Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus leliukai :)

man kai apniuke norisi geriau kavinej sedet, nes lauke nelabai smagu... NEs dabar kai sauleta buvo, tai net pagalvot nesinorejo apie kokia blynine biggrin.gif o va tokia diena kaip sian tai vaziuociau i meeta smile.gif
Atsakyti
Jei tik ne antradienį, tai mielai prisijungsim jau. Kad ir kur bebūtų :-).
Atsakyti
Tada gal ketvirtadieni? KAs uz? Koks tinkamiausias laikas?
Atsakyti
As tai pat uz.Laka tik reikia nuspresti 4u.gif
Atsakyti
Mums geriau link vienuolikos. Bent 10.30 val. Bet derintumėmės prie daugumos.
Atsakyti
mums irgi madaug toks laikas tinka tai tada renkames tikslia vieta nes kaip ir laiko nebedaug liko smile.gif Kiek atvyks tiek vistik bus smagu pabendrauti kad ir keliom smile.gif

mano pasiulymas vingio parkas prie Arenos prie laiptu

Kokie butu dar pasiulymai? smile.gif

Laikas 10.30 val...
Atsakyti
QUOTE(tigriuke666 @ 2013 05 28, 10:07)
mums irgi madaug toks laikas tinka tai tada renkames tikslia vieta nes kaip ir laiko nebedaug liko smile.gif Kiek atvyks tiek vistik bus smagu pabendrauti kad ir keliom smile.gif

mano pasiulymas vingio parkas prie Arenos prie laiptu

Kokie butu dar pasiulymai? smile.gif

Laikas 10.30 val...

Mums tinka. Ketvirtadienį? Bijau pramiegot blush2.gif . Mums parkas tinka, nes žaidimų aikštelėj labai patinka smile.gif
Atsakyti
o kaip vingyje reikalai su erkem? skaiciau kad ju tnn labai daug ir siuo metu jos aktyvios? g.gif
Atsakyti
kaskart gasdina tom erkem vingyje bet realaus atvejo dar ne vieno negirdejau... todel negaliu pasakyti kaip ten su jom smile.gif

Garbanele taip ketvirtadieni smile.gif
Atsakyti
kazi kaip oras bus? galetu jau nelyti..
Atsakyti
sveikutės,

mes šį kartą pasuosim, o taip norėtumėm sudalyvauti...

Vingio paarke prieš kelis metus aš pati erkę pasigavau, turėjau Laimo ligą... Na bet svarbiausia, kad ne erkiniu encifalitu užsikrėčiau...
Atsakyti
mes irgi si kart pasuojam ax.gif
Atsakyti