Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(BOLEYN @ 2012 08 07, 11:53)
Aš taip pat rinkčiausi Trastevere  wub.gif  Vakarais iš ten nesinori išeiti. Mes gyvenome prie Trevi, ten irgi labai faina  4u.gif
O Termini rajonas labai šiaip sau, skuodėm iš ten net dienos metu  doh.gif


Termini paryciais nera pati maloniausia vieta, bet jau diena ten bent jau is baimes nera ko skuosti. Judrus rajonas, daug atvykstanciu, isvykstanciu.

Tiesa, o kinieciu rajonas toks tikrai siaip sau. Kiek ejom pesciom, tai nepatiko. Tokia piguva. Pritariu Ilonai, kiekvienam - savo. Galu gale kai kurie rajonai turi ir savo kaina..
Atsakyti
Dabar dar vienas klausimas jau pazistantiems Roma: kur patartumete apsipirkti? Londone yra Oxford str., Paryziuje, tarkim, - rue de Rivoli, kur visos pagrindines parduotuves issidesciusios vienoje arterijoje, ir tai yra patogu. O Romoje? Aisku, smaguma yra palandzioti po mazas bevardes krautuveles, bet yra poreikis ir dideliems tinklams.

Šioje temoje buvo rašyta ir pati galiu patvirtint,kad yra 2 pagrindinės gatvės apsipirkti:Via Nazionale ir Via del Corso ir taipogi yra daug parduotuvių pačiam Termini,ne vien tiktai McDonald's,Mr.Panino,Chef Express ar Autogrill,Nike parduotuvė yra viršuj,taip pat vaikštant po Termini ir nusileidus žemyn.Populiariausia parduotuvė Romoj yra Benettonas,jų yra kokios 3-4,tada Zara,Geox,Nike,Bata,H&M,Replay,Oviesse,Stefanel,Yamamay,7 camicie,Tezenis,Mango,Furla,Segue,Max Mara,Calzedonia,Motivi,Pompea,Accessorize,Carpisa,Sixty,taip pat Termini yra Sisley parduotuvė.Tik įdomu,ar dabar vyksta išpardavimai,nes kai buvau Romoj prieš mėnesį,tai parduotuvėse buvo neblogas turistų srautas biggrin.gif Via Nazionale yra netoli Terminio,praėjus Piazza della Repubblica,o Via del Corso yra toliau nuo Via Nazionale,reikia nuo Terminio važiuot 40 ar 64 autobusu ir išlipt Piazza Venezzia stotelėj,truputį paeit tiesiai ir pirmas posūkis į dešinę smile.gif
Atsakyti
Kaip manote ar ten automobilį nomuotis a geriau su savo važiuoti?Turbūt abiem atvejais suma ta pati gaunasi.
Atsakyti

Sveikos,
Norėjau paklaust apie kainas Romoje per Kalėdas, jos turbūt didesnes? Gal net neverta planuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatouille @ 2012 08 10, 01:16)
Šioje temoje buvo rašyta ir pati galiu patvirtint,kad yra 2 pagrindinės gatvės apsipirkti:Via Nazionale ir Via del Corso ir taipogi yra daug parduotuvių pačiam Termini,ne vien tiktai McDonald's,Mr.Panino,Chef Express ar Autogrill,Nike parduotuvė yra viršuj,taip pat vaikštant po Termini ir nusileidus žemyn.Populiariausia parduotuvė Romoj yra Benettonas,jų yra kokios 3-4,tada Zara,Geox,Nike,Bata,H&M,Replay,Oviesse,Stefanel,Yamamay,7 camicie,Tezenis,Mango,Furla,Segue,Max Mara,Calzedonia,Motivi,Pompea,Accessorize,Carpisa,Sixty,taip pat Termini yra Sisley parduotuvė.Tik įdomu,ar dabar vyksta išpardavimai,nes kai buvau Romoj prieš mėnesį,tai parduotuvėse buvo neblogas turistų srautas biggrin.gif Via Nazionale yra netoli Terminio,praėjus Piazza della Repubblica,o Via del Corso yra toliau nuo Via Nazionale,reikia nuo Terminio važiuot 40 ar 64 autobusu ir išlipt Piazza Venezzia stotelėj,truputį paeit tiesiai ir pirmas posūkis į dešinę smile.gif

Ačiū, Ratatouille. Termini šiaip jau stengsimės aplenkti. Mane labiau domintų tokie prekybos centrai kaip "La Rinascente". Kol kas tik vieną jį ir išgūglinau. Gal yra ir kitų tokio tipo supermarketų?
Atsakyti
QUOTE(margot @ 2012 08 16, 15:22)
Ačiū, Ratatouille. Termini šiaip jau stengsimės aplenkti. Mane labiau domintų tokie prekybos centrai kaip "La Rinascente". Kol kas tik vieną jį ir išgūglinau. Gal yra ir kitų tokio tipo supermarketų?


Yra ir daugiau tų supermarketų Romoj,wikipedijoj rašo,kad yra šie 4 didžiausi Romos supermarketai:"Euroma2","Porta di Roma","Roma Est" ir "Parco Leonardo",dar google itališkai suvedžiau supemarketai Romoj,tai dar yra "Cinecittà2" supermarketas
Atsakyti
Hm, visi paminėtieji yra kažkur priemiesčiuose, kaip suprantu. O štai čia gal kažkam dar pravers - radau populiariausius centrus miesto širdy. O ir prekės kiek kito pobūdžio, nei tuose priemiestiniuose moluose:
http://www.lonelypla...epartment-store
(čia pirmoje vietoje kažkodėl Zara minima biggrin.gif) http://www.inromenow...DeptStores.html
Atsakyti
jungiuosi ir aš prie keliaujančių į Romą. Bilietai rugsėjo pabaigai nupirkti, viešbutis užsakytas, dabar tik maršrutą liko susidėliot. Kadangi būsim tik 4 dienas norisi kuo daugiau pamatyti, gal net iki Pompėjos ir Vezuvijaus palėkti jei užteks jėgų ir vaikai atlaikys tokį tempą, nes šiaip mes pasyvūs poilsiautojai, o čia kaip suprantu gausis aktyvi pažintinė kelionė smile.gif

Noriu paklaust mergaičių kas važinėjo miesto autobusais - ar gerai angliškai išskaičiau, kad bilietukų autobusuose neparduoda, juos reikia prieš tai tabako ar kitokiose kioskose įsigyti? ir tada autobuse kažkur pažymėti, ar vairuotojui parodyti blush2.gif tiesiog Lietuvoj kokį 15 metų neteko viešuoju transportu važiuoti, tad net neįsivaizduoju kokia tvarka autobusuose, ypač svetur.
Atsakyti
Nežinau kas ir kodėl sako, kad autobuse bilietų neparduoda. Įlipi į autiką, netoli vairuotojo yra didelis aparačiukas, įmeti eurą ar kiek ten ir išlenda bilietukas. Jokių kioskų nereikia. Tas bilietas tinka važiuot autobusais ir metro tam tikrą laiką, pagal kainą.
Atsakyti
Turiu bilietus rugsėjo pradžiai. Sakykit, kaip dėl Vatikano muziejų, ar verta iš anksto pirkt bilietus, ar tikrai tokios baisios eilės ten būna? Aš jau nusipirkau, tai dabar jei nebus tų eilių, tai pasiusiu, rezervacija 4€ vistik..
Atsakyti
Sveikos, merginos,
turiu tokį klausimą. Kas man gali paaiškinti, kuo skiriasi apgyvendinimas studijoje nuo kokio paprasto b&b ar viešbučio? Kainos studijos gerokai pigesnės nei kambario, o patogumų, bent jau mano manymu, tikrai daugiau:daugiau erdvės, virtuvėlė, dušas/vonia, poilsio zona etc...
Įsigijome bilietus į Romą spalio 13-16 dienomis, dabar intensyviai ieškau nakvynės smile.gif Užklausiau ir Villa lituania, bet jie nieko kol kas neatsako g.gif
Atsakyti
Mes praeitais metais nakvojome čia: NightandDay, superinis B&B thumbup.gif Kambariai puikūs, yra virtuvėlė (kavos, arbatos- nemokamai), šeimininkė taip pat puiki 4u.gif O labiausiai mums patiko vieta - 5 min. iki Trevi fontano wub.gif
Mokėjom 50 eur. už naktį smile.gif
Atsakyti