Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Emsija @ 2012 06 14, 14:40)
neisivaizduoju, sako, kad jei virs 70 ltl, tada lyg apmuitint gali, bet jie ant siuntinio visada raso gift, tai gal tada ir neapmuitintu. Bet nors viena kart ir gift rase ant siuntinio, bet gavau ji atplesta ir lakai buvo isvynioti, tai gal tikrino kas viduj vis tiek:) Siaip nesu daugiau triju laku is vieno pardavejo vienu metu pirkusi, tai nelabai ir galejo man mokesciu uzdet, nezinau, kaip but buve, jei didesnis siuntinys butu...
Papildyta:
Dabar laukiu penkiu laku is vieno pardavejo, tai jau gali man mokescius uzdet  g.gif  na paziuresim:)
Papildyta:
http://www.amazon.co...=A33FD3Y4Y2KL4K

cia beautyland nuoroda, jie uz viena laka ima viena siuntimo mokesti, nesvarbu ar tu desimt laku ar viena imsi, tas pats 3.99 siuntimo mokestis uz viena buteliuka. Tikiuosi atsidarys.


Aciu labai uz info o kokie dar be beautyland pardavejai nebrangiai siuncia gelisha i Lt ?

Atsakyti
Gal galit man patarti(didžiają dalį skiačiau temų)-viską darau pagal taisykles,ar bent taip man atrodo blush2.gif bet nagų galiukai vistiek nutrupa po 4-5dienų,bet nutrūpa kažkaip keistai-vis tie patys trus nagai-jau 5 bandymas ir tas pats.Dariausi su hugo nails priemonėmis bond ir no wipe topu.lakai kitų firmų.
dariau viską taip:
spiritu papurškiau(prepo neturiu)
su blokeliu truputi padildžiuoju,nuvalau su šepetuku
bondo sluoksni-lempa 2 min
lakas 2min,vėl lakas 2min,
topas ir vėl 2min,na po kėkvieno sluoksnio galiukus tepteliu...na nesuprantu kas darosi-niekaip ilgiau savaitės neiūnu,tenka visi nusiimti doh.gif
skaičiau,kad gal visgi prepo reiktų g.gif jei taip nelaiko
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2012 06 14, 15:18)
Gal galit man patarti(didžiają dalį skiačiau temų)-viską darau pagal taisykles,ar bent taip man atrodo blush2.gif  bet nagų galiukai vistiek nutrupa po 4-5dienų,bet nutrūpa kažkaip keistai-vis tie patys trus nagai-jau 5 bandymas ir tas pats.Dariausi su hugo nails priemonėmis bond ir no wipe topu.lakai kitų firmų.
dariau viską taip:
spiritu papurškiau(prepo neturiu)
su blokeliu truputi padildžiuoju,nuvalau su šepetuku
bondo sluoksni-lempa 2 min
lakas 2min,vėl lakas 2min,
topas ir vėl 2min,na po kėkvieno sluoksnio galiukus tepteliu...na nesuprantu kas darosi-niekaip ilgiau savaitės neiūnu,tenka visi nusiimti doh.gif
skaičiau,kad gal visgi prepo reiktų g.gif jei taip nelaiko

man atrodo nuriebalinti ( jus naudojat spirita) PO pasiausimo. O su prepu laikytu ilgiau, merginos bande- raso kad tikrai geriau laiko.
Atsakyti
Galetum paskaitinet sita temute, rastum nemazai informacijos, kur, per ka, kokiuose puslapiuose merginos perka 4u.gif Turbut nebenori kartotis, todel neberaso. As perku viska per ebay ir amazon be tarpininkiu, yra pardavejas amazone BEAUTYLAND kuris siuncia i Lietuva nebrangiai. Manau tau vertetu paziuret ar ne pigiau gautusi atskirai susipirkt, o ne visa rinkini, kuriame yra toks dalykas kaip nagu aliejukas, kuri gali ir kitu firmu pigiau nebloga gaut... O tu butent sitos firmos priemoniu nori? Per ebay perkant taip pat tikrai ne tas pats kas Lietuvoje, ypac jei ne viena priemone perki...
[/quote]

Labai aciu uz atsakymus, na tikriausiai butu pigiau susipirkti viska atskirai, bet harmony gelish priemones (ne spalvos) tai beveik tas pats gaunas su siuntimu, arba as kazka netaip skaiciuoju doh.gif blush2.gif
Na o kokiu dar firmu yra kurios butu neblogos? As tiesiog zalia visai lakavime, tai pagal atsiliepimus geriausi gelishai, bet gal as klystu? g.gif
Gal tuomet patartumete kokios firmos geriau butu nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jekaterina00,2012 06 14, 16:39]
Galetum paskaitinet sita temute, rastum nemazai informacijos, kur, per ka, kokiuose puslapiuose merginos perka 4u.gif Turbut nebenori kartotis, todel neberaso. As perku viska per ebay ir amazon be tarpininkiu, yra pardavejas amazone BEAUTYLAND kuris siuncia i Lietuva nebrangiai. Manau tau vertetu paziuret ar ne pigiau gautusi atskirai susipirkt, o ne visa rinkini, kuriame yra toks dalykas kaip nagu aliejukas, kuri gali ir kitu firmu pigiau nebloga gaut... O tu butent sitos firmos priemoniu nori? Per ebay perkant taip pat tikrai ne tas pats kas Lietuvoje, ypac jei ne viena priemone perki...
[/quote]

Labai aciu uz atsakymus, na tikriausiai butu pigiau susipirkti viska atskirai, bet harmony gelish priemones (ne spalvos) tai beveik tas pats gaunas su siuntimu, arba as kazka netaip skaiciuoju doh.gif blush2.gif
Na o kokiu dar firmu yra kurios butu neblogos? As tiesiog zalia visai lakavime, tai pagal atsiliepimus geriausi gelishai, bet gal as klystu? g.gif
Gal tuomet patartumete kokios firmos geriau butu nusipirkti 4u.gif
[/quote]


del firmu gerumo, tai cia amzina gincu tema, reiktu tau pasibandyt kelias ir ziuret kas tinka, man (nors tikrai as ne rodiklis, nes tik sau ir savo seimos moterims lakavima darau) labai patinka EzFlow Trugel, IBD just gel polish. Girdejau, bet nebandzius kad labai geri yra LaChat, Red Carpet Manicure, Opi, Orly ir tt...
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 17:38)
man atrodo nuriebalinti ( jus naudojat spirita) PO pasiausimo. O su prepu laikytu ilgiau, merginos bande- raso kad tikrai geriau laiko.


tai bandžiau ir po ir priešsmile.gif dar dabar bandžiau vieną rsanka ilgiau lempoje laikyti ne po 2 min o po 3 tai vieno kraščiukas nago truputi atsilupes.o kita kaip minėjau-jau ryt teks pora pirštukų keisti..
žiūriu mergaitės užvedėte pokalbį kas ir kur pigiua? aš asmeniškai perkuosi lakus ebayjuj-žymiai pigiau-na neperkų tų pačių pigiausių-vieną turiu tokį už 1,5dolco lotuliukas.gif tai prasikeikiau su juo doh.gif
Atsakyti
merginos
ar kas buvote nagavitoj kursuose ilgalaikio dizaino lakavime?


prasau atsakykit ar verta eiti?
Atsakyti
QUOTE(zymanau @ 2012 06 14, 15:18)
Gal galit man patarti(didžiają dalį skiačiau temų)-viską darau pagal taisykles,ar bent taip man atrodo blush2.gif  bet nagų galiukai vistiek nutrupa po 4-5dienų,bet nutrūpa kažkaip keistai-vis tie patys trus nagai-jau 5 bandymas ir tas pats.Dariausi su hugo nails priemonėmis bond ir no wipe topu.lakai kitų firmų.
dariau viską taip:
spiritu papurškiau(prepo neturiu)
su blokeliu truputi padildžiuoju,nuvalau su šepetuku
bondo sluoksni-lempa 2 min
lakas 2min,vėl lakas 2min,
topas ir vėl 2min,na po kėkvieno sluoksnio galiukus tepteliu...na nesuprantu kas darosi-niekaip ilgiau savaitės neiūnu,tenka visi nusiimti doh.gif
skaičiau,kad gal visgi prepo reiktų g.gif jei taip nelaiko

o tai jus bazes netepat?? O bondo nereikia lempoje laikyt.
Atsakyti
QUOTE(donatiki @ 2012 06 14, 18:43)
o tai jus bazes netepat?? O bondo nereikia lempoje laikyt.

Tikrai, gi prepas ir bondas tai tas pats ir i lempa nekisamas, butina baze.

Rodau raudonus koju nagus, cia kur is ebay pirkau pigu laka is honkongo, tepta 2 sluoksniai lako:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 14 birželio 2012 - 20:49
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 21:45)


Rodau raudonus koju nagus, cia kur is ebay pirkau pigu laka is honkongo, tepta 2 sluoksniai lako:


wub.gif Koks grooozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 06 14, 20:57)
wub.gif Koks grooozis thumbup.gif

Aciu 4u.gif
Ir tikrai man asmeniskai kokybe nenusileidzia nuo harmony gelish, kuri turiu, tik kvapu, kaip kai kas pastebejo doh.gif
Cia spalva P067:
http://www.ebay.co.u...#ht_6638wt_1438
Atsakyti
QUOTE(sylvia @ 2012 06 14, 19:35)
merginos
ar kas buvote nagavitoj kursuose ilgalaikio dizaino lakavime?
prasau atsakykit ar verta eiti?

Jau merginos kelis kart yra atsake, del smalsumo verta, bet koleikas nei vienai lyg ir neatsipirko ,butent naudojama daile, pats seminaras.
Atsakyti