Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

QUOTE(rircik @ 2012 06 18, 18:35)
kokiais kremukais vaikus tepat nuo saules? ar yra geru, kurie tiktu metuku maziukams? ir dar domina, kuo prausiat vaikucius, kazkaip jau nebevilioja manes johnsons baby muiliukas...aciu smile.gif

Šiaip stengiamės vengti saulės, bet ne visada pavyksta (pvz kai būnam visą savaitgalį kaime, tai juk netūnosi namuose visą dieną kad ir karšta, o pavėsio lauke praktiškai nėra...), tai patepu tada dukrytę baby dream purškiamu losjonu nuo saulės (50spf).
O prausiamės nuo gimimo mes Sebamed baby prausikliu. Ir veiduką, ir galvytę su juo plaunam, ir kūnelį su dupciuku prausiam smile.gif Labai skalsiai naudojasi, malonaus kvapo, neutralus ph.
Atsakyti
Meskit, mamos, jūs ta jonsen, mane pv.z beria nuo aliejuko jų (tai suaugusį žmogų!), mano vyras jų servetėles pvz. naudoja dėmėms valyti drabužiuose, batose. Tai kaip galima tokį brudą vaikučiams tepti? geriau nepagailėti kelių litų, dabar tiek visokių aliejų organiškų.
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 06 18, 17:35)
kokiais kremukais vaikus tepat nuo saules? ar yra geru, kurie tiktu metuku maziukams? ir dar domina, kuo prausiat vaikucius, kazkaip jau nebevilioja manes johnsons baby muiliukas...aciu smile.gif

Mes nuo pat gimimo prausiamės Neutral prausikliu, tinka ir kūnui ir galvytei. Bandžiau Jonsons baby muiliuką, tai visai nepatiko, oda greit išsausėjo, o šiaip leliuką patepu nerafinuotu ekologišku kokosų aliejum, ir raukšles ir užpakaliuką ir bet kokius pasausėjimus, mums labai tinka ir patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 05 12, 08:54)
mano vaikai nemegsta maudytis, rekia, isterikuoja, net dreba. ka patartumet daryti, kad abi puses butu patenkintos, t.y. ir mamyte, kad vaika ismaude, ir vaikas, kad neisterikuotu, ramiai issimaudytu, aciu 4u.gif

MAN PADEJO SIEK TIEK PAMAITINIMAS ,APSIRAMINO IDEJAU I VONELE ISMAUDZIAU APRENGIAU VEL PAMAITINAU IR TYLU RAMU ,TIK BUTINAI BENDRAUKIT SU LELIUKU
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 05 12, 08:54)
mano vaikai nemegsta maudytis, rekia, isterikuoja, net dreba. ka patartumet daryti, kad abi puses butu patenkintos, t.y. ir mamyte, kad vaika ismaude, ir vaikas, kad neisterikuotu, ramiai issimaudytu, aciu 4u.gif

Mano princas pirmaisiais kartais irgi panasiai elgesi. Ir ne tik pacios maudynes buvo tragedija - kol paskui issisluostydavom, issivalydavom viska, budavau slapia nuo prakaito vidurziemi.. doh.gif Veliau po truputi atrinkau - kaip ir pries tai mamyte sake, reikedavo pamaitinti (aisku ne visiskai sociai, kad neapsunktu pilviukas, bet kad tuo metu nenoretu), ir dar labai svarbus dalykas - vieta,kur viska po maudyniu tvarkemes. Kadangi buvo ziema, ta vietele perkeliau visai arti radiatoriaus ir baigesi visos dramos - matyt maziukas negerai jautes, nes jam buvo per salta verysad.gif o as net nepagalvojau, nes visam kambary budavo tikrai silta - pasirodo, maziukui nepakankamai. Taigi, kai "pomaudyminis" procesas nebekele streso del salcio, viskas paskui jau ir maudyniu metu susitvarke. Mano nuomone, tai gana greitai praeinantis nesklandumas, svarbu kazkuo vis vaikiukus sudominti, uzsnekinti, sukelti smalsuma, kad patys noretu i vonia. Ir svarbiausia ne tik bendrauti, bet ir prie vandenuko labai atsargiai pratinti, tik kojytes pradzioj,paskui uzpakaliuka slapinti ir pan.. viskas smagiai, zaidimo forma smile.gif manau kazka panasaus jau darote, tad pamatysite - maudynes greitai taps malonumu ir vaikai verks is vonios traukiant, o ne i ja vedant smile.gif
Atsakyti
aciu,mamytes, uz patarimus, tikrai padejo. nusipirkai vonios kilimeli ir zymiai reikalai pajudejo, matyt, slidu buvo ir todel bijojo, pridejau daug zaisliuku ir maudomes, pirma maudom dukryte, o suneli atnesam,kad pasiziuretu kaip jai smagu, tada ir ji, pamazu kisam i vandenuka, duodam koki zaisla, kurio nori ir zaidziam smile.gif
Atsakyti
sveikos, norėjau paklaust, ar normalu vaiką prausti vien tik vandeniu?
viena mama pasakojo,kad abu savo vaikus prausia tik vandeniu, po maudynių taip pat nenaudoja jokių priemonių.
ar yra daugiau taip darančių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 18, 11:34)
sveikos, norėjau paklaust, ar normalu vaiką prausti vien tik vandeniu?
viena mama pasakojo,kad abu savo vaikus prausia tik vandeniu, po maudynių taip pat nenaudoja jokių priemonių. 
ar yra daugiau taip darančių?  smile.gif

kažkur iki 1 m. ir 2 mėn. taip ir dariau mirksiukas.gif dabar naudoju bet tikrai ne kiekvienu prausimu...
Nėra turėjęs jokių odos problemų, tik, kai karštos dienos buvo (liepos pr.) - prakaitinė, bet tada ramunėlių nuoviras labai gerai padėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 18, 12:34)
sveikos, norėjau paklaust, ar normalu vaiką prausti vien tik vandeniu?
viena mama pasakojo,kad abu savo vaikus prausia tik vandeniu, po maudynių taip pat nenaudoja jokių priemonių. 
ar yra daugiau taip darančių?  smile.gif

Mes savo leliuka (2 men) maudom vien vandeniu, tik viena akrta savaiteje ismaudom su muikiuku vaikisku,o siaip nieko netepam po maudyniu. vakar pastebejau kad galvos odele issausejus, atrodo kaip pleiskanos, ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Meja~ @ 2012 07 18, 15:40)
Mes savo leliuka (2 men) maudom vien vandeniu, tik viena akrta savaiteje ismaudom su muikiuku vaikisku,o siaip nieko netepam po maudyniu. vakar pastebejau kad galvos odele issausejus, atrodo kaip pleiskanos, ka daryti?

Aš iš kart po maudynių kokosų aliejumi patepu, labai gražiai jos nusivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit ar tai normalu kad iki 5menesiu vaikiukas ir gugavo ir mama net sake wub.gif aisku pats to nesuprasdamas blush2.gif o nuo 5menesiu tyk cypauja klyklauja ir visaip kitaip leidzia garsus bet neguguoja...prisimenu taip isitempes guguodavo kad atrodydavo tuoj ims ir pasakys ka nori musu kalba biggrin.gif
gal kuri su tuo susiduret? g.gif
Atsakyti
O kaip elgiatės su bamba?
Nes kiek knygų skaičiau-visur labai skiriasi priežiūra. g.gif
Atsakyti