Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Emsija @ 2012 06 14, 13:32)
Kur tu palaikei? Neacetoniniame lake? Kas cia toks yr? smile.gif

Ta prasme, jog vata vilgiau su laku be acetono ir tada palaikiau apie 3 min (apsukta folija) smile.gif Paprasciausias lako valiklis, kurio yra visur (pirkau Eurokos) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 16:38)
man atrodo nuriebalinti ( jus naudojat spirita) PO pasiausimo. O su prepu laikytu ilgiau, merginos bande- raso kad tikrai geriau laiko.

Kaip rašiau - man pasitvirtino. Su prepu laiko zymiai geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 21:45)
Tikrai, gi prepas ir bondas tai tas pats ir i lempa nekisamas, butina baze.

Rodau raudonus koju nagus, cia kur is ebay pirkau pigu laka is honkongo, tepta 2 sluoksniai lako:
user posted image
user posted image



Grooozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 21:45)

Rodau raudonus koju nagus, cia kur is ebay pirkau pigu laka is honkongo, tepta 2 sluoksniai lako:


Tikrai kaip gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 22:02)
Aciu  4u.gif
Ir tikrai man asmeniskai kokybe nenusileidzia nuo harmony gelish, kuri turiu, tik kvapu, kaip kai kas pastebejo  doh.gif
Cia spalva P067:
http://www.ebay.co.u...#ht_6638wt_1438



nu gi as ta kvapa pastebejau ax.gif bet ne sitos firmos as kinietiska laka pirkau ir del eksperimento susigundziau sitos pabandyt, uzsisakiau blizguti balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 06 14, 21:36)
nu gi as ta kvapa pastebejau ax.gif bet ne sitos firmos as kinietiska laka pirkau ir del eksperimento susigundziau sitos pabandyt, uzsisakiau blizguti balta smile.gif

Kruvele ne maza stovi pas mane tu laku, drauges paprase nupirkt, tureciau tipsu - palakuociau. Yra dveji bliguciai ir nzn... man tai siaip sau, tie blizguciai taip ant sepetuko kruvomis, tirsta tu blizguciu, bet as kadangi neturejusi tu blizgalu tai nzn, gal taip turi buti unsure.gif
Atsakyti
na aš ir kvaiša-šneku apie vieną rašau kitą doh.gif base tepu ir į lempą biggrin.gif bondo neturiu.
bet vat nutepiau draugei-jai dvi dienas telaikė-visi sakė gražiai nusilupo g.gif šiaip pas ją mažiukai nagiukai ir labai silpni,pažeisti,galvoju gal dėl to,nes sakė ir kojų taip pat....na kojų ir trumpučiukai pas ją-net nebuvo kaip kraščiukų užtept...
ir dar kvailas klausimas-ką darot jei matote kad labai sluoksniojasi nagučiai?puskei dariau-tai taip gaila buvo su blokeliu zulinti-nes labai daug reikėjo lyginti-tiesiog pusė nago viršaus lupasi...šiaip jai atlaikė normaliai tik vat tie nagiukai kur nusidildino jie ir nulūžo doh.gif
atrodo smagus dalykėlis tas ilgalaikis-bet vat kiek klausimų iškyla darant....
Papildyta:
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 14, 23:02)
Aciu  4u.gif
Ir tikrai man asmeniskai kokybe nenusileidzia nuo harmony gelish, kuri turiu, tik kvapu, kaip kai kas pastebejo  doh.gif
Cia spalva P067:
http://www.ebay.co.u...#ht_6638wt_1438


šitas labiausiai smirdi ir jis turi polinki truputi tirštėti kai nereikia...tos firmos turiu tik vieną buteliuką.jei iš kinų Gelpolish syster-tas net sakyčiau kvepia biggrin.gif man ne viena rimta manikiūrininkė patarė,kad dėl lako nesukčiau galvos ir į juos daug neinvestuočiau-svarbiausia geri pagrintai ir topai mirksiukas.gif nes lakas jei nemoki tepti tai ir brangiausias negražiai tepsis mirksiukas.gif
Atsakyti
Atejo mano ''primeris''. Taip buvo parasyta, kai pirkau, skaitau dabar aprasyma:
Apply befor primer doh.gif Nusisaut, tai ka as cia nusipirkau????? Grrrrr.... Na bandysiu vistiek.
Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2012 06 15, 09:39)
Atejo mano ''primeris''. Taip buvo parasyta, kai pirkau, skaitau dabar aprasyma:
Apply befor primer  doh.gif Nusisaut, tai ka as cia nusipirkau????? Grrrrr.... Na bandysiu vistiek.

parodyk koki tu ten siunteisi ? unsure.gif
Atsakyti
http://www.facebook....9...pe=1&ref=nf

Naujosios HG ant tipsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 06 15, 08:42)
parodyk koki tu ten siunteisi ? unsure.gif

http://www.ebay.co.u...49#ht_599wt_911
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 06 15, 09:46)

bigsmile.gif bigsmile.gif kokie groziai

Aurelia drasiai naudok, as vietoj tokio naudoju paprasta spiriteli,nes cia dehidratorius, nago ploksteles nuriebalinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 15 birželio 2012 - 09:00
QUOTE(Jolkuce @ 2012 06 15, 08:58)
bigsmile.gif  bigsmile.gif kokie groziai

Aurelia drasiai naudok, as vietoj tokio naudoju paprasta spiriteli,nes cia dehidratorius, nago ploksteles nuriebalinimui.

JOLKUCE, bet cia gi ne primeris kaip suprantu, nu gi as itariu, kad nuriebalinu gi ir su tuo skysciu, kuris skirtas lipnumui nuimti unsure.gif Na tuoj savo broskems pietus darau ir eisiu lakuotis bigsmile.gif Ikelsiu foto po to, nagai tik trumpi, kol sito Sh laukiau, tai nagas nuluzo, teko trumpint visus doh.gif
Atsakyti