Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos atjauninimas trombocitų koncentratu PRP

QUOTE(ssmm202 @ 2015 02 02, 10:17)
O kaip rezultatas? Gal su kitom injekcijom palyginti galite?


Negaliu, nes daugiau nieko nesu dariusis. Nei botulino, nei mezoterapijos, nei dar kazko.
Atsakyti
QUOTE(Lupos @ 2014 10 26, 10:43)
O kiek ten tu duriu i ta veida? Ar labai jis subadomas, ir kas zinote aplomai tie visi adatu badymai kaip gali paveikti oda tarkim po 20 metu? ar kaip oda plones, nepasimatys badymo zymes?


Bandau suprast kaip gali pasimatyt. Nesibadai juk kas savaite, isidurus, isipjovus ar dar kaip nors susizalojus lengvai oda jai gyjant gaminasi kolagenas, elastinas ir dar kazkas tai kaip tik manau jaunos lasteles. Badytis reikia proto ribose tikriausiai.
Papildyta:
QUOTE(Rootenaa @ 2014 10 23, 20:06)
Siandiena pasidariau sia procedura, leido trombocitu koncentrata. Mokejau 800lt uz veida. Po paakiais yra po melyne schmoll.gif


Ir as dariausi pas mane viena buvo, manau tai normalu visdelto tai duris, man per 4-5d. ir praejo rezultatu labia dziaugiuosi. Visai neskaudejo labia svelniai dare kartosiu net nesusimascius.
Papildyta:
QUOTE(mauve @ 2014 12 07, 10:51)
Kuria geriau rinktis PRP procedurai- GK klinika ar Laura Sereicikiene? Laura Sereicikiene tera kosmetologe- medike, ar jos ten visa turima iranga atlikti prp atitinka reikalavimus ir tt?
Noreciau pas Laura , ypac po paskutiniu komentaru  ax.gif  Bet po to  kai cia pradzioje profai pasikalbejo tarpusavyje, kad kiti tik uzsideda PRP proceduros pavadinima, bet realiai ji neatitinka reikalaimu...noretusi isgirsti daugiau atsiliepimu 4u.gif


Tik pas Laura, ji studijuoja naujoves tik uzsienyje dirba su Sveicarais praktikas atlieka laboratorijose kur ir vyksta tyrimai ar kazkas tokio kas liecia plazmas. Cia ju dar nebuvo o ji uzsienyje jau dirbo. Visu teise rinktis kaip ir ginekoliga, stomatologa atrandam savo. O konkurentai ar podruskes visada vaziuos ant kitu. Mes Lietuviai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Ana @ 2014 03 18, 00:05)
Merginos, o kdoel nesirenkate Mezoterapijos?.. As jau isbandziau pora proceduru ir rezultatas tikrai yra.. Ar PRP tikrai veiksmingiau?

Skaičiau straipsnį,jog po mezoterapijų oda pradeda sparčiau senti,tad paskui teks pastoviai tuo naudotis,jei nenorėsi atrodyti per sena
Atsakyti
Norėjau užsirašyti botulino injekcijai į pykčio raukšlę, bet daktarė labai atkalbinėjo ir patarė pradžiai pasidaryti PRP terapiją, o tada jau žiūrėti pagal situaciją. Bet paskaičius komentarus, man susidarė toks įspūdis, kad ši procedūra tik pagerina bendra odos būklę, bet gilių mimikos raukšlių nepamažina g.gif Gal kas nors leidosi į taip vadinamas pykčio raukšles ir gali pakomentuoti arba palyginti poveikį su kitomis injekcijomis?
Atsakyti
PRP tikrai nelygina raukšlių. Ypač pykčio. Gali išnykti tik smulkios raukšlelės ir tai dėl padidėjusio odos stangrumo. Pykčio raukšlei dėja efektyviausia priemonė yra botulinas...
Atsakyti
Sveikos. Visur raso kad ir randelius lygina po acnes, gal kuri bandete, ar tiesa? blush2.gif
Atsakyti
Esu po PRP procedūros su hialuronu ax.gif .
Na man iš tikro skaudėjo, nes daroma be nuskausminimo ir gydytoja nebuvo itin švelni. Ir dar kas keista, kad kraują tiesiog pylė į mėgintuvėlį su hialuronu ir ranka po to plakė. Na gal aš ne taip supratau...Mėlynių kol kas nesimato.
Tokie įspūdžiai.
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2015 10 30, 15:39)
Esu po PRP procedūros su hialuronu  ax.gif .
Na man iš tikro skaudėjo, nes daroma be nuskausminimo ir gydytoja nebuvo itin švelni. Ir dar kas keista, kad kraują tiesiog pylė į mėgintuvėlį su hialuronu ir ranka po to plakė. Na gal aš ne taip supratau...Mėlynių kol kas nesimato.
Tokie įspūdžiai.

Kas Jum dare blink.gif gi PRP tai ner kraujo leidimas , tai kraujo plazmos , netikiu , kad rankiniu budu galima ja atskirti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2015 10 31, 09:40)
Kas Jum dare  blink.gif  gi PRP tai ner kraujo leidimas , tai kraujo plazmos , netikiu , kad rankiniu budu galima ja atskirti  blink.gif


Nemačiau, ar atskyrė tą plazmą. Tik mačiau, kad į kraują panašų dalyką pylė į hialuroną g.gif . Na kažkokiu būdu reikėjo juos sujungt.
Aplinkiniai pastebėjo pokyčius, vadinas nėra taip blogai. smile.gif Tik kitam kartui gal kitą gydytoją rinksiuos.
Atsakyti
O as cia akcija uztikau:
http://plastinechiru...ra-tik-199-eur/
Kaina viliojanti, atlieka medike, gal kas turi atsiliepimu? Labai jau noretusi pasigrazinti pries artejancias sventes ax.gif
Atsakyti
Sveikos
O kokiu adresu dirba Laura Sereicikiene?
Atsakyti
Ar plazma maiso su hialuronu ar su vitaminais pries suleidziant? ar ir taip ir taip? ir kaip geriau?
Atsakyti