Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kontūravimas

Noriu nusipirkti bronzanta konturavimui, renkuosi tarp :

Nars Laguna
user posted image
Benefit Hoola
user posted image
Sleek contour kit
user posted image

Atsiliepimai apie visus geri , gal kas palyginti galetu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 15, 20:30)
Noriu nusipirkti bronzanta konturavimui, renkuosi tarp :

Nars Laguna
user posted image
Benefit Hoola
user posted image

Turiu Laguna ir kaip tik laukiu ant dienu Hoola, tai galesiu palyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 05 14, 23:17)
Pati sau prieštaraujate smile.gif Klausiat apie bronzerį, o po to sakot, kad nedomina  laugh.gif


Bronzantai pagal savo tikrąją paskirtį nedomina, koks čia prieštaravimas? Tiesiog klausiu, gal kas naudoja kontūravimui smile.gif .


Reiks ir man bandyt su tuo pirštu, man su šepetėliu turbūt irgi per plačiai gaunasi g.gif , šiaip kontūravimui patiko Catrice bronzikas, bet beria mane nuo jo sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 15, 20:37)
Turiu Laguna ir kaip tik laukiu ant dienu Hoola, tai galesiu palyginti  mirksiukas.gif

Jau isbanziau Hoola 4u.gif Man visai patiko is tiesu tai labai panasus i Laguna, tik skirtumas tame kad jis matinis, o laguna yra siek tiek blizgus smile.gif Hoola manau labiau pigmentuotas su juo reiktu atsargiau, nes labai lengva padauginti, ko neimanoma padaryti su Laguna thumbup.gif Hoola labiau bus tinkamas konturavimui tiek ties kakta, nosimi, Laguna siuo atvejus per blizgus, ir mano nuomone tinkamas tik skruostikauliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 19, 11:35)
Jau isbanziau Hoola  4u.gif Man visai patiko is tiesu tai labai panasus i Laguna, tik skirtumas tame kad jis matinis, o laguna yra siek tiek blizgus  smile.gif Hoola manau labiau pigmentuotas su juo reiktu atsargiau, nes labai lengva padauginti, ko neimanoma padaryti su Laguna  thumbup.gif Hoola labiau bus tinkamas konturavimui tiek ties kakta, nosimi, Laguna siuo atvejus per blizgus, ir mano nuomone tinkamas tik skruostikauliams  4u.gif

Aciu uz komentara 4u.gif Tada Laguna atkrenta, nes bronziku su blizgesio ir taip turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 19, 11:35)
Jau isbanziau Hoola  4u.gif Man visai patiko is tiesu tai labai panasus i Laguna, tik skirtumas tame kad jis matinis, o laguna yra siek tiek blizgus  smile.gif Hoola manau labiau pigmentuotas su juo reiktu atsargiau, nes labai lengva padauginti, ko neimanoma padaryti su Laguna  thumbup.gif Hoola labiau bus tinkamas konturavimui tiek ties kakta, nosimi, Laguna siuo atvejus per blizgus, ir mano nuomone tinkamas tik skruostikauliams  4u.gif

na lagunos neisivaizduoju konturavimui, beja jo tikrai galima padaugint perdaug uztepus, veidas murzinokas tampa doh.gif , labai noriu sleek konturavimo paletes, bet niekur jos nera pirkt, net ju puslapi nera, galvoju gal hoola isigyt konturavimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 05 19, 11:40)
labai noriu sleek konturavimo paletes, bet niekur jos nera pirkt, net ju puslapi nera, galvoju gal hoola isigyt konturavimui  g.gif

Rimtai ? man atrodo as stratforde maciau g.gif jei kur uzmatysiu duosiu zinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 05 19, 11:45)
Rimtai ? man atrodo as stratforde maciau g.gif  jei kur uzmatysiu duosiu zinot smile.gif

ok, dekui , as butent light atspalvio noriu ir niekur nera, net ju psl nera doh.gif
Atsakyti
Dar labai noreciau atsiliepimu apie NARS Albatross. Jis labai blisgus? Kaip shimmeris? Tinkamas dienai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 19, 11:57)
Dar labai noreciau atsiliepimu apie NARS Albatross. Jis labai blisgus? Kaip shimmeris? Tinkamas dienai?


Del Albatros siulyciau klausti sitoje temoje http://www.supermama...?...2712&st=336 4u.gif
Atsakyti
O ta Sleek palete as taip pat noreciau nerealiai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 05 19, 12:26)
O ta Sleek palete as taip pat noreciau nerealiai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aha, uzsinorejo visos kai jau nebera biggrin.gif
Atsakyti