Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(chorisste @ 2012 07 30, 20:22)
Gal palaikysit mane visiskai durna ir neissilavinusia, bet noriu paklaust, ar verta eiti i Vatikano muziejus ir Siksto koplycia? Noreciau pamatyti Siksto koplycia, aisku, bet turint omeny tai, kad zmoniu bus mase ir karsta, Romoj mes busim tik 2 dienas (cia musu vestuviu metiniu proga, pirmakart vaika seneliams paliekam, todel noris ne nusikalt is nuovargio, o atsipust truputi) ir dar priedo as nesu baisi menininke (tos freskos man beveik vienodos), tai ar tas visas Siksto koplycios grozis tai atperka ar geriau palikt kitam kartui? ar gal galima kazkaip papult tik i koplycia neinant per tuos muziejus visus? apsvieskite mane smile.gif

ir dar panasus klausimas apie Sant' Angelo pili-ar verta eit i vidu ten? prie jos pacios tai tikrai busim.

Na, as savo kuklia nuomone pasakysiu - verta eiti uzsideti pliusiuka ir, zinant, kad daugiau net ir atvykus i Roma, i Vatikano muziejus nebeeisit. O siaip - didinga, grazu, bet mes ziauriai pavargom ten doh.gif Eilej pralaukem virs dvieju vaandu (nors atejom dar pries atidaryma), dar man nepatiko, kad Siksto koplycia paciame Vatikano muziejaus gale. Pradzioje, iejus i muzieju, galima pasirinkti trumpesni kelia iki Siksto baznycios ar ilgesni. Mes pasirinkome ilgesni doh.gif Nu tai puse muziejaus ejom zmogus uz zmogaus vorele iki pat Siksto. Nusikalus net ir koplycios grozio deramai neivertinom, nes norejom tik kuo greiciau begti i gryna ora blush2.gif
Bet mes buvom pirmadieni (kuomet sakoma, kad buna daugiausia zmoniu) ir liepos pradzioj, kas yra didysis sezonas. Jei kitu laiku - gal ispudziai butu tik puikiausi 4u.gif Dabar ispudziai puikus, bet is karto prisimenamas tas nuovargis biggrin.gif Taigi reziumuojant - aplankyti karta gyvenime privaloma, bet gal turint daugiau laiko pacioje Romoje negu turesite Jus 4u.gif
Del Angelo pilies - pakankamai grazi panorama atsiveria nuo virsaus, tai prabegant neidomius dalykus, gana greitai galite praeiti pili 4u.gif Tuo labiau, kad einant ant stogo bilieto nereikia 4u.gif
Atsakyti
T.p. labai puikus vaizdas nuo San Pietro kupolo wub.gif Užlipimas kainuoja, bet tikrai verta. Aš jeigu neičiau į Vatikaną, tai ant kupolo tikrai lipčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2012 07 30, 19:46)
Del Angelo pilies - pakankamai grazi panorama atsiveria nuo virsaus, tai prabegant neidomius dalykus, gana greitai galite praeiti pili  4u.gif Tuo labiau, kad einant ant stogo bilieto nereikia  4u.gif


Va sito tai nezinojau, galvojau, kad tik su bilietu ant to stogo patenki. Tada tikrai eisim smile.gif
Labai aciu, merginos, uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2012 07 30, 20:22)
Gal palaikysit mane visiskai durna ir neissilavinusia, bet noriu paklaust, ar verta eiti i Vatikano muziejus ir Siksto koplycia? Noreciau pamatyti Siksto koplycia, aisku, bet turint omeny tai, kad zmoniu bus mase ir karsta, Romoj mes busim tik 2 dienas (cia musu vestuviu metiniu proga, pirmakart vaika seneliams paliekam, todel noris ne nusikalt is nuovargio, o atsipust truputi) ir dar priedo as nesu baisi menininke (tos freskos man beveik vienodos), tai ar tas visas Siksto koplycios grozis tai atperka ar geriau palikt kitam kartui? ar gal galima kazkaip papult tik i koplycia neinant per tuos muziejus visus? apsvieskite mane smile.gif

ir dar panasus klausimas apie Sant' Angelo pili-ar verta eit i vidu ten? prie jos pacios tai tikrai busim.


jei taip, neverta, nes dienų mažai turite.

S.Angelo - verta, jei įdomu istorija.
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2012 07 30, 20:22)
Gal palaikysit mane visiskai durna ir neissilavinusia, bet noriu paklaust, ar verta eiti i Vatikano muziejus ir Siksto koplycia?


Mes buvome 3 bd., bet as surizikavau ir ejau i Vatikano muzieku ( na, gal is tikruju, kad uzsideti pliusiuka ) smile.gif
bet man labai patiko Siksto koplycia ( atpirko ir laika ir pinigus )
nors siaip as pralekiau gal per truputi daugiau kaip per valanda blush2.gif
na, dar Rafaelio sales labai vertos demesio...

zodziu, as tai eiciau... smile.gif
nezinau, gal dabar srautai didesni ir karsciai, mes buvom vasario men., ir tai ir tada spustys buvo...
Atsakyti
Gal atsiras, kas galėtų pakomentuoti mūsų pasirinktą vietą? Žiūrinėju Via della Scala gatvelėje (Trastevere) esančius apartamentus g.gif Ar geriau Via Zanazzo Giggli g.gif Visiškai nesusigaudau, kas gerai, o kas ne doh.gif Tikiuosi, kad po pirmojo apsilankymo Romoje viskas bus daug aiškiau biggrin.gif

Ir gal esat užsakinėjusios per http://www.rentalinrome.com/ ? Ar tai patikimas puslapis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margot: 04 rugpjūčio 2012 - 12:30
QUOTE(margot @ 2012 08 04, 13:29)
Gal atsiras, kas galėtų pakomentuoti mūsų pasirinktą vietą? Žiūrinėju Via della Scala gatvelėje (Trastevere) esančius apartamentus g.gif Ar geriau Via Zanazzo Giggli g.gif Visiškai nesusigaudau, kas gerai, o kas ne doh.gif Tikiuosi, kad po pirmojo apsilankymo Romoje viskas bus daug aiškiau biggrin.gif

Ir gal esat užsakinėjusios per http://www.rentalinrome.com/ ? Ar tai patikimas puslapis?

Jei google žemėlapis teisingai rado tą Zanazzo Giggli gatvę ir ji yra prie Vatikano, tai aš greičiausia iš šių dviejų rinkčiausi šią. Viskas priklauso nuo keliautojų pomėgių. Aš, pvz, miestuose su metro, dažniausia jais ir važinėju, o Via della Scala gatvė yra labai toli nuo metro, tai vakarais pavargus grįžti yra nemažas kelias...

O puslapis patikimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2012 08 04, 15:20)
Jei google žemėlapis teisingai rado tą Zanazzo Giggli gatvę ir ji yra prie Vatikano, tai aš greičiausia iš šių dviejų rinkčiausi šią. Viskas priklauso nuo keliautojų pomėgių. Aš, pvz, miestuose su metro, dažniausia jais ir važinėju, o Via della Scala gatvė yra labai toli nuo metro, tai vakarais pavargus grįžti yra nemažas kelias...

O puslapis patikimas 4u.gif


Ačiū 4u.gif
O metro man rūpi mažiausiai - važiuoju jais tik į miesto pakraščius.


O kaip Piazza Navona kvartalas? Gal jaukesnis už Trastevere? Apskritai, kur jūs rinktumėtės gyventi (išskyrus Termini)? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(margot @ 2012 08 05, 08:26)
Ačiū 4u.gif
O metro man rūpi mažiausiai - važiuoju jais tik į miesto pakraščius.
O kaip Piazza Navona kvartalas? Gal jaukesnis už Trastevere? Apskritai, kur jūs rinktumėtės gyventi (išskyrus Termini)? biggrin.gif

Jaukumo Trastevere nors vežimais vežk biggrin.gif. Rimtai. Bet iš dviejų tavo adresų tai tikrai geresnis pirmas (Via della Scala), nors komentaras dėl atstumų ir viešojo transporto irgi teisingas - toje Trastevere pusėje jis yra praktiškai nonexistant. Piazza Navona yra labai graži, aplink ją gyvos gatvės, daug veiksmo ir žmonių, bet mano meilė yra Trastevere, todėl aš visiems rekomenduoju tiktai ją. Ji apšepus bet labai miela ir vakarais labai tusovna, ne tik turistai bet ir pusė romiečių susirenka ten praleisti vakaro. Pagrindinis veiksmas vyksta aikštėje prie Santa Maria in Trastevere ir krantinėje, o šoninėse gatvelėse triukšmo nesijaučia, miegot turėtumėt ramiai smile.gif.
Atsakyti
kas liecia viesbucius,tai turite patys iskart apsispresti ko jus vaziuokate i roma?mes gyvenome -Embassy-tai banku rajonas ir niekad i kita nekeisciau.visa diena pravaikstote,o po to jaukiame ,be surmulio rajone su italais kartu vakarieniaujate!cia kiekvieno zmogaus asmeninis pasirinkimas. tik negyvenciau niekad kinieciu kvartale,tai zemiau termini!,mes is ten begte begom!Embassy-arti borgezes sodu ir ispanisku laiptuku,ir super personalas,kuris viska paaiskina ir isaiskina!neturiu laiko,bet mielai veliau atsakysiu i visus klausimus. jaunimui gyventi-gal prie panteono,bet nors mano drauge baigusi dailes akademija,o ir as tipo prie meno,tai mums Trastavereje-visai-nepatiko!nu-kiek zmoniu,tiek nuomoniu! atsiprasau uz klaidas
Atsakyti
Aš taip pat rinkčiausi Trastevere wub.gif Vakarais iš ten nesinori išeiti. Mes gyvenome prie Trevi, ten irgi labai faina 4u.gif
O Termini rajonas labai šiaip sau, skuodėm iš ten net dienos metu doh.gif
Atsakyti
Visgi pasirinkome Trevi apylinkes, nes Trastevereje po nusiziureto buto langais buvo net kelios kavines. Megstu linksmybes, kai pati jose dalyvauju, o jeigu tektu klausytis lebavimu po langais, tai nelabai kas biggrin.gif

Dabar dar vienas klausimas jau pazistantiems Roma: kur patartumete apsipirkti? Londone yra Oxford str., Paryziuje, tarkim, - rue de Rivoli, kur visos pagrindines parduotuves issidesciusios vienoje arterijoje, ir tai yra patogu. O Romoje? Aisku, smaguma yra palandzioti po mazas bevardes krautuveles, bet yra poreikis ir dideliems tinklams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margot: 09 rugpjūčio 2012 - 12:14