Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kontūravimas

QUOTE(amber123 @ 2012 05 15, 16:00)
beja, man asmeniskai geriausia issiryskina skruostikauliai, kai pirmiauia tiesiog su pirstu breziu linija, po skruostikaliu, toj iduboj, tada ja pasklaidau, kad neatrodytu atstri ir tada ant virsaus dedu normaliai bronziko su sepetuku jau..

sitaip ir as esu darius, man tai tikrai gan neblogas budas, ir pradedancioms butu lengviau, manau, taip 'pasizymet' biggrin.gif
Atsakyti
As linija breziu su sepeteliu suplotu-man lengviausia. Paskui sklaidau. Linija rasti kazkaip lengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 05 15, 17:06)
sitaip ir as esu darius, man tai tikrai gan neblogas budas, ir pradedancioms butu lengviau, manau, taip 'pasizymet' biggrin.gif


Seip sunku paaiskint kur ta linija, reik paciai surast biggrin.gif arba rodomuoju pirstu, nuo ausies rodai zemyn arba aukstyn, prispaudus prie zando turi jaustis skruostikaulis.. biggrin.gif va ka turejau galvoj
user posted image
keli video pradedancioms, idedu video, kur mergaite neturi aiskiu skruostikauliu ir kur turi, kad matytumet skrituma. Antrajam video, jei ta mergaite uzdetu poto bronzerio dar ciut auksciau, tai gautusi vaizdas, kaip toje foto,kur idejo Jazira smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=bWvyYju4A3w
http://www.youtube.c...h?v=IDRFB385gOE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 gegužės 2012 - 16:46
sakykit o bronzatas konturavimui kiek tamsesnis turetu buti? is video supratau, kad konturuojami skruostikauliai, nosis. kas dar? ypac domina kokios dar vietos konturuojamos ovaliam veidui?
aciu
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2012 05 15, 17:58)
sakykit o bronzatas konturavimui kiek tamsesnis turetu buti? is video supratau, kad konturuojami skruostikauliai, nosis. kas dar? ypac domina kokios dar vietos konturuojamos ovaliam veidui?
aciu

taip, bronzatas tamsesnis turi but uz jusu veido oda.
paziurekit paveiksliukus pirmam temos psl, temos autore idejus labai geros vaizdines medziagos, kaip ir kur tept bronzata pagal veido forma. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2012 05 15, 18:32)
taip, bronzatas tamsesnis turi but uz jusu veido oda.
paziurekit paveiksliukus pirmam temos psl, temos autore idejus labai geros vaizdines medziagos, kaip ir kur tept bronzata pagal veido forma. mirksiukas.gif

aciu. visa laika naudojau tik "ruza" skruostams, apie bronzata ir veido konturavima nelabai daug ka ir zinojau. tikiuosi tema isivaziuos su konkreciais patarimais.
aciu
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 05 15, 15:00)
Visu pirma reik pradziai tokius skruostikaulius aiskius turet, kad taip issikonturuot  4u.gif  biggrin.gif o ta vieta surast ner sunku..pirstais galima pajaust zemiausia vieta po sruostu.. toj skylej/iduboj reik ir braukyt.. bet jei zmogaus veidas putlus, skruostikauliu naturaliai ner NIEKADA jis taip neatrodys, kaip toj foto..  smile.gif beja, man asmeniskai geriausia issiryskina skruostikauliai, kai pirmiauia tiesiog su pirstu breziu linija, po skruostikaliu, toj iduboj, tada ja pasklaidau, kad neatrodytu atstri ir tada ant virsaus dedu normaliai bronziko su sepetuku jau.. tada gaunas tas linija,kur brezta su pirstu is po bronziko taip matos, tiksliau pats skruostikaulis atrodo daug ryskesnis.. nemoku paaiskint as gal, bet pabandykit ir gal bus aiskiau  biggrin.gif nes vien jau tarkim, kai tarkim veidas buna kudenis (vasara pvz  biggrin.gif ), padarius fish face ta vadinama,kai padarai anciuko lupas, ziurint is priekio matos skruostikaulio linija, ja paryskinu pirstu, ji buna dar ryskesne, nes dedi bronzika butent toj vietoj,kurs jis naturaliai yra.. skruostikaulis.. o kai tarkim su sepetuku, tai jei platesnis, tai neuzsideda butent ten.. p.,s toje foto, kur idejot mano galva pan ir daryta,kaip as darau, pirma koncentruojasi aiskia linija tiesiai ant skruostikaulio, ta kur kaip jus sakot zemiau, ir toliau su sepetuku deda jau taip placiau..  bet pas ja kaip sakiau matos labai ryskus skruostikauliai, jau tokia veido struktura, ten nors ir biski pakonturavus butu taip pat..


Skruostikauliai ne problema, nereikia nieko spaudyt, jie ir taip aiskus. Bet vis viena neisiena graziai. Man svarbiau pati technika, nes veida tam turiu, priemoniu irgi.
Jei dedu po kaulu, tai man kazkaip atrodo per zemai. Gal sepeti siauresni ar tankesni reikia paiimt? Gal reikia ant kaulo krasto det?
Nu ok, reikes pabandyt pagal tavo metoda, nors fish face darau ir as.

Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 05 15, 19:08)
Skruostikauliai ne problema, nereikia nieko spaudyt, jie ir taip aiskus. Bet vis viena neisiena graziai. Man svarbiau pati technika, nes veida tam turiu, priemoniu irgi.
Jei dedu po kaulu, tai man kazkaip atrodo per zemai. Gal sepeti siauresni ar tankesni reikia paiimt? Gal reikia ant kaulo krasto det?
Nu ok, reikes pabandyt pagal tavo metoda, nors fish face darau ir as.

http://www.youtube.c...;feature=relmfu
va cia konturavimo technika naudojant maskuoki ir bronzata, kad ta lygia linija nubrezt yra dedama kortele

http://www.youtube.c...h?v=Lljzq_kCc6I 4:25 naudoja kortele

O siaip man sunkiausia rast maskuoki sviesesni 2 tonais, nes oda is isviesiuju rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2012 05 15, 17:22)
As linija breziu su sepeteliu suplotu-man lengviausia. Paskui sklaidau. Linija rasti kazkaip lengva smile.gif

sitas budas irgi geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 05 15, 19:08)
Skruostikauliai ne problema, nereikia nieko spaudyt, jie ir taip aiskus. Bet vis viena neisiena graziai. Man svarbiau pati technika, nes veida tam turiu, priemoniu irgi.
Jei dedu po kaulu, tai man kazkaip atrodo per zemai. Gal sepeti siauresni ar tankesni reikia paiimt? Gal reikia ant kaulo krasto det?
Nu ok, reikes pabandyt pagal tavo metoda, nors fish face darau ir as.



A.. tai gal tiesiog per placiai dedi.. asu per dideliu sepetuku smile.gif pabandyk su visai mazuciu arba pirstu, kad tamsiausia spalva eitu butent i ta iduba biggrin.gif
Atsakyti
Reikes dirbti ties tuo klausimu lotuliukas.gif
Nes skaistalus esu ivaldziusi tobulai, o cia stringa. Is tiesu kai pagalvoju, man per placiai gaunasi.
Atsakyti
Labai idomi tema 4u.gif Noretusi isgirsti ir apie konkrecias naudojamas priemones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanija @ 2012 05 15, 20:07)
Labai idomi tema  4u.gif  Noretusi  isgirsti ir apie konkrecias naudojamas priemones  ax.gif


As asmeniskai vsiam veidui priduot spalvos naudoju EZ Bi kor senaja.. o konturavimui elf bronzer&blush due, kai jau noriu ryskiau vakarui, o kasdienai mano mylimiausias bronzikas Estee lauder Bronze godess wub.gif arba dar turiu miniuka Nars Laguna, irgi labai panasus ir patinka.. is sviesesniu mylimukas Physician Formula Healthy wear smile.gif konturavimui as asmeniskai siulau visiskai matini arba labai mazai svytinti.. pvz bronze godess ne matinis, bet ir ner blizgalas..
Estee lauder
user posted image
Elf
user posted image
PF
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 gegužės 2012 - 19:20