Įkraunama...
Įkraunama...

Geri servisai

QUOTE(denaxa @ 2016 01 10, 14:35)
Geras elektrikas- retenybė. Man šitą reikalą sutvarkė servise prie Akropolio. Ten iš vienos pusės yra raktinė- avarinis spynų atidarymas, signalizacija ir pan., o užvažiavus iš kitos pastato pusės yra garažas- tai va ten elektrikai neblogi, ten pas tokį Aleksandrą darau visus keblius užraktų reikalus. Diagnostika ir t.t., gal galėtų pagelbėti. Galiu dar pasakyti kur nevažiuoti- į Autoelektroniką, ten pinigus paims, o darbo nepadarys biggrin.gif

man atrodo kad šitas lyg ir smile.gif : http://avarinis-atra....lt/kontaktai/#


Aciu labai, ziuresiu, reikia tvarkytis smile.gif
dabar net nesmagu kur palikt masina, niekam ji lyg ir nereikalinga, bet maza kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 14, 15:18)

Tepalus keičiu atsižvelgiant į tai kaip jie atrodo- joks pašalinis žmogus man to, deja, nepasakys  ax.gif

O kaip jie tada kai jau nusprendžiat keisti atrodo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2016 01 11, 13:58)
O kaip jie tada kai jau nusprendžiat keisti atrodo?  smile.gif


Spalva pasako kada keisti jau reikia smile.gif + variklis pradeda jų kažkiek valgyti, kai jau link keitimo reikalas artėja. Dar pauostyti galima- kvapas irgi tepalų keičiasi naudojimo eigoj, hihi... lotuliukas.gif Nežinau, kaip galima nupasakoti tepalų būklę, parodyt būtų lengviau biggrin.gif Esmė ta, kad važinėju labai trumpais atstumais daugiausia, labai mažai- žiemą tai peilis varikliui, todėl tepalus keičiu ne pagal kilometražą, o pagal jų būklę kada jau reikia. Tai jei laukčiau kol sueis tie 10 000km- iš variklio nieko neliktų. Tuo labiau kad kartais mašina naudojama pramogoms ir gauna stipriai padidintą krūvį.
Atsakyti
kokios pramogos? smile.gif treniruotėse tai nematau jau virš metų, jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2016 01 12, 15:38)
kokios pramogos?  smile.gif  treniruotėse tai nematau jau virš metų, jei neklystu  g.gif

Retkarčiais vis tik treniruojuosi smile.gif Po sesijos sau tikrai užfundysiu, po paskutinio egzo sekančią dieną smile.gif
Atsakyti
rekomenduoju šį servisą:

http://www.eimauto.lt/
+370 602 93533

viskas greitai, kokybiškai ir profesionaliai smile.gif vežiau nukritus duslintuvui, po to po avarijos, žodžiu daugiau niekur nebereiks ieškot kur vežti auto sugedus ar profilaktiniams darbams, nes radau patikimą servisą.
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2016 02 09, 21:49)
rekomenduoju šį servisą:

http://www.eimauto.lt/
+370 602 93533

viskas greitai, kokybiškai ir profesionaliai smile.gif vežiau nukritus duslintuvui, po to po avarijos, žodžiu daugiau niekur nebereiks ieškot kur vežti auto sugedus ar profilaktiniams darbams, nes radau patikimą servisą.

Pritariu. Teko naudotis paslaugom. Viskas puikiai.
Atsakyti
Sveikos, ieškau gero automobilių meistro Vilniuje, o dar geriau Žirmūnuose. Radau gerų atsiliepimų apie autoservisą BOSCH (http://www.bcservisas.lt), ar teko kam nors ten apsilankyti? Esmė tame, kad kartais ryte nesikuria mašina. Čia jau tapo beveik sėkmės dalykas. Tad reikėtų, kad nustatytų gedimą. Automobilis VW Golf V, tad jeigu autoservisas specializuojasi golfų taisyme bus dar geriau:)
Atsakyti
QUOTE(AgneNais @ 2017 03 15, 07:40)
Sveikos, ieškau gero automobilių meistro Vilniuje, o dar geriau Žirmūnuose. Radau gerų atsiliepimų apie autoservisą BOSCH (http://www.bcservisas.lt), ar teko kam nors ten apsilankyti? Esmė tame, kad kartais ryte nesikuria mašina. Čia jau tapo beveik sėkmės dalykas. Tad reikėtų, kad nustatytų gedimą. Automobilis VW Golf V, tad jeigu autoservisas specializuojasi golfų taisyme bus dar geriau:)

Turim ne pačią geriausią patirtį su šiuo servisu. T.y. automobilis buvo varomas diagnostikos tikslais, nustatyti akivaizdų gedimą (svylėsio kvapas). Po diagnostikos išvada - kad viskas gerai, problemų nėra, galit važiuot. Po kelių dienų susvilo ir galutinai perdegė veidrodžių reguliavimo blokas bei laidai. Teko keisti viską, užuot sutvarkius laidus.
Atsakyti
Labas, gal užrekomenduotumėt kas tvarko automatines pavarų dėžes. Iš tikro turiu vad. pusautomatį. Neduokdie, kaip vargstu. Remontuok ir remontuok. Noriu atgal `pas mechaninę`, bet kad įsigyjau ką įsigyjau. verysad.gif Nesu tikra, kad nuo meistro manai karietai patvarumas mano atveju priklauso, bet o gal..
Atsakyti
Gal dar kokį servisą parekomeduosit Vilniuje eiliniam remontui? Gal dar turit atsiliepimų apie čia nurodytą Toptis? Labai nebesinori eilinį kartą nekokybiško darbo. Ačiū!

Beje, jei kam nors reikia dėl kondicionieriaus - nors internete atsiliepimai apie Kondicionierių centrą Šeškinėje ne kokie - bet jie man praeitais metais sutvarkė problemą, po to kai kitam servise kelis kartus tvarkė ir problemos neišsprendė, dar suteikė garantiją, šią vasarą ir toliau kondicionierius puikiai veikia, dar buvau šiais metais dėl radiatoriaus - pakonsultavo, pasakė, kur problema, pinigų neėmė, nežinau, arba man pasisekė, arba ne visi atsiliepimai internete objektyūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 09 gegužės 2018 - 16:06
sveiki,kas galit reomenduoti kaune koki meistra kad sutvarkytu duminguma.ka reiktu tvrkyti ir kokia kaina mazdaug butu.
Atsakyti