Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

man tai isvis nepatinka tortaisu gelemis.o tiksliau,nemoku as ju daryti doh.gif biggrin.gif jauciu reikes garsiai pasiskelbti,kad darau tik vaikiskus tortukus-va cia tai mielas dūšiai užsiėmimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 05 23, 22:32)
nu ką apciokinau tavo tortus  biggrin.gif , man tai viskas 50ant 50, viena pusė man nelabai patiko , bet kita labai daili , o dar kadangi mano kraštietė , tai buvau maloniai nustebinta , kad Klaipėdoj taip gražiai kepančių yra , nors dar mmergytė yra  smile.gif


na va, nors 50 proc, 100-o net nesitikėjau smile.gif)
ačiū labai už gražius žodžius, malonu girdėti smile.gif
Atsakyti
Labas vakarelis merginos, kaip seniai buvua cia uzsukis si vakara tikriausiai visas akis praziuresiu kol bent pora temu perziuresiu blush2.gif gaila kad si malonuma man tenka apleisti bet tikiuosi laikinai.. dziaugiuosi kad si savaitgali teko viena miela moteri pradziuginti jos gimtadienio proga savo tortuku ax.gif

Juodasis miskas apie 4kg, piosta pastilazu, deja nepamino is kurios mergaites ideja skolinta blush2.gif berods asseni smile.gif

user posted image

Tiesa praietoj temoj jau spejus perversti kelis puslapiukus labai istrigo rolexiukas ir feraris, ir vis daugiau graziu keksiuku thumbup.gif gal ir man reiks kada ismeginti smile.gif ir siek tiek ne i tema : reikes kuria is jusu pakankinti ir kokiu labai skaniu slapiu keksiuku receptelio i az paprasyti

Saules zuikuti mane vaikiski tortukai irgi labiau traukia, nes bijau as tu geliu doh.gif nemano sritis as net gerai pagalvojus namie nei vieno vazonelio tikru geliu neturiu, nemoku as jomis rupintis blush2.gif

Simsimi boruzele tikrai miela bigsmile.gif
Atsakyti
Dariau tortuką sūnėnui į darželį
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2012 05 23, 19:40)
aciu uz nauja temele erikiuxxx 4u.gif 



QUOTE(linette @ 2012 05 23, 20:25)
erikiuxxx  labai graži temos praddžia , gal kas nors atkreips dėmesį į tą nedidelį SOS , imk baliončiką  4u.gif


Ner uz ka, kad tik Adrija nesupyktu, kad jos tortuka idejau ax.gif
Prisidesiu ir as truputi prie akcijos, bet kai grys Erikiuxxx is atuostogu, nes as pati nemoku banku naudotis blush2.gif
o cia laikinai seimininkauja jos mama, tikiuosiu kad nesupyksite biggrin.gif

QUOTE(simisimi84 @ 2012 05 23, 20:36)

Superiniai tavo tortukai, iskirus irgi ta 60 biggrin.gif man jis truputi per margas mirksiukas.gif su boruzele nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
ta ferari fantastiskas thumbup.gif , o kitos masynites nepatiko dazyti ratukai ir tie farai, labai grazu butu is mases jau spalvotos daryti.
Su miekiuku dvieju aukstu man nuostabus, nors diametras netoks turetu buti, bet man dar graziau ziurisi wub.gif wub.gif wub.gif


plakamoji grietinele MU, susiplaka super, bet kai perskaiciau jos sudeti, tai daugiau nepirksiu biggrin.gif







Papildyta:
QUOTE(smailyttte @ 2012 05 23, 22:16)

Nors tortukas issiputes truputi, bet man jisai nuostabus, ipac sios gelytes ir spalva fantastiska thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 05 23, 21:32)

tavo visi vaikiski tortukai nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif o zolyte superine pas tave iseina thumbup.gif

QUOTE(astuftis @ 2012 05 23, 22:41)

gerulis tortukas, tik truksta man zvakuciu , ar dar ko nors smile.gif


Papildyta:
QUOTE(elenka @ 2012 05 22, 23:23)

Lagaminas superinis thumbup.gif wub.gif wub.gif
zuiki gyriau jau anksciau biggrin.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2012 05 23, 06:41)
siaubas siaubas, net apsiverkiau, kiek tokie maži vaikučiai turi iškęsti,Adrija šaunuolė, tikra geraširdė, ir tos mamytės, kurios praskaidrino mergytei dienelę, va tokiems vaikučiams.. va jei kai kas savo aukcionų pinigėlius paaukotų tokiems vaikučiams...

drinks_cheers.gif

QUOTE(ramune.v @ 2012 05 23, 11:38)
erikiuxxx labai mielas wub.gif , del tarpu pati zinai tongue.gif o antgaliuka reik keist i metalini tada rozes bus dar grazesnes  smile.gif

Aciukas, reiks butinai nusipirkti metalini antgaliuka ax.gif

QUOTE(Kausriukas @ 2012 05 23, 11:55)

nematyti nuostabus keksiukai, labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 23 gegužės 2012 - 23:00
Na ir tortu padavet ,merginos bigsmile.gif Saunuoles,visoms po 4u.gif
Atsakyti
Dėkoju Simisimi84 už atsakymą.

Esu dengus kelis tortus MMG (jau senokai). Pastiliažo nesu bandžius, įdomu, kurią lengviau pasidaryt ir su kuria lengviau dirbti? g.gif

Ieškau savo sakurų tortui reikmenų ir matau, kad kaip vienam tortui nemažai ko reikia... doh.gif Gal kas nors galėtų pasidalinti (atpilti, žinoma už atitinkamą kainą) pink ir juodos spalvos dažų? Vln arba kns. Turiu indelių nuo eterinių aliejų
Atsakyti
Medutis biggrin.gif Nemoku kaspinu risti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atize: 24 gegužės 2012 - 06:47
Pasta222, traktoriukas 110 balų thumbup.gif
Simisimi, visko labai daug, labai dailus tortas su boruže, tik lapelių žalių pasigedau, būtų gyvesnis, o ant 60-uko mėlyno atspalvio rožių būčiau nemaišius, bet visumoj gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Smailyttte, nuostabūs vėdrynai wub.gif wub.gif wub.gif
Astuftis, mano nepilnai keturmetis pamatęs jūsų tortą pradėjo šaukti „mamkmynas, makmynas“, manau geresnio įvertinimo ir nebereikia, objektas atpažintas thumbup.gif
Atize, labai valgomas variantas ir labai daili gėlė 4u.gif
Atsakyti
Atize labai gražu,o gėlė mano silpnybė ją padaryti...
Atsakyti
labas rytas, kaip visada atnesu savo naktinius darbus biggrin.gif rafaelo 2,5kg, saldainiu mase, pastilazas lipdymui, aisingas user posted image
user posted image
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/205/img4333l.jpg/]
medutis, 1,7kg, papuosimai is pastilazo lipdymui user posted image[/url]
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (:Buziukas:): 24 gegužės 2012 - 08:18
kiek daug tortuku uzderejo bigsmile.gif labai patiko smailytes vedrynai ir atizes kvietkelis wub.gif
Atsakyti