Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(denaxa @ 2015 05 22, 10:59)
man kai buvo uzsikirtes centrinis ir nejo nei uzrakinti, nei atrakinti masinos, niekaip negalejau rasti kas sutvarkytu, tai kiekvienoj vietoj kur negalejau sutvarkyti prasiau rekomendaciju- gal zino kas galetu... tai pervaziavus per kelias vietas (zmones net skambino del manes smile.gif ) suradau tokius super duper ir labai nebrangininkus "signalscikus"  thumbup.gif  Tai va taip panasiai irgi galima susirasti kazka visai neblogo  4u.gif
drinks_cheers.gif aš lygiai taip pat darau, kai susiduriu su problema, kurios mano patikrinti meistrai negali sutvarkyti. Ne visada tos rekomendacijos pasitvirtina (kartą ant prastoko automatų meistro užtaikiau, bet jie gana retai sutinkami, tai nesistebiu per daug), bet visada pravartu pasiklausinėti. Būtent tokiu būdu aš radau superinį elektriką.
Atsakyti
Kur geriausia remontuoti kondicionierių? T.y. kur padarytų tik ką reikia, kokybiškai ir kur duoda ilgiausią garantiją? Nors geriausia garantija būtų geri atsiliepimai ir rekomendacijos smile.gif
Taip pat būčiau dėkinga ir už informaciją kur nesikreipti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 31 gegužės 2015 - 08:59
QUOTE(Owly @ 2015 05 31, 09:55)
Kur geriausia remontuoti kondicionierių? T.y. kur padarytų tik ką reikia, kokybiškai ir kur duoda ilgiausią garantiją? Nors geriausia garantija būtų geri atsiliepimai ir rekomendacijos smile.gif
Taip pat būčiau dėkinga ir už informaciją kur nesikreipti.


Jungiuosi prie klausimo, man taip pat aktualu
Atsakyti
O miestus rekomenduojantys telepatiškai atspėti turi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2015 06 03, 18:54)
O miestus rekomenduojantys telepatiškai atspėti turi? smile.gif

;Taigi raso sone, kad svajonese lotuliukas.gif Kur ten tie musu svajoniu meistrai? rolleyes.gif
Atsakyti
Kas Kaune gerai tvarko Subaru generatorius?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėjau pasidomėti, gal kuri nors iš čia esančių kauniečių žino, ar gali rekomenduoti kokį meistriuką, ar nebrangų autoservisa Kaune (geriausia būtų Šilainiuose ar bent jau šalia jų). Skubiai reikia pakeisti stabdžių kaladėles, žvakes. Būčiau dėkinga už bet kokia info blush2.gif Ačiū.
Atsakyti
Merginos, patarkite gerą automobilių elektriką Vilniuje. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FastDrop @ 2015 10 02, 08:40)
Sveikos  4u.gif

Norėjau pasidomėti, gal kuri nors iš čia esančių kauniečių žino, ar gali rekomenduoti kokį meistriuką, ar nebrangų autoservisa Kaune (geriausia būtų Šilainiuose ar bent jau šalia jų). Skubiai reikia pakeisti stabdžių kaladėles, žvakes. Būčiau dėkinga už bet kokia info  blush2.gif Ačiū.


Laba, teko susidurti su panašia problema, dalinuosi nesena savo patirtimi:
Kaimynas padėjo pagal skelbimą nusipirkti 8 metų senumo Tojotą. Po pirkimo paaiškėjo, kad reikia daug ką tvarkyti. O reikalų - visa krūva: keisti dirzelius, filtrus, tepalus, - kaip ir priklauso po pirkimo. O kur dar žieminių padangų klausimas...
Maža to - dar pradėjo sankaba strigti, kažkas su granata. Vienžo, atrask, moteriške, laiko po servisus trintis ir su meistrais šneketi. Ir čia man draugė duoda kontaktus tokio vyruko, užsiimančio mašinų priežiūra. Jis man apsiima viską padaryti: detales supirkti (su nuolaidom!!!) ir mašinos remontu pasirūpinti. Taipogi suteikia garantija ir prisiima atsakomybę. Jis mano draugės ne pirma mašina taip rūpinasi: paruošia ir pravaro techninę apžiūrą, primena kada ką reikia automobiliukui daryti. Ir vualia! Trys dienos ir mano mašina sutvarkyta! Mašinytę atgavau apautą žieminėm padangom, praėjusia tech. apžiūra ir išvalytu salonu. Nei laukti, nei šalti, nei servise blondine jaustis smile.gif. Ir kaina paslaugos padori. Sakiau prašysiu ir toliau mano mašiniuką "kuruoti". Jis sakė parašys sms, primins kada reikės vėl tepalus keisti. Gal visai neblogas dalykas?

Įmetu tlf, gal kam reikės: Gintaras, mob. tel. nr. 8 614 93899, čia Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintagu: 12 lapkričio 2015 - 20:33
Kažkur jau mačiau labai panašų tekstą lotuliukas.gif
Atsakyti
tokius elementarius dalykus geriau pačiam prisiminti ir pasirūpinti, negalima tiek supratimo neturėt, kad kažkas primintų, kada tepalus keist. Gal dar ir už komunalines buto reikia priminimo tuomet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 12, 21:34)
Kažkur jau mačiau labai panašų tekstą  lotuliukas.gif

Matyt tikrai gera ir reikalinga paslauga. To vaikino kontaktus mano draugė gavo iš konsultanto mašinų detalių parduotuvėje. Man patiko kad nereikia gaišti laiko ir sukti galvą.
Papildyta:
QUOTE(džu @ 2015 11 13, 09:54)
tokius elementarius dalykus geriau pačiam prisiminti ir pasirūpinti, negalima  tiek supratimo neturėt, kad kažkas primintų, kada tepalus keist. Gal dar ir už komunalines buto reikia priminimo tuomet  doh.gif

Kad gyvenimo tempas toks, kad vos spėji sekti informaciją ir su ja tvarkytis. Keičiant tepalus po kapotu paklijuoja tokį lipduką, prie kokios ridos bus kitas keitimas. Bet sakykit man, gerbiamosios, kada reikia keisti filtrus? O stabdżių skystį? Kada papildyti kondicionierių? Kiek mm liko padangų nusidėvėjimo? Džiaugiuosi už jus, kad jūs turite rūpestingus vyrus (draugus, brolius, tėvus, - tuos kam nuoširdžiai rūpi jūsų saugumas). Aš, deja, tokios laimės neturiu. O per mėnesį darbo reikalais "susuku" du - du su puse tūkstančio km. Tad man tie tepalai... visai nesinori sukti dėl jų galvos. Man reikalinga tvarkinga, važiuojanti, nekelianti rūpesčio ir, - svarbiausia! - saugi mašina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintagu: 13 lapkričio 2015 - 21:54