Įkraunama...
Įkraunama...

Stebuklingi produktai, kuriuos atradau

QUOTE(Female @ 2014 04 02, 08:13)
po šio komentaro norisi bėgti įsigyti biggrin.gif
naudojat ryte ir vakare? kiek jau laiko? smile.gif



Aha,ir aš ryt bėgsiu pirkti 4u.gif Papasakokit,kaip atsirinkti 1,2 ar 3? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 04 02, 07:13)
po šio komentaro norisi bėgti įsigyti biggrin.gif
naudojat ryte ir vakare? kiek jau laiko? smile.gif



QUOTE(Džiazuu @ 2014 04 02, 18:18)
Aha,ir aš ryt bėgsiu pirkti  4u.gif  Papasakokit,kaip atsirinkti 1,2 ar 3? g.gif



Naudoju trecias menuo, vakarais visada, o ryte kaip kada. Nezinau kaip atsirinkt, ten juos pgl odos tamsuma skirsto. Esu baltaode ir turiu nr1. Gal kuo didesnis nr tuo labiau sviesina demeles, na, is tiesu nezinau
Atsakyti
QUOTE(Noir couture @ 2014 04 02, 21:12)
Naudoju trecias menuo, vakarais visada, o ryte kaip kada. Nezinau kaip atsirinkt, ten juos pgl odos tamsuma skirsto. Esu baltaode ir turiu nr1. Gal kuo didesnis nr tuo labiau sviesina demeles, na, is tiesu nezinau


Taip, jus beveik teisi drinks_cheers.gif nr 1 yra sviesiausiai odai, linkusiai i raudonuma daugiau.. nr 2 toks viduriukas.. o nr 3 yra stipriausias, ir labiausiai pigmentuotai odai.. jame yra daugiausia tos veikliosios medziagos, kuri veikia odos pigmentacija.. smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau. Nors esu tamsesnio gymio man konsultantė patarė imti nr.1,nes tai labiausiai atitinka mūsų lietuvių odelę. Dougle dar kartu rinkinyje yra ir mėginukai: Lancome akyčių skaistintojas ir regeneracinė bazė [tepti prieš]. Gan apsimoka,nes rinkinėliuose po 5ml,o 20ml produkto kainuoja apie 250lt. smile.gif O rinkinuko kaina ta pati 319lt,kaip ir perkant atskirai. Nusipirksiu abu jei panaudojus patiks. Manau po keleto savaičių galėsiu parašyti daugiau atsiliepmų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džiazuu: 03 balandžio 2014 - 12:45
QUOTE(Noir couture @ 2014 04 02, 22:12)
Naudoju trecias menuo, vakarais visada, o ryte kaip kada. Nezinau kaip atsirinkt, ten juos pgl odos tamsuma skirsto. Esu baltaode ir turiu nr1. Gal kuo didesnis nr tuo labiau sviesina demeles, na, is tiesu nezinau

jis vien demes sviesina?
as noriu efekto, kaip Jjus apraset - kad atrodyciau kaip po atostogu biggrin.gif nes labai suvarges ir nelaimingas mano veidelis atrodo, nors , atrodo, priziuriu, kaip ismanau, bet ieskau kazkokios priemones kur gyvybes inestu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2014 04 02, 08:51)
Kurią konkrečiai liniją naudojate?  4u.gif

Dabar - "Saulę", bet kartais ir kitus pavarijuoju, mišriai odai. Mano kosmetologė nepatikėjo, kad tai - ne užsieninės priemonės, nes, pasak jos, mano veidas pasidarė idealiai tvarkigas, net nevalė, pamasažavo, kaukę užtepė "jeigu jau tėjai" ir viskas
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2014 04 03, 12:44)
Nusipirkau. Nors esu tamsesnio gymio man konsultantė patarė imti nr.1,nes tai labiausiai atitinka mūsų lietuvių odelę. Dougle dar kartu rinkinyje yra ir mėginukai: Lancome akyčių skaistintojas ir regeneracinė bazė [tepti prieš]. Gan apsimoka,nes rinkinėliuose po 5ml,o 20ml produkto kainuoja apie 250lt.  smile.gif O rinkinuko kaina ta pati 319lt,kaip ir perkant atskirai. Nusipirksiu abu jei panaudojus patiks. Manau po keleto savaičių galėsiu parašyti daugiau atsiliepmų  4u.gif


Bet Douglas internetiniame puslapyje to rinkinuko nerodo g.gif blush2.gif
Į tą rinkinuką įeina , kiek supratau, DreamTone (tik nesupratau, kiek ml blush2.gif ). Ir plius tos Jūsų išvardintos priemonės (5 ml jų mėginukai) ?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2014 04 04, 18:01)
jis vien demes sviesina?
as noriu  efekto, kaip Jjus apraset - kad atrodyciau kaip po atostogu  biggrin.gif  nes labai suvarges ir nelaimingas mano veidelis atrodo, nors , atrodo, priziuriu, kaip ismanau, bet ieskau kazkokios priemones kur gyvybes inestu  smile.gif


Daugiausia jis skirtas veido odos spalvos koreagavimui.. svytejimui ir pailsejimui suteikti siulyciau kitas priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 06, 13:06)
svytejimui ir pailsejimui suteikti siulyciau kitas priemones  smile.gif

Pvz.?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 04 06, 21:01)


Man geriausia ta padaro kaukes, suteikiancios svytejima ir bendrai atkuriancios oda, tokios kaip Glamglow juoda, ar pvz Anayake yra grynai svytejimui .. uzkrito pav doh.gif produktai su vit C dar labai odai svytejima sugrazina,.. Clarins Flash balm..
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 04 05, 13:53)
Bet Douglas internetiniame puslapyje to rinkinuko nerodo  g.gif  blush2.gif
Į tą rinkinuką įeina , kiek supratau, DreamTone (tik nesupratau, kiek ml  blush2.gif ). Ir plius tos Jūsų išvardintos priemonės (5 ml jų mėginukai) ?


Ne nerodo,bet Kauno Akropolio parduotuvėje bent savaitės viduryje šita akcija buvo smile.gif Ten perkant nr.1 Dream Tone kartu prideda ir Dream tone 5ml miniatiūrą, taip pat- Lancome Advanced GENIFIQUE,ir Lancome GENIFIQUE YEUX LIGHT PEARL smile.gif

Aš asmeniškai kol kas stebuklų nematau. Gal mažai laiko,pažiūrėsim po savaitėlės,kitos. O gal man vis tik antruko reik,neesu aš šviesi. O gal nežinau ko tikėtis.. 4u.gif

Bet nusipirksiu ir mėginukus didelius kiekius pasibandyt. Kainytės nemažos,manau,kad turėtų koks efektas būt..
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 06, 22:06)
Man geriausia ta padaro kaukes, suteikiancios svytejima ir bendrai atkuriancios oda, tokios kaip Glamglow juoda, ar pvz Anayake yra grynai svytejimui .. uzkrito pav doh.gif produktai su vit C dar labai odai svytejima sugrazina,..  Clarins Flash balm..

Vit.C jau pirmu numeriu stovi pirkinių sąraše smile.gif
Iš Anayake gal šita kaukė?
http://www.kristiana...ance_mask/36967

Kuri iš Jūsų bandytų šitam reikalui labiausiai patiko?
Atsakyti