi pigesnės, kuo jos geresnės ar blogesnės už vienkartines? ar geriau pirkti iš parduotuvės ar iš akcijų portalų beta, grupinis, www.ziauriaipigu.lt ir kitų? ar kokybė nenusileidžia daugkartinių sauskelnių nuo vienkartinių? smile.gif Lauksiu Jūsų atsakymo, dėkuj smile.gif
Atsakyti