Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

na, man metu jau daug. ir net neisivaizduoju kokio baisumo buciau, jei nenaudociau absoliuciai jokio kremo. ypac paakiams. tad nereik sakyt, jog kremas nepadeda nubraukt metu...
Atsakyti
Aš irgi noriu pasidžiaugti savo atradimu: lietuviškos bendrovės "Ambroozija" veido kosmetika. Niekada netikėjau a la "ekologiškos" ir dar lietuviškos kosmetikos gerumu, bet dabar pakibau ant šitos kosmetikos kaip narkomanė lotuliukas.gif
Tiesa, vienas nepatogumas: tam, kad būtų rezultatas, reikia daryti visą programą - veidą valyti, purkšti, tepti kremu ir dar kaukę užsidėti. bet super - man virš 40, bet lotuliukas.gif kosmetikės stebisi, kad neturiu raukšlių ir oda stangri. Mano kosmetologė pati nubėjo "Ambroozijos" priemonių pirktis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2014 03 13, 20:28)
na, man metu jau daug. ir net neisivaizduoju kokio baisumo buciau, jei nenaudociau absoliuciai jokio kremo. ypac paakiams. tad nereik sakyt, jog kremas nepadeda nubraukt metu...


As, tepliojusi kremu, atrodau blogiau, nei mano netepliojusi sesuo. Daug ka lemia genetika (menao tevo gimine kazkaip uzsikonservuoja, o mamos -gretseniai).

Krema yra tik terapine priemone, nesakau, kad nereikalinga. Bet joks kremas nebuvo atsuke laiko atgal, Ir neatsuks. Per amziu amzius.

Amen.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2014 03 13, 21:28)
na, man metu jau daug. ir net neisivaizduoju kokio baisumo buciau, jei nenaudociau absoliuciai jokio kremo. ypac paakiams. tad nereik sakyt, jog kremas nepadeda nubraukt metu...


Ka naudojat, jei negaila....? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2014 03 13, 21:28)
na, man metu jau daug. ir net neisivaizduoju kokio baisumo buciau, jei nenaudociau absoliuciai jokio kremo. ypac paakiams. tad nereik sakyt, jog kremas nepadeda nubraukt metu...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tegu tos, kurios netiki kremais ju nenaudoja... idomu butu pamatyti, kaip jos atrodys sulaukia 40-50m.. nekalbu apie tuos isskirtiniu atvejus, kai moteris nenaudoja kremo arba naudoja minimaliai ir atrodo gerai.. cia tie visi genetiniai atvejai smile.gif Bet toli ieskot nereik ir atvirkstiniu varijantu.. as naudoju paakiu krema nuo 19m..pradejau lengvais geliukais ir t.t o mano pazystamu tarpe yra merginu, kurios paakiu krema pradejo naudot ir aplamai reguliariai veido krema pradejo naudot sulaukusios kazkur 23m.. patikekit, kaip ju paakiai atrodo unsure.gif Tikrai skirtumas yra.. Cia kiekvieno reikalas ka kaip daryt.. bet as tikiu 100% kremu veiksmingumu ir taskas.
Beja, as esu macius tamsta gyvai.. ir merginos patikekit.. Ašara atrodo ispudingai 4u.gif tikrai gyvenime tiek metu neduociau kiek yra.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2014 03 15, 20:17)
Krema yra tik terapine priemone, nesakau, kad nereikalinga. Bet joks kremas nebuvo atsuke laiko atgal, Ir neatsuks. Per amziu amzius.


drinks_cheers.gif neatsuko ir neatsuks, bet pristabdys laika tai tikrai.. ir jo padarinius odai .. smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif

Lancome DreamTone
user posted image

Kazkas tooookio. Nesigilinau, prisipazinsiu, i sudeti. Poru nekemsa ir man to uztenka. Bet poveikis, kazkas tooookio. 1-2 panaudojimai jau kaip pora gerai miegotu savaiciu. Ipusejus pakuote - kaip po atostogu ax.gif
Tik brangus ir dar nezinau kiek ilgai poveikis bus sunaudojus. Turiu vilciu, kad ne tik kol tepu g.gif

Pakuotej 40ml, litais gal 340kazkur, o vienam kartui reikia man kazkur 1/3 ml.
Atsakyti
QUOTE(Noir couture @ 2014 03 17, 17:02)
laba  4u.gif
Kazkas tooookio. Nesigilinau, prisipazinsiu, i sudeti. Poru nekemsa ir man to uztenka. Bet poveikis, kazkas tooookio. 1-2 panaudojimai jau kaip pora gerai miegotu savaiciu. Ipusejus pakuote - kaip po atostogu  ax.gif 


Nerealus ir man jis thumbup.gif turiu nr 1.. kaina jo ciut mazesne, nei paraset.. 40ml 319lt rodos g.gif labai faina tekstura.. labai komfortiskas ant veido smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nauduoja Dr. Nona kosmetika? Noreciau isgirsti atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 03 17, 16:18)
Nerealus ir man jis thumbup.gif turiu nr 1.. kaina jo ciut mazesne, nei paraset.. 40ml 319lt rodos  g.gif labai faina tekstura.. labai komfortiskas ant veido  smile.gif


gal del kainos truputi ir apsirikau, kelias priemones pirkau, kiek apsiskaiciavau. bet 20 lt cia buve nebuve biggrin.gif
Atsakyti
As siaip niekada nesidomiu tokiais "stebuklais" kaip Hydroface - Skin Care Solution, bet per Facebooka ikyriai lindo reklamos, tai galvojau tik smalsumui patenkinti ilysiu paskaityti. Akivaizdus aferistai!! Mielos moterys ir merginos, bukite budrios:
pirma - jokio dermatologo dr. Dariaus Kaminsko googlas nerado (tik ginekologa ir aferista sia pavarde)
antra - joks save gerbiantis daktaras apie save nerasytu, kad dirba Vilniuje, o rasytu konkrecia darboviete, pvz. VUL Santariskiu klinikos ar pan.
trecia - paspaudus ju puslapio nuoroda, puslapis neaktyvus!!!
ketvirta - jei tai yra rimta uzsienio imone, kuri gamina si "stebukla" turi tureti savo atsiskaitomaja saskaita, o ne atsiskaitymai per kurjerius grynais, kai neaisku kas yra lesu gavejas

Na manau pastebejimu pakankamai, kad galetumem padaryti isvadas:)
O rauksliu mano manymu tikrai nereikia bijoti, jei moteris laiminga ir svytinti, patikekit, rauksliu aplinkiniai tikrai nemato. Brandus grozis visuomet man atrode zavus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asmama111: 19 kovo 2014 - 22:44
QUOTE(Noir couture @ 2014 03 17, 18:02)
laba  4u.gif

Lancome DreamTone
user posted image

Kazkas tooookio. Nesigilinau, prisipazinsiu, i sudeti. Poru nekemsa ir man to uztenka. Bet poveikis, kazkas tooookio. 1-2 panaudojimai jau kaip pora gerai miegotu savaiciu. Ipusejus pakuote - kaip po atostogu  ax.gif 
Tik brangus ir dar nezinau kiek ilgai poveikis bus sunaudojus. Turiu vilciu, kad ne tik kol tepu  g.gif

Pakuotej 40ml, litais gal 340kazkur, o vienam kartui reikia man kazkur 1/3 ml.

po šio komentaro norisi bėgti įsigyti biggrin.gif
naudojat ryte ir vakare? kiek jau laiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurasaule @ 2014 03 15, 18:26)
Aš irgi noriu pasidžiaugti savo atradimu: lietuviškos bendrovės "Ambroozija" veido kosmetika. Niekada netikėjau a la "ekologiškos" ir dar lietuviškos kosmetikos gerumu, bet dabar pakibau ant šitos kosmetikos kaip narkomanė lotuliukas.gif
Tiesa, vienas nepatogumas: tam, kad būtų rezultatas, reikia daryti visą programą - veidą valyti, purkšti, tepti kremu ir dar kaukę užsidėti. bet super - man virš 40, bet  lotuliukas.gif kosmetikės stebisi, kad neturiu raukšlių ir oda stangri. Mano kosmetologė pati nubėjo "Ambroozijos" priemonių pirktis ax.gif

Kurią konkrečiai liniją naudojate? 4u.gif
Atsakyti