Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,


Turiu ir as ta kepimo zieda,kepiau, tikarai per apacia isbega , nes jis nera sunbkus ir plius per ta vieta kur ranke\neles jau automatiskai nepriglunda prie dugno. Na kada reikia mazo dydzio tortuko pasinaudoju, bes torto formavinui ar saldymui tai nepakeiciamas dalykas.

As turiu klausimuka, gal kas patars, kaip padaryti toki katina g.gif jis juk trumpaplaukis,esu dariusi zuiki...... na suprantama jis su ilgu kailiuku doh.gif user posted image
Atsakyti
labutis mergytes, noriu PAGALBOS blush2.gif
penktadieni mano suneliui 1 metukai. Gaminsiu torta pati, tik nemoku padaryti skaiciuko stovincio ant torto. Visiskai dar nesipraktikavau su ta tesla, neturiu ir maistiniu dazu. Gal galetumet man kas padeti (kas gyvena Vilniuje) ir padaryti ar skaiciuka 1 arba koki meskiuka laikanti skaiciuka. Reiktu ryskiai raudono - atsilyginsiu. blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(smailyttte @ 2012 06 05, 22:48)
man irgi patinka tokie 3D torciukai, tik jiems gerokai daugiau laiko reikia ir galvoti daugiau 

na čia kaip kam smile.gif man 3D greiciau eina... nes ten aisku, ką turi padaryt.. o tie apvalūs... nu neturiu fantazijos.. tai man visada didelis galvos skausmas kaip juos papuošt blush2.gif
Atsakyti
Laba diena kepejeles,
Noreciau pasiteirauti, kaip padaryti ganasa, kad jis butu labai labai sokoladines spalvos ? Noriu juo dekoruoti torta, taciau kiek maciau, ganasas buna tokios svelniai kremines spalvos. O man reiktu kuo sodresnes, tamsesnes sokoladines spalvos. Ka galetumete patarti ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
kirbe, *Keila* labai grazus tortukai smile.gif
O man va kazkas nesigauna. Darau sidabribema vestuvem reikia balandziu, skaiciaus ir ziedu, ir dar vardus uzrasyt.
Maskarpones su braskem 3,3kg
user posted imageuser posted image

Ka cia pakeist ?man cia kazkas ne taip g.gif , vardus tai isspausiu dar. Labai noreciau komentaru , patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2012 06 06, 11:26)

nu man labai grazu, nebent ko raudono apatinis aukstas prasosi g.gif
Atsakyti
Versal, labai grazus tortas, bet man irgi norisi apacioj raudonumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 06 06, 10:39)
Versal, labai grazus tortas, bet man irgi norisi apacioj raudonumo smile.gif

gal raudonai vardus isspausti g.gif ar gelyciu kokiu?
Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2012 06 06, 12:53)
gal raudonai vardus isspausti g.gif ar gelyciu kokiu?

as pasakysiu savo asmenine nuomone..man vardai ant tortu schmoll.gif daryciau raudonas gelytes apacioj blush2.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, kokio storumo pirkti vielutes norint padaryti kokius usus ar kokia zemuoge pakibusia ore. Zodziu, nestora vielute, kad butu. Man ten mistika, surasyta numeriais, o kas per storis tai nesuprantu. Ir is viso, gal tinka kokios paprastos vielutes, gal nebutina siustis is specializuotu parduotuviu? Kokias jus naudojate?
Atsakyti
user posted image
Cia ikurtuviu proga Bailey ir varskinis,kiek svere nzn,bet manau apie 6-7kg.
Atsakyti
merginos o kur jus viska perkat? dazus visus irankius, formas? cia vilniuje aktualu butu..beieskodama krikstynoms torto jauciu, kad paciai jau niezti rankos pradet mokytis puosti tortu kaip tai darote jus.
Atsakyti