Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

user posted image

79 tema 78 tema 77 tema 76 tema 75 tema 74 tema 73 tema 72 tema 71 tema 70 tema

69 tema 68 tema 67 tema 66 tema 65 tema 64 tema 63 tema 62 tema 61 tema 60 tema

59 tema 58 tema 57 tema 56 tema 55 tema 54 tema 53 tema 52 tema 51 tema 50 tema

49 tema 48 tema
36-47 temos
1-35 temos
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.


Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 03 vasario 2012 - 17:53
ACIU ERIKIUXX! 4u.gif
Atsakyti
Dėkui už temą 4u.gif .

erikiuxxx , klausi kas tirpina ? .... jei jūsų tortai " prakaituoja " - tada taip , beze pasileis , jei ne , tikrai viskas bus puiku .

Tarp kitko , ir aisingas nuo " prakaituojančių " taip pat leidžiasi .
Nepatarsiu tokiu būdu ( beze , aisingu , kad ir ant dengtų masėm tortų ) puošti drėgnųjų tortų rūšių 4u.gif .
Atsakyti
Tyla kazkokia ax.gif as laukiu kol iskalbesit pirma puslapi,tada siandien dienos 'nesamone' parodysiu ir patarimu prasysiu biggrin.gif
Atsakyti
O kokio skersmens tos formeles? Mane labai suzavejo blush2.gif

http://www.nj.com/ho...en_gadgets.html
Atsakyti
Adrija jusu pakalnutes tokios nuostabios, jos man vienos is paciu paciausiu geliu... Jos tikrai nuostabios ir nesvarbu kuri karta darytos, aisku jus sau keliate labai didelius reikalavimus ir pati zinote ka galbut kitaip darytumete, bet 'vartotojo' akimis ziurint tai tarsi is lauko parnestos wub.gif wub.gif wub.gif
ir siaip pastebejau jog man labiau pradeda patikti tortai, kurie nera toki tikroviski, juose turi buti ir meistres sarmo, ne tik tarsi is atviruko. cia pasvaisciojau ne i tema...
Atsakyti
Naujoj temoj parodysiu savo transformeri ax.gif Cipciuko medutis 2.6kg. Pirktine mase. Nelabai tilpom ant padeklo, nors pries puosima buvo viskas gerai doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MergickaN: 03 vasario 2012 - 19:12
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 02 03, 17:06)
FANTASTISKOS geles  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
ir tortukai taip pat thumbup.gif
Nezinau ka patarti nes nedariau, tik zinau kad nuo beze tirpsta pastilazas verysad.gif


Tikrai beze netirpdo pastilazo, ir atvirksciai...
Atsakyti
Mano darbelis-''juodasis miskas''.
Jai ir Jam.Ji megsta geles,ypac rozes,jis-Audi,jas taiso,plauna,tai stai ir sumasciau seimynelei toki tortuka ax.gif Ryt vaziuosiu ragaut biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Jei jau ne i tema blush2.gif Pries du metus norejau uzsisakyti torta dukrytes gimtadieniui. Svarsciau cipciuko ir vienos vilnietes varianta. Nors gimtadienis buvo kaune (cipciukas irgi kaune), pasirinkau torta gaminti vilniuje, nes cipciuko tortai man pasirode kazkokie be sarmo, panasus i parduotuvinius blush2.gif O dabar Adrijos tortais as kiekvienakart vis zaviuosi ir zaviuosi ir zaviuosi bigsmile.gif wub.gif Nebuvo ne vieno, kuris man neatrodytu TOBULAS wub.gif Adrija, ar cia mano akys kreivai mate, ar pakeitet siek tiek stiliu per tuos pora metu blush2.gif blush2.gif

QUOTE(MergickaN @ 2012 02 03, 20:11)
Naujoj temoj parodysiu savo transformeri 


Labai mielas thumbup.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 03, 20:25)
Mano darbelis-''juodasis miskas''.
Jai ir Jam.Ji megsta geles,ypac rozes,jis-Audi,jas taiso,plauna,tai stai ir sumasciau seimynelei toki tortuka 


thumbup.gif o kas ten apacioj prie zolytes matosi dar? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 02 03, 18:50)
thumbup.gif o kas ten apacioj prie zolytes matosi dar?  bigsmile.gif

Ten tipo dubuo su vandeniu ir kempine lotuliukas.gif ar nepanasu? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 03 vasario 2012 - 20:01
@adrij@ pasaka ne tortai wub.gif

O-RE-AR o kaip zole daryta? blush2.gif
Atsakyti