Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos atjauninimas trombocitų koncentratu PRP

QUOTE(Lupos @ 2014 12 11, 17:48)
Na as siandien jau antra karta po menesio susileidau plazma. Nezinau kaip kitoms, bet man labai skauda. As vaziuoju darytis I Vilniu. GK klinikoje. Darausi ir veidui ir galvai. Sake geriausiems rezultatams reik 3kart darytis kas menesi. Po to po metu. Nezinau is tu minetu kuris cia variantas, bet iscentrifuguotas tai geltonos spalvos. Bet Gyte sake taip ir turi buti. Efekto po pirmos proceduro nebuvau pastebejusi. Ziuresiu kaip bus po triju. Siandien ir ta vakutaineri fotografavau. Bet nesuprantu.

o melynes buvo? kaip veidas atrode kita diena?
Atsakyti
QUOTE(mauve @ 2014 12 11, 19:01)
o melynes buvo? kaip veidas atrode kita diena?

Mano mamai dare du kartus , jokiu melyniu nebuvo , smulkus duriai matesi tik ta diena , ziurint is arti
Atsakyti
sveikos,
as dariausi PRP ERAEstethic klinikoj Vilniuje. dariau su 2 megintuveliais, mokekjau apie 1300, rezultatas beveik nulinis, tikrai neverta. na, nebent darytis dar kelis kart, kaip cia kai kas raso, gal tada kazkas matytusi, bet man labai gaila tu pinigu sumoketu, kai rezultato jokio beveik...
Atsakyti
QUOTE(SandraSSS @ 2014 12 13, 23:03)
sveikos,
as dariausi PRP ERAEstethic klinikoj Vilniuje. dariau su 2 megintuveliais, mokekjau apie 1300, rezultatas beveik nulinis, tikrai neverta. na, nebent darytis dar kelis kart, kaip cia kai kas raso, gal tada kazkas matytusi, bet man labai gaila tu pinigu sumoketu, kai rezultato jokio beveik...



Tai vat man ir pasimate tik po 2 karto biggrin.gif . O tada pasake kad daugiau nebereikia..nebent po 4 menesiu jei noresiu dar trecia karta. Kazin kodel ne po menesio kaip cia kazkas raso...kad geriausias efektas 3 kartai kas menesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2014 12 20, 01:50)
Tai vat man ir pasimate tik po 2 karto biggrin.gif . O tada pasake kad daugiau nebereikia..nebent po 4 menesiu jei noresiu dar trecia karta. Kazin kodel ne po menesio kaip cia kazkas raso...kad geriausias efektas 3 kartai kas menesi g.gif

Mano mamai dare 3 kart kas menesi , o dabar vel kartojo po 3 menesiu tarpo . Rezultatai labai geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 21, 11:33)
Mano mamai dare 3 kart kas menesi , o dabar vel kartojo po 3 menesiu tarpo . Rezultatai labai geri  thumbup.gif

Įdomu kiek ilgalaikiai tie rezultatai... Jei visą gyvenimą kartot kas 3 mėn., tai gal pigiau plastinė
Atsakyti
QUOTE(SandraSSS @ 2014 12 14, 00:03)
sveikos,
as dariausi PRP ERAEstethic klinikoj Vilniuje. dariau su 2 megintuveliais, mokekjau apie 1300, rezultatas beveik nulinis, tikrai neverta. na, nebent darytis dar kelis kart, kaip cia kai kas raso, gal tada kazkas matytusi, bet man labai gaila tu pinigu sumoketu, kai rezultato jokio beveik...



Ir as dariausi sitoje klinikoje mazdaug pries tris menesius ant tauro kalno, uz du meginius mokejau 1200lt, nei as nei aplinkiniai jokiu pokyciu nemato:) gydytoja perspejo, kad norint pasiekti labai gera rezultata reikia i menesi daryti 2-3 proceduras, paskui kas pusmeti.
Dabar uzsirasiasiusi pykcio raukle salinti botulinu.
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2014 12 27, 10:51)
Ir as dariausi sitoje klinikoje mazdaug pries tris menesius ant tauro kalno, uz du meginius mokejau 1200lt, nei as nei aplinkiniai jokiu pokyciu nemato:) gydytoja perspejo, kad norint pasiekti labai gera rezultata reikia i menesi daryti 2-3 proceduras, paskui kas pusmeti.
Dabar uzsirasiasiusi pykcio raukle salinti botulinu.

Gal kas menesi, o ne i menesi☺
Atsakyti
QUOTE(Itka @ 2014 12 27, 15:12)
Gal kas menesi, o ne i menesi☺


Man sake reikia daryti pirma menesi2-3 procesuras, paskui pagal veido odos bukle karta i pusmeti, arba karta i metus. Bet pirmasias procesuras reikia daryti per menesi. Kas dvi kazkur savaites, kas pinigine labai patustintu:) bet yra kurios tikrai taip darosi:)
Atsakyti
QUOTE(mauve @ 2014 12 11, 18:01)
o melynes buvo? kaip veidas atrode kita diena?


Man melyniu nebuvo. Kita diena veidas atrode, kaip po odos valymo. Tik kazkaip vienoje akyje, paakyje gal i kraujagysle pataike, tai toks didesnis raudonumas ilgiau laikesi.
Atsakyti
Dabar dariausi trecia karta, tai melyniu atsirado ant vieno zando, nes buvau labai isitempusi, neatsipalaidavusi.
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2015 01 29, 18:38)
Dabar dariausi trecia karta, tai melyniu atsirado ant vieno zando, nes buvau labai isitempusi, neatsipalaidavusi.

O kaip rezultatas? Gal su kitom injekcijom palyginti galite?
Atsakyti