Įkraunama...
Įkraunama...

Veido odos atjauninimas trombocitų koncentratu PRP

QUOTE(Emanuelle @ 2016 03 30, 21:40)
Na as dariausi tik viena karta.tai gal del to nieko ypatingo nepastebejau nei as nei kiti.labai noreciau dar karta bandyti bet nezinau kur pasirinkti.o dar kai supratau kad yra prp kaip ir dvieju rusiu...tai nesuprasi koki kas daro...paaiskino kad plazma leidzia visam veidui.o tromb seruma tik kaip rauksliu uzpilda.jis brangesnis zymiai nes praleidzia per du aparatus kol pagamina.


Bent iš šios temos supratau, kad yra kažkokia procedūra, kuri kainuoja 500-700 eur ir poveikis trunka apie metus? Bet yra ir kitokių, kur kaip mezoterapija, kol leidi, trumpam gerai, bet tuoj reik vėl leisti..
Kiek mokėjote ir kur darėtės tą PRP jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2016 03 30, 23:48)
Bent iš šios temos supratau, kad yra kažkokia procedūra, kuri kainuoja 500-700 eur ir poveikis trunka apie metus? Bet yra ir kitokių, kur kaip mezoterapija, kol leidi, trumpam gerai, bet tuoj reik vėl leisti..
Kiek mokėjote ir kur darėtės tą PRP jei ne paslaptis?

Mokejau litais tada 600.pas Gyte Grigonyte gk klinikoje. Jie aiskino kad uztenka dvieju proceduru metuose nes suleido trombocitu koncentrata ne plazma prisotinta trombocitais.ir sako kainos isputimas kitose klinikose yra nesamone tik apgaule.kiti sako kitaip...o kur tiesa nesuprantu.kita gydytoja sako kad koncentrata leidzia tik i rauksles ne visam veidui. Beje dar sake kad lidokaino kremas kur tepa pries procedura mazina trombocitu poveiki.geriausia butu be jokio kremo.
Atsakyti
Man kuo toliau, tuo mažiau suprantama, kokios gi priemonės yra veiksmingos.. Maniau PRP tikrai geras variantas, bet pradedu ir tuo abejoti.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2016 03 31, 13:39)
Man kuo toliau, tuo mažiau suprantama, kokios gi priemonės yra veiksmingos.. Maniau PRP tikrai geras variantas, bet pradedu ir tuo abejoti..  unsure.gif

Na gal neabejokit juk labai daug moteru ji giria.gal tik mazuma kuriom nepasiteisino. Kad ir va as dar noriu bandyti gal bus rezultatas.tik nenusprendziu kokioj klinikoj.
Papildyta:
QUOTE(Emanuelle @ 2016 03 31, 15:29)
Na gal neabejokit juk labai daug moteru ji giria.gal tik mazuma kuriom nepasiteisino. Kad ir va as dar noriu bandyti gal bus rezultatas.tik nenusprendziu kokioj klinikoj.

Tik va del skausmo niekaip nesuprantu kodel man taip baisiai skaudejo.asaros bego gydytoja piktinosi.man ir geda nes kiti sako tai uodo ikandimas.na toli grazu....
Atsakyti
Manau, kiekvienas skausmo slenkstį turim skirtingą. Bet ko nesuprantu, nes šiais laikais, juo labiau chirurgijos klinikoj, kur vyksta operacijos su pilna narkoze, negali nuskausmint tiek, kad moteris ramiai be streso ištvertų tas procedūras? Nes jos visos kaip suptantu skausmingos ar bent dauguma ir kiek skaitau, niekur neradau pasisakymo, kad paprašė nuskausminimo, padarė nors ir pilną narkozę ir moteris ramiai pabaigė procedūrą. Visos skundžiasi, kaip skauda, kaip skauda.. Tai kodėl neužmigdo tada? Ar dalinai nuskausmina. Ne su kremu, bet normalia narkoze? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2016 03 31, 17:24)
Manau, kiekvienas skausmo slenkstį turim skirtingą. Bet ko nesuprantu, nes šiais laikais, juo labiau chirurgijos klinikoj, kur vyksta operacijos su pilna narkoze, negali nuskausmint tiek, kad moteris ramiai be streso ištvertų tas procedūras? Nes jos visos kaip suptantu skausmingos ar bent dauguma ir kiek skaitau, niekur neradau pasisakymo, kad paprašė nuskausminimo, padarė nors ir pilną narkozę ir moteris ramiai pabaigė procedūrą. Visos skundžiasi, kaip skauda, kaip skauda.. Tai kodėl neužmigdo tada? Ar dalinai nuskausmina. Ne su kremu, bet normalia narkoze? g.gif


Negali PRP daryt su nuskausminimu, nes blogai ta plazma pasisavina...Taip, skaudėjo, bet galima ir pakentėt gi...
Mano atveju,veidas gaivesnis atrodė, bet neilgam...Na ir su hialuronu nepatarčiau daryt, nes prie akių, kur buvo dūriai daromi, tik daugiau raukšlių atsirado...
Atsakyti
Kas supranta rusiskai:
SKAITYTI komentuoja PRP isradejas mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas zino kodel prp draudziama kai zmogus serga autoiminine liga?kodel kas atsitinka jei pasidaro prp ??
Atsakyti
iriskaks > Aciu uz nuoroda thumbup.gif dabar zinau kad nenoriu darytis prp biggrin.gif o gaila, maniau rauksles panaikinsiu....

Ir as taip pat nesuprantu, kodel taip brangiai kainuoja sios proceduros, lyg butu ivedinejamas auksas, o ne mano (MANO!!!) kraujas. O gal auksinese kolbose centrifuguojama? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannah: 31 rugpjūčio 2016 - 23:24
Sveiki,
Matau, kad atsiliepimu nedaug. Net kai pati ieškojau, irgi nebuvau daug labai radusi, visgi ryžiausi, nes dauguma atsiliepimu yra geri smile.gif
Taigi, man labai pasiteisino PRP.. Išties itin skausminga procedūra, i mane suleido 3 svirkstus skyscio.. vaizdas po to baisus:))) Bet is karto jau matėsi labai ryškus veido patempimas ir pakilimas. Man labai pagražėjo paaikiai, nebera maišeliu, nors del ju buvau tikra - tik chirurgas padėtu, pamazejo mano esmine problema-randeliai po akne ant žandu ir aplink nosį, del ko siaip šia procedūra ir nusprendziau isbandyti , smulkiu raukšlių nebeliko, nors turejau labai nežymiai aplink akis. Netgi mano gylį pykčio raukšle tapo mažesne. Labai džiaugiuos rezultatu, eisiu ir antram bandymui.
Esu dariusi ir kursą E-light lazeriu ir mikrodembrazija reguliariai ir kitas kosmetologines procedūras, tad tiek efekto nesitikėjau.
Beje, man 30m ir veidas tikrai labai pavargęs ne pagal amžių buvo, o dabar švyti!
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2016 10 01, 09:33)
Sveiki,
Taigi, man labai pasiteisino PRP.. Išties itin skausminga procedūra, i mane suleido 3 svirkstus skyscio.. vaizdas po to baisus:)))


o kur daretes? tas baisus vaizdas, tai raudonis ar kaip? po kiek laiko praejo ir galejot normaliai eit i gatve? Aciu uz pasidalinima ir sveikinu atradus sau tinkama procedura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rihANNA @ 2016 10 01, 08:33)
Sveiki,
Matau, kad atsiliepimu nedaug.


Kur darėtės, kiek ir kokiu dažnumu teks kartoti?
Atsakyti