Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

SOS http://ikrauk.15min.lt/aktualu/64769

user posted image

86 tema 85 tema 84 tema 83 tema 82 tema 81 tema 80 tema

79 tema 78 tema 77 tema 76 tema 75 tema 74 tema 73 tema 72 tema 71 tema 70 tema

69 tema 68 tema 67 tema 66 tema 65 tema 64 tema 63 tema 62 tema 61 tema 60 tema

59 tema 58 tema 57 tema 56 tema 55 tema 54 tema 53 tema 52 tema 51 tema 50 tema

49 tema ... 48 tema ... 36-47 temos ... 1-35 temos

user posted image
user posted image

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

user posted image

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas,
o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.

*

Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose,
tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ > ČIA

user posted image

°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°♥°

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


 ! 
Draudžiama:

* cituoti nuotraukas
* bet kokie reklaminio/komercinio pobūdžio skelbimai/paieškos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 24 gegužės 2012 - 00:46
aciu uz nauja temele erikiuxxx 4u.gif
.....................................................................
tai dedam jau biggrin.gif

krikstinu, karamelinis medutis ,juodas miskas, pastilazas
user posted image
jaunam ukininkui, rafaelo, snikers, pastilazas
user posted image
Atsakyti
erikiuxxx labai graži temos praddžia , gal kas nors atkreips dėmesį į tą nedidelį SOS , imk baliončiką 4u.gif

pasta222 dailūs tortai smile.gif
Atsakyti
anoj temoj dėjau, dar čia įkelsiu smile.gif

snickers
user posted image

medutis, rafaello
user posted image

nepamenu smile.gif)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 05 23, 20:40)


thumbup.gif

QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 23, 21:36)


bet tai kai tempai padidejo! bigsmile.gif
saunus tortukai,tik paskutiniam 2auksto noretusi kiek mazesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 05 23, 21:41)
thumbup.gif
bet tai kai tempai padidejo!  bigsmile.gif
saunus tortukai,tik paskutiniam 2auksto noretusi kiek mazesnio  ax.gif

tempai... nusibos žiūrėti jei visus sukelsiu kuriuos gaminu biggrin.gif
aga, man ir norėtųsi, bet tik norais tai ir liks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 23, 21:36)
anoj temoj dėjau, dar čia įkelsiu smile.gif


Labai grazus torciukai. Man ta boruzele labai labai wub.gif
O boruzeles viduje tortas ar kazkas kitkas? Man idomu kaip tokius didelius baibokus darote? Turbut is torto vidus? g.gif
Atsakyti
pasta222 super thumbup.gif ir tassu boruzele irgi.yra kur akiu paganyt

o KARAMELINIS MEDUTIS CIA AMBASADORIUAUS MEDUTIS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 23 gegužės 2012 - 20:52
QUOTE(Mingailiux @ 2012 05 23, 21:45)
Labai grazus torciukai. Man ta boruzele labai labai  wub.gif
O boruzeles viduje tortas ar kazkas kitkas? Man idomu kaip tokius didelius baibokus darote? Turbut is torto vidus?  g.gif

ačiū smile.gif
tiesiog apipjausčiau torto šonus ir iš likučių sulupdžiau kauburėlį, kurį apdengiau ir užėjau ant torto. tada baigiau taškiukus dėlioti ir pan.
Atsakyti
simisimi84 man boružėlė ir labai patinka wub.gif , bet jau tas 60 tai ne mano skonio tikai blush2.gif schmoll.gif , perdaug spalvų rožyčių ir tie viduriniai nuliukai per maži ax.gif , 6 ir 0 beveik vienodi , bet juk taip nėra ax.gif , bet šiaip sveikinu labai 4u.gif į tavo tortus malonu žiūrėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 05 23, 22:18)
simisimi84 man boružėlė ir labai patinka  wub.gif , bet jau tas 60 tai ne mano skonio tikai  blush2.gif  schmoll.gif  , perdaug spalvų rožyčių  ir tie viduriniai nuliukai per maži  ax.gif , 6 ir 0 beveik vienodi , bet juk taip nėra  ax.gif , bet šiaip sveikinu labai  4u.gif  į tavo tortus malonu žiūrėt  wub.gif


ačiū už nuomonę smile.gif o man 60 labai patinka smile.gif) aš tai kai šarka - spalvų nemoku derinti, tai pridedu kol man tampa gražu. o jei dar ryšku... smile.gif dėl skaičių dydžių nė mintis nekilo, kad jie nevenodi.. žinosiu ateičiai ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 23, 22:25)
ačiū už nuomonę smile.gif o man 60 labai patinka smile.gif) aš tai kai šarka - spalvų nemoku derinti, tai pridedu kol man tampa gražu. o jei dar ryšku... smile.gif dėl skaičių dydžių nė mintis nekilo, kad jie nevenodi.. žinosiu ateičiai  ax.gif  4u.gif

nu ką apciokinau tavo tortus biggrin.gif , man tai viskas 50ant 50, viena pusė man nelabai patiko , bet kita labai daili , o dar kadangi mano kraštietė , tai buvau maloniai nustebinta , kad Klaipėdoj taip gražiai kepančių yra , nors dar mmergytė yra smile.gif
Atsakyti