Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus leliukai :)

tai tada ir mes ruošiamės smile.gif susitiksim vaikų zonoj smile.gif Kada maždaug planuojat būti?
Atsakyti
Tik dbr akis pramerkiau dar net su pizama.... nezinojau kad susitikimas vistik vyks sad.gif mes matyt pasuosim....
Atsakyti
aš vakar irgi galvojau, ar bus susitikimas, ar ne, nes tylu čia buvo...
einam mes jau rengtis po truputį...
gal ir jūs tigriuke666 dar spėsit smile.gif
Atsakyti
Mažiukas greit pavalgė. Mums čia netoli tai labai nevėluosime. Būsim su žaliai pilku vežimu. Tai kai pamatysite- mojuokit, nes aš galiu ir pablūdint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 04 24, 09:20)
Mažiukas greit pavalgė. Mums čia netoli tai labai nevėluosime. Būsim su žaliai pilku vežimu. Tai kai pamatysite- mojuokit, nes aš galiu ir pablūdint  biggrin.gif

mes būsim su šviesiu skėtuku smile.gif
lekima jau ir mes rengtis ir bėgam smile.gif
iki greito smile.gif
Atsakyti
tai kaip meetas buvo? as tai zinokit pamirsau! tik po keliu dienu dasilo, kad gi meetas buvo.. pff..
si 3dieni niekas neplanuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 29, 10:45)
tai kaip meetas buvo? as tai zinokit pamirsau! tik po keliu dienu dasilo, kad gi meetas buvo.. pff..
si 3dieni niekas neplanuoja? smile.gif


buvom susitikę 2 mamytės su vaikučiais smile.gif
AQš tai buvau įsivedusi priminimą dėl meeto, nes galva visai nedirba...
Šį trečiadienį man nepavyks. Šventinė diena, yra planų su šeima smile.gif
Gal kitai savaitei ir galėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 29, 09:45)
tai kaip meetas buvo? as tai zinokit pamirsau! tik po keliu dienu dasilo, kad gi meetas buvo.. pff..
si 3dieni niekas neplanuoja? smile.gif


šį trečiadienį mes lekiam grynu oru pakvėpuoti į užmiestį tongue.gif
Atsakyti
aa.. tiksliai gi.. reik kartais ir i kalendoriu paziuret biggrin.gif
tai kt sav reiks vel uzklaust smile.gif

o kaip ten pasibuvot su vaikuciais? imanoma ramiai kavos isgert, kol jie toj vaiku zonoj uzsieme?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 04 29, 11:40)
aa.. tiksliai gi.. reik kartais ir i kalendoriu paziuret biggrin.gif
tai kt sav reiks vel uzklaust smile.gif

o kaip ten pasibuvot su vaikuciais? imanoma ramiai kavos isgert, kol jie toj vaiku zonoj uzsieme?


smile.gif tikrai galimaišgerti kavos, vaikai užsiėmę vaikų zonoje :)Mano dukrytei patinka ten smile.gif
Atsakyti
Na, tai susitinkam kitą savaitę ar ne? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes! Kadangi ankstesneme meete sudalyvauti nepavyko todel manau reiketu vistik istaisyti ta padeti smile.gif

Antradieni, ketvirtadieni ir penktadieni rodo kad ir apsiniauke bet be lietaus todel gal meginam ita savaitele Vingio parke pvz susimatyti? Kas uz?
Atsakyti