Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

Sveikos, nezinojau kur klausti tad rasau cia, tikiuosi atsakysit. Mano leliui 10 savaiciu, maitinu misinuku, bet galvoju ar ne per mazai suvalgo. Valgom mazdaug kas tris valandas nuo 90ml iki 150ml. Naktimis miega ilgeliau tad per para iseina apie 6-7 maitinimai. Tad per pRa iseina apie 700-800ml. Ka manot? Ar jam pakanka? Nes daugiau jam neina sumitinti, sjauna, viaukcioja bet negeria.
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2014 09 22, 18:29)
Sveikos, nezinojau kur klausti tad rasau cia, tikiuosi atsakysit. Mano leliui 10 savaiciu, maitinu misinuku, bet galvoju ar ne per mazai suvalgo. Valgom mazdaug kas tris valandas nuo 90ml iki 150ml. Naktimis miega ilgeliau tad per para iseina apie 6-7 maitinimai. Tad per pRa iseina apie 700-800ml. Ka manot? Ar jam pakanka? Nes daugiau jam neina sumitinti, sjauna, viaukcioja bet negeria.


Jeigu mažylis spjauna ir žiaugčioja, tai manau akivaizdu kad pavalgė ir daugiau nenori.
Atsakyti
Sveikutes, esu naujai iskepta mamyte eina jau 4 menesis, bet mazoji tustinasi kas dvi ar net tris dienas, nezinau kartais galvoju kas negerai:(
Atsakyti
QUOTE(Cikirinka @ 2014 10 16, 16:16)
Sveikutes, esu naujai iskepta mamyte eina jau 4 menesis, bet mazoji tustinasi kas dvi ar net tris dienas, nezinau kartais galvoju kas negerai:(

o maitinat savo pieniuku ar mišinuku?
Jeigu savo pieniuku normalu kūdikiui nesituštinti iki 14 dienų. Maniškiui buvo ,,užėję" toks periodas ir nesituštino net 14 dienų... labai išgyvenau ir kreipiausi į gydytoją, bet ji man pasakė, kad jei vaikutis jaučiasi gerai (nerodo pilvo skausmo, be priežasties neverkia), tad tiesiog laukti, nes reiškia gerai įsisavina MP. Ir tikrai, po 14 dienų pasituštino pats be jokių problemų. Tai praėjo, kai pradėjome primaitinti kietu maistu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 16 spalio 2014 - 15:40
QUOTE(katanelis @ 2014 10 16, 15:39)
o maitinat savo pieniuku ar mišinuku?
Jeigu savo pieniuku normalu kūdikiui nesituštinti iki 14 dienų. Maniškiui buvo ,,užėję" toks periodas ir nesituštino net 14 dienų... labai išgyvenau ir kreipiausi į gydytoją, bet ji man pasakė, kad jei vaikutis jaučiasi gerai (nerodo pilvo skausmo, be priežasties neverkia), tad tiesiog laukti, nes reiškia gerai įsisavina MP. Ir tikrai, po 14 dienų pasituštino pats be jokių problemų. Tai praėjo, kai pradėjome primaitinti kietu maistu 4u.gif



Maitinu misinuku, na diskomforto nejaucia, neverkia, aku issiperdzia, kaip traktoristas:) Na bet tai isvaro, lyg puses saves:DD
Atsakyti
QUOTE(Cikirinka @ 2014 10 16, 22:23)
Maitinu misinuku, na diskomforto nejaucia, neverkia, aku issiperdzia, kaip traktoristas:) Na bet tai isvaro, lyg puses saves:DD

Tuomet Jūsų atveju pasitarčiau su Jus prižiūrinčiu gydytoju. Gal netinka mišinukas.
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2014 10 17, 11:44)
Tuomet Jūsų atveju pasitarčiau su Jus prižiūrinčiu gydytoju. Gal netinka mišinukas.



Buvom siandien pas daktare viskas yra normalu, jai vaikas nejaucia diskomforto, svarbiausia, kad nekieti viduriukai:)
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2014 09 22, 16:29)
Sveikos, nezinojau kur klausti tad rasau cia, tikiuosi atsakysit. Mano leliui 10 savaiciu, maitinu misinuku, bet galvoju ar ne per mazai suvalgo. Valgom mazdaug kas tris valandas nuo 90ml iki 150ml. Naktimis miega ilgeliau tad per para iseina apie 6-7 maitinimai. Tad per pRa iseina apie 700-800ml. Ka manot? Ar jam pakanka? Nes daugiau jam neina sumitinti, sjauna, viaukcioja bet negeria.


vaikas suvalgo kiek pats nori, as ti maitinu misinuku, tai maniske daugiausiai tik nakti suvalgo 90 ml, o diena 60, kartais net 30, bet jauciasi puikiai ir viskas normose:)
Atsakyti
Berniukui beveik 5 men. Pries menesi prasidejo bedos su ejimu miegoti. 21 val. pradedam ruosimosi miegoti ritualus. 21.30 jau gulim po kaldra ir valgom. Pavalgius prasideda cirkai. Raudojimas iki negaliu... Cirkai prasidejo, kai vakarais pries miega viena maitinima pakeiciau i misinuka. Neistveriau, geriau sakau alkanesnis vaikas, bet bent laimingas prie papuko uzmigdavo... Tai nustojau duoti misinuka. Bet triuksmas nesiliaauja vis tiek jau dvi savaites ir su MP. Ir visalaik tas pats ritualas. Susitvarkom, valgom, verkiam. Visa diena viskas kuo puikiaisiai vaikui, jokiu blogumu nera, linksmas, energingas, turi tris miegelius, po miegiuku vel kaip naujai gimes... Patarkit, nes sirdis plysta kai vaikas sitaip...
Atsakyti
Sveikos merginos, mano sesuo neseniai pagimde mergyte ir praso Jusu patarimo!
Niekaip su vyru nenusprendzia, kuri vezimeli pirkti.. Ar sita http://www.megon.lt/...lum-king-white?, ar sita http://www.megon.lt/...lim-pink-lyrics? Gal galite patarti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikirinka @ 2014 10 16, 15:16)
Sveikutes, esu naujai iskepta mamyte eina jau 4 menesis, bet mazoji tustinasi kas dvi ar net tris dienas, nezinau kartais galvoju kas negerai:(

Matinant misinuku normalu mirksiukas.gif
Mes ir turejom sia beda, bet kai pakeitem misinuka, kakoja kasdien po du, tris ar net keturis kartus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simonakiriloviene @ 2014 11 19, 13:34)
Sveikos merginos, mano sesuo neseniai pagimde mergyte ir praso Jusu patarimo!
Niekaip su vyru nenusprendzia, kuri vezimeli pirkti.. Ar sita http://www.megon.lt/....lum-king-white?, ar sita http://www.megon.lt/...lim-pink-lyrics? Gal galite patarti ?  g.gif

Laba, kiek uzmeciiau aki, jei antram variante yra oermetama rankena, o pirmam perdeti teks pati vezima, tai vienareiksmiskai variantas antras 4u.gif
Atsakyti