Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 13

Reikia patarimo,mano rūgštynes griaužia kažkokie pilki žibantys vabaliukai..kaip su jais kovot?
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2012 05 28, 15:50)
Pas mane ant serbentų tokių radau  unsure.gif Kai paklausiau žinančių, sakė Valktis - grybelis.[/color]

g.gif

Stai mano braskiu sveciai:
user posted image
juda, turi pedutes sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elar: 29 gegužės 2012 - 18:18
QUOTE(zebrina @ 2012 05 29, 17:27)
Reikia patarimo,mano rūgštynes griaužia kažkokie pilki žibantys vabaliukai..kaip su jais kovot?

Mano rugstynes irgi ne tik kad skyletos , bet dar ir zydet pradeda.Jauciu reiks visai nupjaut ir ziuret kas toliau bus.
Atsakyti
sveikos, rugstynes ir pas mane skyletos. siuo metu rytu Lietuvoje pila lietus su pertraukomis, bet visa pusdieni, griaudzia ir pabaigos nesimato. (bet ir sciogolevaite su reklama jau uzkniso ir apskritai panasu, kad forumas darosi panasus i reklamos sou, as tai cia ateinu tikrai ne del reklamos. kartais net pyktis ims, kai reklama isjungti pavyksta tik is kelinto karto - ziauru)
Atsakyti
QUOTE(SaVi @ 2012 05 29, 19:16)
Mano rugstynes irgi ne tik kad skyletos , bet dar ir zydet pradeda.Jauciu reiks visai nupjaut ir ziuret kas toliau bus.

Mano irgi jau žydėjo..nupjoviau,ir vel ataugusius lapus tie brudai kapoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 05 29, 20:33)
(bet ir sciogolevaite su reklama jau uzkniso ir apskritai panasu, kad forumas darosi panasus i reklamos sou, as tai cia ateinu tikrai ne del reklamos. kartais net pyktis ims, kai reklama isjungti pavyksta tik is kelinto karto - ziauru)[/color]



Sutinku. Ir man jau taip atsibodo išjunginėt, net paskaityt ramiai žmogus nebegali nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 05 29, 20:33)
sveikos, rugstynes ir pas mane skyletos. siuo metu rytu Lietuvoje pila lietus su pertraukomis, bet visa pusdieni, griaudzia ir pabaigos nesimato. (bet ir sciogolevaite su reklama jau uzkniso ir apskritai panasu, kad forumas darosi panasus i reklamos sou, as tai cia ateinu tikrai ne del reklamos. kartais net pyktis ims, kai reklama isjungti pavyksta tik is kelinto karto - ziauru)

Lietumi aš džiaugiuosi bigsmile.gif atsibodo su laistytuvu lakstyti, ir sciogaliovaitė atsibodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 05 29, 20:33)
sveikos, rugstynes ir pas mane skyletos. siuo metu rytu Lietuvoje pila lietus su pertraukomis, bet visa pusdieni, griaudzia ir pabaigos nesimato. (bet ir sciogolevaite su reklama jau uzkniso ir apskritai panasu, kad forumas darosi panasus i reklamos sou, as tai cia ateinu tikrai ne del reklamos. kartais net pyktis ims, kai reklama isjungti pavyksta tik is kelinto karto - ziauru)

QUOTE(Juračiuks @ 2012 05 29, 20:44)
Sutinku. Ir man jau taip atsibodo išjunginėt, net paskaityt ramiai žmogus nebegali nieko  verysad.gif

apsilankykite šitoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2012 05 29, 19:44)
Sutinku. Ir man jau taip atsibodo išjunginėt, net paskaityt ramiai žmogus nebegali nieko  verysad.gif


pas mane Mozilla FireFox naršyklė, parsisiunčiau reklamos programėlę reklamos blokavimui ir tiesiog mėgaujuos - nė vienos reklamos nematau.
Pasieškokit internete pagal savo naršykles, gal rasit smile.gif Operai tikrai mačiau, o Exploreriui nezinau, nemačiau - na, bet ir neieškojau.

Na va, Komilfo jau gatavai ir nukreipė, kur reikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 gegužės 2012 - 20:01
QUOTE(Juračiuks @ 2012 05 29, 21:44)
Sutinku. Ir man jau taip atsibodo išjunginėt, net paskaityt ramiai žmogus nebegali nieko  verysad.gif

nu blyn, kai pradejau atrasineti ir vel reklama ismete, jau vezi varo sitas s, tas telefonas man klaikus, o ziureti i ji pasirodo privalau, beveik prievole schmoll.gif
skaitinejau bendraminciuose esancia tema "sodyba", teen merginos atrado antireklamine programa, reiks bandyti ir man, nes nusibodo jau
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2012 05 29, 21:01)
teen merginos atrado antireklamine programa, reiks bandyti ir man, nes nusibodo jau

pasakiškas dalykas,nematau nei vienos reklamos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elar @ 2012 05 29, 19:18)
Stai mano braskiu sveciai:

česnakų ištrauka tokius išnaikinau prieš n metų 4u.gif

QUOTE(ausra.ryte @ 2012 05 29, 21:01)
nu blyn, kai pradejau atrasineti ir vel reklama ismete, jau vezi varo sitas s, tas telefonas man klaikus, o ziureti i ji pasirodo privalau, beveik prievole  schmoll.gif
skaitinejau bendraminciuose esancia tema "sodyba", teen merginos atrado antireklamine programa, reiks bandyti ir man, nes nusibodo jau

na ir kantrybė biggrin.gif Mozilla Firefox turbūt 10metų naudoju ir jokių reklamų nei programų papildomų blokavimui ieškot. Safari taip pat reklamų nemėto.
Atsakyti