Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 19, 10:25)
O kaip elgiatės su bamba?
Nes kiek knygų skaičiau-visur labai skiriasi priežiūra.  g.gif


As naudojau spirita ir kalio permanganata, jokiu problemu neturejom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 19, 10:25)
O kaip elgiatės su bamba?
Nes kiek knygų skaičiau-visur labai skiriasi priežiūra.  g.gif


visiems vaikam su spiritu tepliojau, gijo, užgijo..
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 19, 10:25)
O kaip elgiatės su bamba?
Nes kiek knygų skaičiau-visur labai skiriasi priežiūra.  g.gif

bamba nukrito ligoninėje 3-ią parą. Tepė spiritu.
Kadangi negavom spirito pirkti (artimiausia vaistinė už 100 km, kurioje gamina vaistus), tai niekuo netepėm, tik virintu vandeniu. Labai gražiai užgijo.
Atsakyti
Iseinant is ligonines, sesele rode kaip maudyt, bet dukryte tik praklyke visa laika.sekanti karta jau maudem namuose, vel tas pats doh.gif kol kazkaip issikalbejom su mano kriksto mama, o ji patare dukryte lengvai pridengti su merliuku, nes taip tokie mazi leliukai jauciasi saugesni.ir kiekviena karta maudant, atidengti vis daugiau.ir jau nuo pirmo karto tokio maudymo, dukryte nei karto neverke thumbup.gif

gal kuriai mamytei pravers maudant naujagimius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 18, 10:34)
sveikos, norėjau paklaust, ar normalu vaiką prausti vien tik vandeniu?
viena mama pasakojo,kad abu savo vaikus prausia tik vandeniu, po maudynių taip pat nenaudoja jokių priemonių. 
ar yra daugiau taip darančių?  smile.gif


aš iš tokių. tai padeda išvengti atopinio dermatito, kitų alerginių reakcijų ar odelės sausėjimo. prausiklį ėmėm naudoti gerokai vėliau ir tikrai ne kiekvieno maudymo metu. jokių losjonų, aliejų (na, gal tik kartą ar du), kremų netepdavau, išskyrus sauskelnių sritį su cinko tepalu, pataisų sporom, bepanthen (šitą rekomenduoju). žinant kiek daug vaikučių dabar kankinami atopinio dermatito, kiekviena turėtų gerai pagalvoti prieš griebdamasi muilo net ir ekologiškiausio, neutraliausio. pati visą gyvenimą turiu šitą ligą, žinau, kaip reikia riboti muilus ir prausiklius. dukra taip pat turi AD, bet pavyko išvengti rimtesnių varginančių bėrimų ir vaistų vartojimo.
Atsakyti
QUOTE(teplė @ 2012 07 31, 19:52)
aš iš tokių. tai padeda išvengti atopinio dermatito, kitų alerginių reakcijų ar odelės sausėjimo. prausiklį ėmėm naudoti gerokai vėliau ir tikrai ne kiekvieno maudymo metu. jokių losjonų, aliejų (na, gal tik kartą ar du), kremų netepdavau, išskyrus sauskelnių sritį su cinko tepalu, pataisų sporom, bepanthen (šitą rekomenduoju). žinant kiek daug vaikučių dabar kankinami atopinio dermatito, kiekviena turėtų gerai pagalvoti prieš griebdamasi muilo net ir ekologiškiausio, neutraliausio. pati visą gyvenimą turiu šitą ligą, žinau, kaip reikia riboti muilus ir prausiklius. dukra taip pat turi AD, bet pavyko išvengti rimtesnių varginančių bėrimų ir vaistų vartojimo.


drinks_cheers.gif
As pati jau kokie 10-15m nenaudoju jokio muilo kunui, tik vanduo, o kam tuos kudikius su muilu maudyt man isvis sunkiai suvokiama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra86 @ 2012 07 18, 10:34)
sveikos, norėjau paklaust, ar normalu vaiką prausti vien tik vandeniu?
viena mama pasakojo,kad abu savo vaikus prausia tik vandeniu, po maudynių taip pat nenaudoja jokių priemonių. 
ar yra daugiau taip darančių?  smile.gif


Tikrai normalu smile.gif
Atsakyti
Noriu kreiptis į berniukų mamytes 4u.gif ar suvystant pakeliate pimpaliuką ar nuleistą prispaudžiate? Vyras liepė pakelt, o anyta sako, kad pakelt nereikia (bent jau ji nekėlė), tai ir nežinau, ką daryt doh.gif doh.gif doh.gif prašau patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun_Rise @ 2012 08 23, 15:02)
Noriu kreiptis į berniukų mamytes  4u.gif  ar suvystant pakeliate pimpaliuką ar nuleistą prispaudžiate? Vyras liepė pakelt, o anyta sako, kad pakelt nereikia (bent jau ji nekėlė), tai ir nežinau, ką daryt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  prašau patarkit  4u.gif

as nuleisdavau taip tiesiai, tada nesislapino per pampi, kitaip drabuzius tekdavo labai daznai keisti
Atsakyti
QUOTE(Sun_Rise @ 2012 08 23, 15:02)
Noriu kreiptis į berniukų mamytes  4u.gif  ar suvystant pakeliate pimpaliuką ar nuleistą prispaudžiate? Vyras liepė pakelt, o anyta sako, kad pakelt nereikia (bent jau ji nekėlė), tai ir nežinau, ką daryt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  prašau patarkit  4u.gif

tai gi prasisios viską, jei pakelsit smile.gif o vyras su pakeltu vaikšto visada? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 23 rugpjūčio 2012 - 21:16
QUOTE(Sun_Rise @ 2012 08 23, 14:02)
Noriu kreiptis į berniukų mamytes  4u.gif  ar suvystant pakeliate pimpaliuką ar nuleistą prispaudžiate? Vyras liepė pakelt, o anyta sako, kad pakelt nereikia (bent jau ji nekėlė), tai ir nežinau, ką daryt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  prašau patarkit  4u.gif

nu nepykit, bet man toks klausimas niekad neiskilo ka su tuo daryti 4u.gif niekda nei keliau, nei leidau, nei dar kaip nors ka nors su juo dariau ir nera jokiu bedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2012 08 23, 22:15)
tai gi prasisios viską, jei pakelsit smile.gif o vyras su pakeltu vaikšto visada? biggrin.gif


na as suprantu, kad gal ir juokingai skamba si situacija, bet man tai pirmasis vaikas ir zinau tik tiek tiek, kiek kiti pataria arba kiek perskaitau (o inf apie tai rasti nepavyko) doh.gif o vyras teigia, kad nuleidus pimpaliuka, jis gali uzaugti kreivas.. unsure.gif tai vat ir atejau supermamyciu klausti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteaa @ 2012 08 25, 10:21)
nu nepykit, bet man toks klausimas niekad neiskilo ka su tuo daryti 4u.gif  niekda nei keliau, nei leidau, nei dar kaip nors ka nors su juo dariau ir nera jokiu bedu  4u.gif


man irgi toks klausimas nebuvo kiles, kol vyras "nepamokino" doh.gif
Atsakyti